Uk:Обласні автомобільні дороги Чернігівська область

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

Чернігівської області

http://cg.gov.ua/web_docs/1/2012/07/docs/2012_222.doc

http://cg.gov.ua/web_docs/1/2012/07/docs/222_%D0%B4%D0%BE%D0%B41.doc

http://cg.gov.ua/web_docs/1/2012/07/docs/222_%D0%B4%D0%BE%D0%B42.doc

Індекс relation Найменування Протяжність, км
Бахмацький район
О-250101 Бахмач - Курінь 10,8
О-250102 Бахмач - Часниківка - а/д М-02 10,2
О-250103 Батурин – Обмачів 6,8
О-250104 Дмитрівка - Красний Колядин - Скороходове - Бабчин 1,5
О-250106 Гайворон - Голінка 13,0
О-250107 Піски - Фастівці - Більмачівка - Парафіївка 18,9
О-250108 Бахмач-1 - а/д Т-25-14 5,2
О-250608 Парафіївка - Терешиха - а/д Т-25-14 13,5
О-250109 А/д Т-25-14 - Курінь 5,4
О-250110 Бахмач - Халимонове 5,0
О-250111 Григорівка - Перше Травня 17,1
О-250112 А/д Т-25-31 – Городище 2,2
О-250113 А/д М-02 - Пальчики - Веселе 5,0
О-250114 А/д М-02 – Матіївка 2,8
ВСЬОГО: 117,4
Бобровицький район
О-250701 Данівка - Бобровиця 13,7
О-250202 Relation 1758171 (XML, Potlatch2, iD, JOSM, history, analyze, manage, gpx) Бобровиця - Піски - Нова Басань 38,1
О-250204 Вороньки - Катеринівка - Олександрівка 8,3
О-250205 Бобровиця - Рудьківка - Сухиня 12,7
О-250206 Бригинці - Білоцерківці 8,3
О-250208 Обхід м. Бобровиця 3,8
О-250209 А/д Н-07 - Соколівка - Піски 9,0
О-250210 Озеряни - Веприк 10,0
О-250211 (Кобижча-Свидовець) – Осокорівка 2,6
О-250214 (Озеряни - Веприк) - Вороньки 2,0
О-250215 А/д Н-07 - Гаврилівка 4,1
О-250216 Кобижча - Свидовець 29,3
ВСЬОГО: 141,9
Борзнянський район
О-250301 А/д М-02 - Крути 12,7
О-250102 Бахмач - Часниківка - а/д М-02 3,5
О-250303 Борзна - Воловиця 33,0
О-250304 А/д М-02 - Оленівка 6,1
О-250305 Велика Доч - Мала Доч 10,2
О-250306 Високе - Тростянка 6,0
О-250307 Ядути - Прачі - Високе 17,4
О-251207 ст. Крути - Бурківка - а/д М-02 3,0
О-250309 Крути - Печі - Хороше Озеро 10,6
О-250310 Плиски - Петрівка - Омбиш 11,0
О-250311 Високе - Головеньки - Нові Млини 17,0
О-250312 А/д М-02 - Мала Загорівка - Сиволож 13,5
О-250313 (А/д М-02 - Смоляж) - Красносільське 1,5
О-250314 А/д М-02 - Смоляж 6,8
ВСЬОГО: 152,3
Варвинський район
О-250401 А/д Т-25-46 - Остапівка - Синяківщина 11,9
О-250403 Богдани - Гнідинці 10,7
О-250404 Варва - Хукалівка - Поділ 18,8
О-250405 Варва - Дащенки 13,3
О-250407 Озеряни - Кухарка 6,9
О-250409 Озеряни - Макушиха - Нове 11,3
О-250410 Калиновиця - Григорівщина 6,2
О-250411 Богдани - Вишневе 4,0
О-250412 А/д Т-25-30 - Леляки 2,6
О-250413 Макіївка - Антонівка - Богдани 16,7
О-250414 Журавка - Рубанів 8,0
О-250415 Гнідинці – «Гнідинський заказник» 1,8
ВСЬОГО: 112,2
Городнянський район
О-250501 Городня - Кузничі - Деревини 24,8
О-250502 Добрянка - Дроздовиця - Кузничі 20,7
О-250503 Володимирівка - Хоробичі - Бутівка 37,3
О-250504 Смичин - Конотоп - Смяч 12,9
О-250505 Городня - Бурівка 29,8
О-250506 Андріївка - Лемешівка 7,4
О-250507 Тупичів - Івашківка 8,7
О-250508 Тупичів - Куликівка - Макишин 20,4
О-250509 Ваганичі - Перепис 5,1
О-250510 Городня - ст. Городня 0,9
О-250511 Развинівка - Вихвостів - (а/д Тупичів - Івашківка) 8,7
О-250512 Гасичівка - Мощенка - Сутоки 6,5
О-250513 А/д Р-13 - Півнівщина 4,3
О-250514 Городня - Травневе - Дроздовиця 10,9
О-250515 А/д Р-13 - Сеньківка 2,2
ВСЬОГО: 200,6
Ічнянський район
О-250601 Ольшана - Качанівка 22,1
О-250602 Дорогинка - Крупичполе 19,2
О-250604 Хаєнки - Грабів - Буди 14,0
О-250605 Буди - Радьківка - а/д Р-67 3,0
О-250606 Івангород - Більмачівка - Рожнівка 14,3
О-250107 Піски – Фастівці – Більмачівка - Парафіївка 19,4
О-250607 Іваниця - Бережівка - Обухове 18,0
О-250608 Парафіївка - Терешиха - а/д Т-25-14 7,9
О-250609 Городня - Щурівка 2,4
О-250610 Дорогинка - Бакаївка 6,8
О-250611 Дзюбівка - Коломійцеве з під'їздом до с. Сезьки 8,6
О-250612 Бурімка - Шиловичі 8,3
О-250613 Томашівка - Андріївка 3,1
О-250614 Максимівка - Іржавець - Ступаківка 17,1
О-250615 А/д Р-68 - Тростянець 2,4
ВСЬОГО: 166,6
Козелецький район
О-250701 Данівка - Бобровиця 9,6
О-250702 А/д М-01 – Чемер 5,2
О-250704 Патюти - Ставиське 3,4
О-250705 Прогрес - Підлісне - Вовчок 10,9
О-250706 Остер - Білики 7,0
О-250707 Короп’є - Карпилівка 9,1
О-252105 Топчіївка - Лихачів - а/д М-02 6,2
О-250710 Одинці - Бірки 4,0
О-250711 Савин - Озерне - а/д М-01 7,0
О-250712 Гальчин - Хрещате - а/д М-02 10,6
О-250713 А/д М-02 - Новий Шлях 3,5
О-250715 Булахів - Бобруйки - Єрків 9,5
О-250716 Полуянів - Омелянів - а/д М-01 5,2
О-250717 А/д Т-25-28 - Нічогівка 3,7
О-250718 Пархимів - Тарасів – Новики – а/д М-01 13,5
О-250719 Димерка - Борсуків - Самійлівка 13,0
О-250720 Остер - Романьки - Бірки 8,5
О-250721 А/д М-01 – Білейки - Бірки 11,2
О-250722 Горбачі - Патюти 12,8
ВСЬОГО: 153,9
Коропський район
О-250801 Іваньків - а/д Т-25-39 10,1
О-250803 Вишеньки - Радичів - Іваньків 25,7
О-250804 Криски - Понорниця - Верба 14,0
О-250805 Короп - Атюша - Пролетарське 25,0
О-250806 Карильське - Нехаївка - Рижки 25,8
О-250807 Вільне - Райгородок 6,6
О-250808 Карильське - Краснопілля 8,0
О-250809 Риботин - Сохачі 4,5
О-250812 Городище - Будище 4,3
ВСЬОГО: 124,0
Корюківський район
О-250903 Холми - Білошицька Слобода 20,1
О-250905 Охрамієвичі - Лебіддя 13,9
О-250906 Сядрине - Савинки 8,6
О-250907 Холми - Козилівка 9,0
О-250908 Шишківка - Перелюб 8,1
О-250909 Жукля - Рейментарівка - Савинки 20,4
О-250911 Сахутівка - Домашлин 4,9
О-250912 Соснівка - Буда 4,3
О-250913 Рибинськ - Кучугури 5,9
О-250916 А/д Т-25-36 - а/д Т-25-34 1,7
О-250919 Піски - Забарівка 7,1
О-252207 Тихоновичі - Прибинь 4,0
ВСЬОГО: 108,0
Куликівський район
О-251001 Куликівка - Авдіївка – Виблі – а/д Р-67 29,8
О-251002 А/д Р-67 – Бакланова Муравійка - Орлівка 17,1
О-251003 Вересоч - Кладьківка 13,4
О-251004 Куликівка - Салтикова Дівиця 11,2
О-251006 Салтикова Дівиця - Вересоч 10,5
О-251007 А/д Р-67 - Горбове 3,5
О-251008 Дрімайлівка - Велика Кошелівка 4,1
ВСЬОГО: 89,6
Менський район
О-251102 Осьмаки - Ушня 5,1
О-251105 Березна - Бігач 13,8
О-251106 Березна - Ленінівка 10,0
О-251107 Жовтневе - Макошине 7,2
О-251108 Мена - Данилівка 5,7
О-251109 Мена - Феськівка 4,0
О-251110 Данилівка - Городище 12,8
О-251112 А/д Р-12 - Чапаєвка 6,2
О-251113 А/д Р-12 - Слобідка 3,5
О-251114 Пам'ять Ілліча - Куковичі 4,8
О-251115 А/д Р-12 - Дягова 5,2
О-251116 Перше Травня - Локнисте - Гориця - а/д Р-12 13,5
О-251117 Мена - Максаки 10,0
О-251118 А/д Р-12 - Локнисте 4,2
ВСЬОГО: 106,0
Ніжинський район
О-251202 Ніжин - Мрин - Держанівка 4,0
О-251203 Талалаївка - Лосинівка 11,3
О-251204 Лосинівка - Данине - Шатура 12,3
О-251205 Лосинівка - Галиця - Мала Дівиця 13,8
О-251206 Ніжин - Березанка - Бурківка 18,4
О-251406 Носівка - Лосинівка - Велика Дорога 15,2
О-251207 ст. Крути - Бурківка - а/д М-02 7,5
О-251208 Лосинівка - Перемога - Велика Дорога 12,7
О-251209 Ніжин - Мала Кошелівка 10,0
О-251210 Ніжин - Перебудова 8,6
О-251211 Лосинівка - Сальне - Шняківка 15,8
О-251212 (Ніжин - Березанка - Бурківка) – Липів Ріг 2,0
О-251213 А/д Р-67 – Григоро-Іванівка 1,9
О-251404 Червоні Партизани - Данине 2,8
О-251215 Крути – Перебудова 5,6
О-251216 Черняхівка - Переяслівка 3,9
О-251217 Титівка - Велика Кошелівка 8,8
О-251218 Леонідівка - Вікторівка - Червоний Пахар 5,5
О-251219 А/д Т-25-27 - Світанок 1,9
О-251220 А/д Р-67 - Безуглівка 3,1
О-251008 Дрімайлівка - Велика Кошелівка 2,9
О-251222 Ніжин – Хвилівка 1,0
О-251223 А/д М-02 – Переходівка 14,1
О-251224 Заньки - Дуболугівка 10,3
ВСЬОГО: 193,4
Новгород-Сіверський район
О-251302 А/д Р-65 - Горбове - Об’єднане - Блистова 30,8
О-251303 Новгород-Сіверський - Бирине 10,2
О-251304 Буда-Вороб’ївська – Полюшкине 11,1
О-251305 Кірове - Ларинівка 6,8
О-251306 Новгород-Сіверський - Комань - Путивськ 11,0
О-251308 Блистова - Березова Гать 7,4
О-251309 А/д Р-65 - Попівка 1,9
О-251310 А/д Р-12 - Смяч 1,5
О-251311 Рогівка - Лісконоги - а/д Р-12 8,7
О-251312 а/д Р-12 - Леньків 4,7
О-251313 Орлівка - Ломанка 9,2
О-251314 Р-12 – Ковпинка 0,8
О-251713 Костобобрів - Грем'яч 33,1
ВСЬОГО: 137,2
Носівський район
О-251401 Носівка - Держанівка - а/д М-02 28,5
О-251202 Ніжин - Мрин - Держанівка 30,8
О-251403 Коломійцівка - Софіївка - Макіївка 15,5
О-251404 Червоні Партизани – Данине 9,0
О-252105 Олишівка - Лихачів - а/д М-02 8,4
О-251406 Носівка - Лосинівка - Велика Дорога 32,1
О-251407 Рівчак-Степанівка - Софіївка 4,6
О-251408 Хотинівка - Лихачів 4,4
О-251409 Козари - Іржавець 4,3
О-251410 Носівка - Шлях Ілліча - Ясна Зірка 18,0
ВСЬОГО: 155,6
Прилуцький район
О-251501 Линовиця - Удайці – Полонки 10,1
О-251502 Красляни - Подище - Ладан 12,5
О-251503 Смош - Густиня 7,0
О-251504 Линовиця - Бубнівщина - Білошапки - Сергіївка 34,6
О-251205 Лосинівка – Галиця – Мала Дівиця 13,4
О-251506 Мала Дівиця - Жовтневе - Білорічиця 15,0
О-251507 А/д Н-07 - Рудівка - Канівщина - а/д Т-25-40 16,3
О-250605 Буди - Радьківка - а/д Р-67 6,4
О-251510 Рудівка - Нетяжине - Дубовий Гай 18,8
О-251511 Прилуки - Колісники 9,7
О-251512 Радьківка - Лісові Сорочинці - а/д Н-07 12,0
О-251513 Боршна - Смош - Ряшки - Оникіївка 16,5
О-251514 Богданівка - Малківка - а/д Т-25-40 5,3
О-251515 Прилуки - Манжосівка 3,1
О-251516 Даньківка - Богданівка - а/д Р-67 5,3
О-251517 Тарасівка - Пологи - Піддубівка - а/д Н-07 10,9
О-251518 А/д Н-07 - Знам'янка 1,9
О-251519 А/д Н-07 - Переволочна 8,7
О-251520 (А/д Прилуки - Манжосівка) - Дідівці 1,5
О-251521 А/д Р-67 - Мала Дівиця 3,1
О-251522 А/д Р-67 - Заїзд 1,5
О-251523 А/д Т-25-30 - Голубівка 2,0
О-251524 Миколаївка - Погреби - а/д Н-07 4,9
ВСЬОГО: 220,5
Ріпкинський район
О-251602 Ріпки - Високинь – Павлівка 24,8
О-251604 Олешня - Ловинь - Замглай - а/д Т-25-12 22,5
О-251605 Добрянка - Строївка - Олешня 12,5
О-251606 Нові Яриловичі - Сиделівка - Горностаївка 6,1
О-251607 Олешня-Олександрівка 6,7
О-251608 Неданчичі - Тараса Шевченка - а/д Т-25-06 26,6
О-251609 Вербичі - Вишневе 7,0
О-251610 Голубичі - Чепигівка - Велика Вісь 9,7
О-251611 Добрянка - Дроздовиця - Кузничі 8,0
О-251612 Петруші - Великий Зліїв 3,5
О-251613 Великі Осняки – Сибереж - Гучин 10,0
О-251614 А/д Т-25-37 - Мохначі -Углова Рудня 9,2
О-251615 Павлівка - Духанки 4,9
О-251616 А/д М-01 - ст. Голубичі 2,1
О-251617 Убіжичі - Красківське 5,1
О-251618 Грабів - Пилипча - а/д М-01 8,3
О-251621 А/д М-01 - Клубівка - Олександрівка-Друга 8,1
О-251622 А/д М-01 - Олександрівка-Друга 8,5
О-251623 Ріпки - Глинянка - Замглай 4,0
ВСЬОГО: 187,6
Семенівський район
О-251701 Семенівка - Карповичі 14,8
О-251702 Погорільці - Радомка - Чорний Ріг 11,4
О-251703 Жадове - Погорільці 12,4
О-251706 Семенівка - Жовтневе 10,4
О-251707 Семенівка - Тимоновичі 17,6
О-251709 А/д Т-25-57 - Баранівка 17,6
О-251711 Костобобрів - Олександрівка - Карасі 10,0
О-251712 А/д Т-25-33 - Архипівка 1,5
О-251713 Костобобрів - Грем'яч 10,0
ВСЬОГО: 105,7
Сосницький район
О-251802 Волинка - Вільшане 8,2
О-251803 Велике Устя - Бутівка 5,1
О-251804 Чорнотичі - Кудрівка - Лозова 17,7
О-251805 А/д Т-25-16 - Конятин 2,3
О-251806 А/д Т-25-16 - Спаське 1,6
О-251807 Рудня - Козляничі 4,1
О-251808 А/д Т-25-16 - Загребелля - Гапішківка 4,0
О-251809 А/д Р-12 - Сосниця 4,4
ВСЬОГО: 47,4
Срібнянський район
О-251901 Срібне - Карпилівка 11,8
О-250404 Варва - Хукалівка - Поділ 13,9
О-251903 Калюжинці - Сокиринці 2,1
О-251904 Гнатівка - Горобіївка - Савинці 9,2
О-251905 А/д Н-07 - Калюжинці 4,7
О-251906 А/д Т-25-30 - Олексинці 2,1
О-251907 (А/д Срібне - Карпилівка) - Гриціївка 3,0
О-251908 (А/д Срібне - Карпилівка) - Харитонівка 2,1
О-251910 А/д Н-07 - Олексинці 0,8
ВСЬОГО: 49,7
Талалаївський район
О-250104 Дмитрівка - Красний Колядин - Скороходове – Бабчин 24,6
О-250607 Іваниця - Бережівка - Обухове 12,9
О-252003 Болотниця - Поповичка 6,2
О-252004 Харькове - Юрківці 17,4
О-252005 (А/д Дмитрівка - Красний Колядин - Скороходове - Бабчин) - Липове 1,6
О-252006 (А/д Дмитрівка - Красний Колядин - Скороходове - Бабчин) - Понори 2,1
О-252007 А/д Н-07 - Березівка 2,3
О-252008 А/д Т-25-15 - Рябухи 2,5
О-252009 Березівка - Сильченкове - Талалаївка 21,9
О-252011 Болотниця - Українське 3,6
ВСЬОГО: 95,1
Чернігівський район
О-252101 Чернігів - Товстоліс - Терехівка - Петрушин 18,8
О-251002 А/д Р-67 - Бакланова Муравійка – Орлівка 6,7
О-252103 Михайло-Коцюбинське - Андріївка 5,8
О-252104 Ковпита - ст. Жидиничі 3,0
О-252105 Олишівка - Лихачів - а/д М-02 4,7
О-252106 Ковпита - ст. Малейки 15,6
О-252108 Жукотки - Рудка 8,0
О-252109 Довжик - Хмільниця - а/д М-01 14,5
О-252110 Михайло-Коцюбинське - Жукотки - Шибиринівка - Антоновичі 19,5
О-252111 Ведильці - Мньов 15,2
О-252112 Довжик - Кархівка - Андріївка 31,2
О-252113 А/д М-01 - ст. Халявино 2,2
О-252114 Слобода - Буди 2,7
О-252115 А/д Р-12 - Боромики 3,3
О-252116 Чорниш - Клочків 7,3
О-252117 А/д М-01 - Халявин - Товстоліс 8,3
О-252118 А/д М-01 - Роїще 4,4
О-252119 Ладинка - Друцьке - сан. Десна 7,4
О-252120 А/д М-01 - Серединка - Сіножацьке 7,1
О-252121 Анисів - Лукашівка 7,8
О-252122 А/д Р-67 - Піски 4,4
О-252123 А/д Р-69 - Слабин 1,4
О-252125 А/д Р-56 - Дніпровське - Васильова Гута 14,5
О-252126 А/д Т-25-06 - Новий Білоус - а/д М-01 3,8
О-252127 Терехівка - Березанка 7,0
О-252128 Червоне - Ревунів Круг 3,2
О-252130 Іванівка – Слобода – Вікторівка 13,6
ВСЬОГО: 241,4
Щорський район
О-252201 Гвоздиківка - Смяч 15,5
О-252202 Тур'я - Гута-Студенецька 25,7
О-252203 Хотуничі - Смяч 15,1
О-252205 Суничне - Низківка - Руда 18,2
О-252206 Щорс – Сновське - Чепелів 10,8
О-252207 Тихоновичі - Прибинь 5,9
О-250504 Смичин - Конотоп - Смяч 1,5
О-252209 Щорс - Займище 3,3
О-252211 Нові Млини - а/д Т-25-18 8,6
О-252212 Іванівка - Софіївка 4,2
ВСЬОГО: 108,8
Разом обласних доріг: 3014,9