Uk:Районні автомобільні дороги Хмельницька область

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

http://www.km.ukravtodor.gov.ua/merezha-dor%D1%96g/perel%D1%96k-rajonnix-avtomob%D1%96lnix-dor.html

Індекс та № доріг relation Найменування автомобільних доріг Протяжнісь (з під'їздами) в км Коментарі


С230101 Дідківці – Норилів 2
С230102 Держаки – Шимківці ч/з Кур’янки 6,5
С230103 Козин – Переросле 3,1
С230104 Баймаки – Ставищани 3,8
С230105 Надишень – Вікнини 2,7
С230106 Вілія – Загребля 1,5
С230107 Н.Семенів – Калинівка 5,8
С230108 Лепесівка – Вільшаниця 6,4
С230109 В.Дедеркали – (Кременець – Біла Церква) 6,2
С230110 [Білогір’я – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів)] – (Білогір’я – Плужн ) ч/з Тростянку 9,1
С230111 (Хорошів – Ставищани – Вільшаниц ) – Кащинці 1,4
С230112 Соснівка – (Кременець – Біла Церква) з під’їздом до с. Соснівочка 6,7
С230113 Весняне – (Кременець – Біла Церква) 2,3
С230114 Водички – (Кременець – Біла Церква) 1,5
С230115 під’їзд до ст. Лепесівка 0,5
С230116 Зіньки – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів) 1,2
С230117 (Білогір’я – Плужне) – Віцентове 1,5
С230118 Жемелинці – (Кам’янець – Подільський – Білогір’я) 2
С230119 під’їзд до ст.Суховоля 0,3
С230120 [Білогір’я – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів)] – Іванівка 1,6
С230121 під’їзд до ст. Жижниківці 1,5
С230122 Заріччя – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів) 0,9
С230123 (Білогір’я – Вільшаниця) – Закіт 2,5
С230201 Віньківці – Карижин 5,6
С230202 Гута – М.Олександрівський 3,7
С230203 М.Олександрівський – Бистриця 4,4
С230204 Висілок – Карачіївці 5,7
С230205 Нетечинці – Дружба ч/з Славуту 7,5
С230206 Майдан Олександрівський – Говори – Балки 0,6
С230207 Пилипи Олександрівські – Ч.Зірка 2,7
С230208 Женишківці – Сл.Женишковецька 1
С230209 Зіньків – Станіславівка 2,3
С230301 Случ – Чухелі 2,3
С230302 Чухелі – Левківці 3,2
С230303 Канівка – Петрівка 4,5
С230304 Раціборівка – Соломна 4,2
С230305 Чернява – Кущівка 3
С230306 Лонки – Кушнирівка – Слобідка 3,2
С230307 Сербинів – Ріпна 2,2
С230308 Жовтневе – Великі Жеребки 2
С230309 Іванівка – (Кам’янець-Подільський –Білогір’я) 3
С230310 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Червоний Острів 2,3
С230311 Волочиськ – Лозова 3
С230312 Мирівка – Федірки 2,2
С230313 Вочківці – Петрівське 2,5
С230314 Збручівка – (Волочиськ – Щаснівка) 1
С230315 Соболівка – (Волочиськ – Щаснівка) 0,8
С230316 (Волочиськ – Щаснівка) – Петрівщина 1,7
С230317 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Березина 4,1
С230318 Мочуленці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) 6,4
С230319 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Качурині 3,7
С230320 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Мислова 3,1
С230321 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Медведівка 1,3
С230401 Ковалівка – Тростянець 2,3
С230402 Н.Світ – Іванівка 3,3
С230403 Підлісний Олексинець – Слобідка Підлісноолексинецька 4,2
С230404 (Чернелівка – Городок – Смотрич) – М.Левада 1,3
С230405 (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Грицьків 1,5
С230406 М.Яромирка – В.Яромирка 2,6
С230407 Вербична – Сирватинці 4,5
С230408 зал. переїзд – ст. Лісоводи 0,9
С230409 об’їзна с. Лісоводи 4,4
С230410 Кремінна – Лісоводи 3,3
С230411 Кузьмин – (Чернелівка – Городок – Смотрич) 4,1
С230412 Новосілка – (Чернелівка – Городок – Смотрич) 1,9
С230413 [(Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич)] – Радковиця 6,2
С230414 [(Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич)] – Турчинці 2,9
С230415 Ліпибоки – Веселець 2,4
С230416 Куманів – Андріївка 4,1
С230417 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Мартинківці 2
С230418 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Калинівка 3,4
С230419 Слобідка Сатанівська – Кринцилів 3,2
С230420 (Ярмолинці – Сатанів) – х. Кремінянський 0,9
С230421 (Ярмолинці – Сатанів) – х. Борщівський 0,9
С230422 Тарасівка – Олександрівка 5,7
С230501 Деражня – Новосілка ч/з Літки 6,8
С230502 (Новосілка – Охрімівці) – (Хмельницький – Віньківці – Ялтушків) 9,2
С230503 Божиківці – (Деражня – Явтухи) 8,1
С230504 (Маниківці – Деражня) – (Деражня – Явтухи) ч/з Шарки 3,3
С230505 Зяньківці – Бомкове 3,8
С230506 (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Сіноводи 2,7
С230507 Стреків – (Голосків – Деражня – Лука Барська) 2,2
С230508 Осиково – (Голосків – Деражня – Лука Барськ ) 3,5
С230509 Плюшки – Вовковинці 5
С230510 (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Подолянське 1,1
С230511 (Радівці – Степівка) – Макарів 1,7
С230512 Гута – (Радівці – Степівка) 3
С230513 Згар – (Радівці – Степівка) 1,9
С230514 Буцневе – (Деражня – Колосівка) 2,5
С230515 під’їзд до с.Марківка 0,8
С230516 під’їзд до с.Мазники 3,7
С230517 під’їзд до с.Адамівка 3,3
С230518 Волоське – Н.Гута 5,3
С230519 (Голосків – Деражня – Лука Барська) – Новостроївка 5,2
С230520 під’їзд до с. Сатуріно 1
С230521 під’їзд до с. Ст.Майдан 2,2
С230522 (Деражня – Колосівка ч/з Галузинці) – Гуляки 0,8
С230523 Розсохи – (Летичів – Шпичинці) 1,7
С230524 Явтухи – Гармаки 2
С230525 Березове – Богданівці 5,7
С230601 Петрівське – Чечільник 10,7
С230602 (Петрівське – Чечільник) – Слобідка Балинська 2,7
С230603 Морозів – Гута Морозівська 2,8
С230604 Привороття Друге – (Житомир – Чернівці) 2,9
С230605 [(Житомир – Чернівці) – Яцьківці] – Млаки 6,2
С230606 Ріпинці – Смотрич 7,1
С230607 Сл.Залісецька – Сл.Рахнівська 3,5
С230608 Чимбарівка – М.Жванчик 1,4
С230609 Трибухівка – В.Жванчик 4,7
С230610 Маліївці – Сприсівка 5,5
С230611 Пільний Мукарів – [(Житомир – Чернівці) – Вихрівка] 3
С230612 (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський) – Городиська 5,7
С230613 Січенці – Панасівка 3,1
С230614 (Трибухівка – В.Жванчик) – Ліпини 1
С230615 (Іванківці – Притулівка) – Заглосна 1
С230616 Степок – (Зеленче – Заставля) 0,9
С230617 [Ярова Слобідка – (Гуків – Дунаївці – Могилів-Подільський)] – Руда Гірчичнянська 1,2
С230618 [(Житомир – Чернівці) – Яцьківці] – Ксаверівка 1,5
С230701 Христівка – Сморшки 3,9
С230702 Ізяслав – Більчин 10,4
С230703 Білогородка – Мирне 5,7
С230704 Чижівка – Теліжинці 1,9
С230705 (Ізяслав – Тишевичі) – Кіндратка ч/з Білеве 4,4
С230706 Лопушне – Мислятин 1,7
С230707 Дібровка – Западинці 4,7
С230708 Закриничне – М’якоти 10,3
С230709 Михайлівка – Дертка 6,5
С230710 Хотень Другий – Плужне 6,5
С230711 Ліщани – Шевченко 3,9
С230712 Пильки – Калинівка 2,9
С230713 Долоччя – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів) 1,1
С230714 Ревуха – (Корець – Славута – Антоніни) 0,8
С230715 Путринці – (Корець – Славута – Антоніни) 3
С230716 Забрід – (Корець – Славута – Антоніни) 2,5
С230717 Припутенка – (Кам’янка – Шепетівка) ч/з Білеве 1,3
С230718 Васьківці – (Ізяслав – Н.Село) 0,7
С230719 (Ізяслав – Більчин) – Криволука 2,2
С230720 М.Радогощ – (Закриничне – М’якоти) 1,1
С230721 (Борисів – Клубівка) – Заріччя 1,9
С230722 Новосілка – (Михалівка – Дертка) 1,6
С230723 (Білогородка – Базалія) – Рокитне 2,1
С230724 (Чіпці – Григорівка) – Даньківці 1
С230725 об’їзна м. Ізяслава 4,8
С230801 Подоляни –Адамівка ч/з Нововолодимирівку 10,8
С230802 Привороття – Чорнокозинці 12
С230803 [Ніверка – (Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Поділь­ський)] – (Привороття – Чорнокозинці) ч/з Шустівці 7,3
С230804 (Оринин – Підпилип’я) – маслозавод 1
С230805 Оринін – Ріпинці 3
С230806 Залісся – Параївка 4,3
С230807 Мілівці – Завалля 7,2
С230808 Сл.Рихтецька – Кізя Кудринецька 3,4
С230809 (Довжок – Кудринці) – Слобідка Рихтівська 1,9
С230810 (Довжок – Кудринці) – Лісківці 4
С230811 Кадиївці – Суржа 4,6
С230812 (Довжок – Ластівці) – Нагоряни 1,6
С230813 (Завалля – Гринчук) – Вітківці 4,9
С230814 Ластівці – Ісаківці ч/з Збруч 8,3
С230815 (Завалля – Гринчук) – Брага 1,5
С230816 Межигір – Бабшин 10
С230817 Сокіл – Каветчина 4,5
С230818 Руда – Цвіклівці 4,5
С230819 Островчани – Ходоровці 3,9
С230820 Колибаївка – Червона Чагарівка 2,1
С230821 (Житомир – Чернівці) – Кубачівський кар’єр 1,5
С230822 Врублівці – Яруга 1,4
С230823 (Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця) – Фурманівка 2,6
С230824 Слобідка Кульчієвецька – Боришківці ч/з Оленівку 6,4
С230825 Кульчіївці – Калиня 4,6
С230826 Колибаївка – Вільховець 1,5
С230827 (Житомир – Чернівці) – Смотрич 1
С230828 Бровари – Гелетина ч/з Дерев’яни 5
С230829 Привітне – Бровари 1,8
С230830 (Дерев’яне – Калачківці) – Демшин 1,7
С230831 (Дерев’яне – Калачківці) – Субич 1,6
С230832 (Дерев’яне – Калачківці) – Патринці 0,9
С230833 Вихватнівці – Ленівка 1,4
С230834 Супруньківці – Тарнавка 4,1
С230835 Гуменці – ст. Нігин 8,5
С230836 Привороття Друге – Маків 2,9
С230837 (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) – Киселівка 3
С230838 (Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця) – Гораївка 5,6
С230839 Липи – Чабанівка 5,7
С230840 Каштанівка – Грушка 2,6
С230841 Нефедівці – Подільське 2,7
С230842 (Кам’янець-Подільський – Устя) – Велика Слобідка 6,2
С230843 Нефедівці – Лучки 3,4
С230844 Шутнівці – Баговиця 10,4
С230845 Мала Слобідка – В.Панівці 4
С230846 Абрикосівка – (Житомир – Чернівці) ч/з Корчівку 7,6
С230847 (Житомир – Чернівці) – Колубаївці 2
С230848 (Житомир – Чернівці) – Лисогірка 3
С230849 Оринін – Теклівка 4,2
С230850 (Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Поділь­ський) – Пудлівці 3,2
С230901 (Щиборівка – Михайлівці) – Радісне 2,5
С230902 Веселівка – Берегелі 4,6
С230903 (Красилів – Заруддя) – Слобідка Красилівська 0,9
С230904 Митинці – Вереміївка 3,2
С230905 (Заслучне – Трудове) – Говори 1
С230906 (Лютарівка – Чернелівка) – Підлісся 0,6
С230907 Малі Зозуленці – Улянівка Друга 4,9
С230908 Новосілка – (Малі Зозуленці – Улянівка Друга) 1,1
С230909 Дворик – (Вербівка – Чернелівка) 1,7
С230910 Дубина – Мончинці 3,6
С230911 Моньки – Сорокодуби 4,2
С230912 Кульчинки – Лагодинці 6
С230913 Грицики – Печеськи 1,9
С230914 Маленки – Терешки 0,6
С230915 (Васьківчики – Корчівка) – Зелена 1,9
С230916 Трусилівка – Федорівка 3,2
С230917 Рублянка – (Нова Криворудка – Антоніни) 1,6
С230918 Мала Салиха – Велика Салиха 3
С230919 (Корець – Славута – Антоніни) – Долинівці 2,1
С230920 Лісова Волиця – (Антоніни – Старокостянтинів) 1,2
С230921 Великі Юначки – Медці 3,2
С230922 Малі Юначки – (Велика Медведівка – Кременчуки) 3,3
С231001 Митківці – Стара Синява 8,2
С231002 Юрченки – (Ставниця – Свічна) 2,2
С231003 під’їзд до с. Новокостянтинів 0,6
С231004 Буцні – Голенищево 3,9
С231005 Снітівка – Російська Буда 5,4
С231006 Михунки – Івоненці 6,7
С231007 Анютино – Козачки 2,5
С231008 Сахни – Лозни 1,9
С231009 Сахни – Майдан Сахнівський 4,8
С231010 Русанівці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 6,5
С231011 (Стара Синява – Меджибіж до а/д Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Западинці 2,7
С231012 (Буцні – Голенищево) – М.Голенищівський 1,4
С231013 (Остропіль – Вовковинці) – х. Майдан 0,4
С231014 [Лісоберезівка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Зна­м’ян­ка)] – Москалівка 0,5
С231015 [Лісоберезівка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’ян­ка)] – Новомиколаївка 2,3
С231016 Н.Гута – (Остропіль – Вовковинці) 3,8
С231017 (Копитенці – Щедрова) – (Попівці – Суслівці) 1
С231018 Копитенці – Щедрова 5,1
С231019 Ярославка – (Старокостянтинів – Шрубків) 5,8
С231021 Подільське – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) 1,1
С231022 Головчинці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) 2,1
С231023 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – під’їзд до с. Русанівці 2
С231024 Рожни – Кудинка 5,2
С231025 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –З нам’янка) ч/з Ялинівку, Л.Березівку до а/д (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) 2,7
С231101 Жабинці – Заміхів 1,7
С231102 Тимків – Отроків 3,9
С231103 (Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський) – Івашківці 4
С231104 П.Хребтіївські – Іванківці 2,9
С231105 Вільховець – Маціорськ 3,7
С231106 (Струга – Рудківці) – Ст.Гута 3,5
С231107 Слобідка – (Струга – Рудківці) 1,7
С231108 (Струга – Рудківці) – Н.Гута 1,7
С231109 Іванівка – (Слобідка – Нова Ушиця) 1,3
С231110 (Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський) – Балабанівка 1,7
С231111 Хворосна – (Гуків – Дунаївці – Могилів–Подільський) 2,8
С231112 (Заміхів – Струга) – Щербівці 3,6
С231113 М.Шурка – Куражин 1,1
С231114 (Нова Ушиця – Куражин) – Глибівка 0,7
С231115 Кружківці – (Антонівка – Пижівка) 2,2
С231116 Миржіївка – Глібів 2,6
С231117 (Антонівка – Пижівка) – Садове 1,2
С231118 Висілок – (Любар – Хмельник – Лука Барська – Нова Ушиця) 0,5
С231201 Лодзянівка – Майдан Волянський 7,0
С231202 Ганнусіне – ( Полонне – Гриців ) 8,7
С231203 Карповщина – Новоселиця 5,3
С231204 В.Березна – Дубовий Гай 8,6
С231205 Під’їзд до с.Радгоспне 2,4
С231206 ( Полонне – Гриців ) – Кіпчинці 13,4
С231207 Під’їзд до с.Варварівка 1,7
С231208 Об’їздна с.Новоселиця 3,2
С231301 Хоровець – Гута 3
С231302 Бесідки – (Берездів – М.Правутин) 6
С231303 Ганнопіль – Ногачівка 10,1
С231304 Потереба – Лисиче 4,6
С231305 Д.Гора – Лисиче 3,2
С231306 Берездів – Модестівка 2,3
С231307 Селичів – Михайлівка 3,7
С231308 Пузирки – Іванівка 3,4
С231309 (Корець – Славута – Антоніни) – Вачів ч/з Перемишель 6,4
С231310 Хоросток – (Корець – Славута – Антоніни) 3
С231311 (Корець – Славута – Антоніни) – Досін 1,5
С231312 Мухарів – Ульянівка 3,9
С231313 Василинівка – Тростянець 2
С231314 Новий Кривин – Старий Кривин 3,6
С231315 Голики – Варварівка 1
С231316 Нетішин – Стригани ч/з Комарівку 8
С231401 (Старокостянтинів – Шрубків) – Семиреньки 2
С231402 Веснянка – Гнатки 6
С231403 Киселі – Самчики 8,8
С231404 Іршики – Малишівка 2,2
С231405 Пашківці – (Городище – Рівне – Старокостянтинів) 2,1
С231406 Ленінське – (Новоград Волинський – Полонне – Старокостянтинів) 8,4
С231407 Левківка – Йосипівка 4,7
С231408 Емці – Лажева 8,4
С231409 Вербівочка – Першотравневе ч/з Нападівку 10
С231410 Раштівка – Малі Мацевичі 10,3
С231411 Красносілка – об’їзна м. Старокостянтинів 1,8
С231412 Немиринці – Берегелі 3
С231413 Немиринці – Кантівка 7,3
С231414 Губин – Ладиги 3,5
С231415 Самчики – Степок 3,4
С231416 Дубина – Жабче 4,7
С231417 Сербіновка – Махаринці 5,9
С231418 Караїмівка – Веснянка – Ланок 4,7
С231419 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Зеленці 1
С231420 Криниця – (Городище – Рівне –Старокостянтинів) 2
С231421 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Капустин 1,5
С231422 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Попівці 2,2
С231423 Грибенинка – (Городище – Рівне –Старокостянтинів) 2,4
С231424 (Житомир – Чернівці) – Воронківці 4,3
С231425 (Миролюбне – Круглики) – Веселе 1,9
С231426 (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Половинники 2,8
С231427 (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Громівка 1,3
С231428 (Новоград-Волинський – Полонне – Старокостянтинів) – Немирівка 1,6
С231429 Северини – (Житомир – Чернівці) 3,6
С231430 Калинівка – (Житомир – Чернівці) 1,3
С231431 Кучівка – Стецьки 2
С231432 Оріхівка – Великий Чернятин 3,5
С231433 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Андронівка 2
С231434 (Старокостянтинів – Шрубків) – Вербородинці 2
С231435 Хижники – Яремичі 2,5
С231436 [Северини – (Житомир – Чернівці)] – М. Вишнопіль 2
С231437 (Чорна – Остропіль) – Шевченка 1
С231501 Щербані – (Остропіль – Вовковінці) 4,6
С231502 Гончариха – Паплинці 4,6
С231503 Цимбалівка – Яблунівка 4,6
С231504 під’їзд до с.Подоляни 1,9
С231505 (Остропіль – Вовковінці) – (Стара Синява – Нова Синявка) 3,1
С231506 Липки – (Остропіль – Вовковінці) 3,4
С231507 Миколаївка – [(Старокстянтинів – Шрубків) – Іванківці ч/з Іляшівку] 1,6
С231508 Теліженці – (Стара Синява – Дубова) 3,2
С231509 [Стара Синява – Меджибіж до а/д (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка)] – х. Петровського ч/з Дашківці 3
С231510 Мисюрівка – (Стара Синява – Травневе) 1,2
С231511 Пилявка – (Пилява – Карпівці) 2,7
С231512 Рідкодуби – (Ладиги – Пасічна) 0,6
С231513 Залісся – Червоний Степок 1,8
С231514 (Стара Синява – Меджибіж до а/д Стрий – Тернопіль – Кіро­воград – Знам’янка) – Буглаї 3,2
С231515 Вишневе – Олександрівка 1,8
С231516 Заставці – Ілятка 8,6
С231601 Кривовілька – Новоставці 1,6
С231602 Човгузів – Вовківці 2,5
С231603 Антонівка – Човгузів 4
С231604 Борщівка – Василівка 3,1
С231605 Мар’янівка – Воронівці 2,8
С231606 Романово – Кузьминці 6,2
С231607 (Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Мар’янівка 2
С231608 (Кам’янець-Подільський – Сатанів – Війтівці – Білогір’я) – Ленінське 0,5
С231609 Турівка – Ч.Дубина 3,9
С231610 (Теофіполь – Красилів до а/д Житомир – Чернівці) – Строки 1,6
С231611 (Теофіполь – Красилів до а/д Житомир–Чернівці) – Заруддя 1,3
С231701 (Хмельницький – Миколаїв) – В.Калинівка 1,9
С231702 Аркадієвці – Шпиченці 5,7
С231703 Ружичанка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) ч/з Шумівці 6,1
С231704 Мартинівка – Педоси ч/з Бережанку 5,1
С231705 Жучківці – Олешківці 3
С231706 Водички – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 2,7
С231707 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – М.Колибань 2,1
С231708 під’їзд до с. Івашківці 2
С231709 Манилівка – (Чернелівка – Городок – Смотрич) 1,7
С231710 під’зд до с.Волиця 2
С231711 Хоменці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 3,4
С231712 Данюки – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 2,5
С231713 Мацьківці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) 1,5
С231714 під’їзд до с.Тиранівка 1,9
С231715 під’їзд до с.Ляпенці 1,2
С231716 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Грузовий двір – Копистин 1
С231717 (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Брідок 2,9
С231718 під’їзд до с. В.Гора 1
С231719 під’їзд до с.Засадьки 0,9
С231720 під’їзд до с.Книжківці 2,6
С231721 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Бахматівці 4.5
С231722 Колибань – (Хмельницький – Голосків) 6,2
С231723 Люботин – Черепівка 2,5
С231724 під’їзд до с.Н.Вовківці 2,9
С231725 ст. Скібнево – межа району 1,1
С231726 (Чернелівка – Городок – Смотрич ) – Нафтулівка 2,2
С231727 під’їзд до с. Корчунок 0,5
С231801 Вікторівка – [(Чемерівці – Криків) – М.Зелена ч/з Шидлівці ) 1,5
С231802 Сл.Смотрицька – Діброва 3,7
С231803 Жердя – Красноставці 3,2
С231804 Кочубіїв – Жердя 3,7
С231805 Гусятин – Боднарівка 3,8
С231806 Сл.Смотрицька – Н.Гута 3
С231807 (Бережанка – Пукляки) – Ленінське 1,2
С231808 М.Бережанка – (Бережанка – Пукляки) 3,5
С231809 П’ятничани – (Татарів – Косів – Коломия – Борщів – Кам’янець-Подільський) 1
С231810 Бережанка – (Ямпільчик – Хропотова) 3,8
С231811 Почапенці – Садове 4,6
С231812 (Ярмолинці – Кам’янець – Подільський) – Карачківці ч/з Цикову 6,6
С231901 (Шепетівка – Чуднів – Бердичів) – Жолудки 2,7
С231902 Поляни – Мальованка 8,5
С231903 (Васьковичи – Шепетівка) – Траулин ч/з Савичі 12,3
С231904 Рудня Нова – (Васьковичи – Шепетівка) 1,9
С231905 Судилків – Лозична 2,2
С231906 Дубіївка – М.Лабунь 5,3
С231907 Михайлючка – Хмелівка 4,9
С231908 Цмівка – Судимонт 2,5
С231909 Рожична – (Шепетівка – Старокостянтинів) ч/з Серединці 2,2
С231910 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Городище ч/з Пашуки 4,2
С231911 Березна – Серединці 3,1
С231912 Михайлючка – М.Лабунь 5,3
С231913 Сенігів – Круглик 1,7
С231914 (Кременець – Біла Церква) – Чотирбоки 2
С231915 Вовківці – Вовківчики 1,1
С231916 (Васьковичі – Шепетівка) – Заморочення 0,8
С231917 Жилинці – (Городище – Рівне –Старокостянтинів) 2
С231918 Судилків – Білокриниччя 4,7
С231919 В.Степ – (Городище – Рівне –Старокостянтинів) 2,5
С231920 Рилівка – Цвіт 1,6
С231921 (Шепетівка – Судилків) – Красносілка 0,4
С232001 Ярмолинці – Шевченкове 4,1
С232002 Лука – Михайлівка 4,8
С232003 Лехнівка – (Житомир – Чернівці) 4,7
С232004 Сл.Глушковецька – Глушківці 4
С232005 Вихилівка – Правдівка 5,4
С232006 Антонівці – Голохвасти 3,4
С232007 Жилинці – Левківці 1,5
С232008 Сл.Кадиївська – Кадиївка 2
С232009 Пасічна – Магнишівка 2,8
С232010 Баламутівка – Лугове 6,2
С232011 (Житомир – Чернівці) – Перегінка 0,7
С232012 Лисівка – [(Житомир – Чернівці) – Круті Броди] 0,4
С232013 Видошня – Микитині 2,5
С232014 Васильківці – (Баламутівка – Шарівка) 2,2
С232015 (Житомир – Чернівці) – Глушковецьке 1,5
С232016 (Ярмолинці – Коритна) – Верхівці 1,8