Uk:Районні автомобільні дороги Чернігівська область

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

Чернігівської області

http://cg.gov.ua/web_docs/1/2012/07/docs/2012_222.doc

http://cg.gov.ua/web_docs/1/2012/07/docs/222_%D0%B4%D0%BE%D0%B41.doc

http://cg.gov.ua/web_docs/1/2012/07/docs/222_%D0%B4%D0%BE%D0%B42.doc

Індекс relation Найменування Протяжність, км
Бахмацький район
С250101 А/д М-02 - Шумейкине 1,0
С250102 (Піски - Фастівці - Більмачівка - Парафіївка) – ст. Черемушки 3,1
С250103 Зеленівка - Кальчинівка 5,0
С250104 Терешиха - Смолове 5,5
С250105 Красне - Карпенкове 3,1
С250106 Красилівка - Безпечне 5,5
С250107 Варварівка - Осинівка 1,8
С250108 Фастівці - Шевченка 7,4
С250109 Матіївка - Прохори - Каціри 5,4
С250110 (Батурин - Обмачів) - Слобідка 1,8
С250111 Курінь - Шумейків 3,8
С250112 Калинівка - Глибоке 5,0
С250113 Обмачів - Вербівка - Осіч 6,0
С250114 Бахмач-1 - Острів 5,5
С250115 А/д Т-25-14 - Українське 2,5
С250116 Курінь - Ополонське 8,1
С250117 (Гайворон - Голінка) - Восьме Березня 4,8
С250118 А/д Т-25-31 – Бахмач-2 1,7
С250120 Каціри – Осіч 5,2
С250122 (Піски-Фастівці-Парафіївка)- Перемога 2,4
С250123 Шевченка - Грушівка 3,4
С250124 Халимонове - Калинівка 6,1
С250125 Городище - Шумин 1,5
С250126 (Матіївка-Бондарі)- Веселівка 0,8
ВСЬОГО: 96,4
Бобровицький район
С250201 А/д Т-25-27 - Травкине 2,0
С250202 Миколаїв - Гаврилівка 6,6
С250203 Рокитне - Мочалище 2,0
С250204 А/д Н-07 - Бірки 5,1
С250205 (Миколаїв - Гаврилівка) - Українка 0,6
С250206 А/д Т-25-27 - Урожайне 1,0
С250207 А/д Н-07 - Старий Биків 2,3
С250208 (Озеряни - Вороньки) - Гарт 1,0
С250209 (Озеряни - Вороньки) - Плуг 1,6
С250211 Олександрівка - Лідин 5,0
С250212 Старий Биків – Білоцерківці 3,8
С250213 А/д Н-07 - Чистопілля 5,6
С250214 (Бобровиця - Сухиня) - Макарівка 1,4
С250215 А/д Т-25-26 - Мирне 1,3
С250216 А/д Н-07 - Петрівка 4,8
С250218 (Кобижча-Свидовець) - Татарівка 6,5
С250219 Рудьківка - Хомівці 5,0
С250220 (Кобижча-Свидовець) - Зелене 2,9
С250221 Наумівка -Осокорівка 4,7
С250222 Козацьке - Миколаїв 5,5
С250223 (Бобровиця - Піски - Нова Басань) - Тимки 3,0
С250224 А/д Т-25-27 - Затишшя 1,1
ВСЬОГО: 72,8
Борзнянський район
С250301 Оленівка -Любомудрівка - Мала Загорівка 10,9
С250302 А/д М-02 - Носелівка 4,0
С250303 Забілівщина - Високе 9,9
С250304 Красностав - Юрківщина - Жданів 3,8
С250305 Головеньки - Паристівка - Галайбине 10,2
С250306 Ядути - Гришівка 2,5
С250307 (Забілівщина - Високе) - Купченків 2,2
С250308 (ст. Крути - Бурківка - а/д М-02) - Запоріжжя 1,0
С250310 А/д М-02 - Шевченка 1,5
С250311 Ядути - Кіровське - Сапонівка 8,2
С250312 Берестовець - Сидорівка 10,1
С250313 Красностав - Ядути 3,9
С250314 Кинашівка- Прачі 11,6
С250315 Борзна - Більшовик 11,1
С250316 Омбиш - Червоний Остер 6,5
С250318 Нові Млини - Кербутівка 2,5
С250319 Миколаївка - Іванівка - Суховодка 8,2
С250320 А/д Т-25-52 - Іллінці 1,5
С250321 Любомудрівка - Вольниця 1,5
С250322 Велика Загорівка - Степ 6,0
С250323 Мала Загорівка - Червоне Озеро 5,6
С251113 Ховми - Червоні Луки 4,0
ВСЬОГО: 126,7
Варвинський район
С250402 (Калиновиця - Григорівщина) - Булавівщина 3,6
С250403 (Калиновиця - Григорівщина) - Сіряківщина 1,3
С250404 (Варва - Хукалівка - Поділ) - Берізка 2,1
С250405 А/д Т-25-38 - Кулишівка 1,3
С250406 (Богдани -Гнідинці) - Ященків 4,4
С250407 (Варва - Хукалівка - Поділ) - Тонка 6,0
С250408 Богдани - Сіриків 4,0
С250409 Остапівка - Боханів 3,4
С250410 Кухарка - Боханів 4,3
С250411 (А/д Т-25-46-Остапівка - Синяківщина) – Ященків - Світличне 5,9
С250412 Дащенки - Мудре 6,6
ВСЬОГО: 42,9
Городнянський район
С250501 Івашківка - Перше Травня 4,2
С250502 Старосілля- Автуничі 2,4
С250503 Бутівка - Здрягівка 6,0
С250504 Ільмівка - Мости 7,5
С250505 Деревини - Кусії 6,5
С250506 Сеньківка - Берилівка 3,2
С250507 Городня - Стовпівка 7,2
С250509 (Городня -Бурівка) - Залісся 6,6
С250510 (Добрянка- Дроздовиця - Кузничі) - День Добрий 1,0
С250511 Івашківка - Довге 5,9
С250512 (Городня -Бурівка) - Студенець - Лютіж 5,9
С250513 (Тупичів - Івашківка) - Тополівка 1,1
С250514 Дроздовиця – Будище 6,6
С250515 Моложава - Минаївщина 2,0
С250516 (Городня -Кузничі - Деревини)- Зелене 1,2
ВСЬОГО: 67,3
Ічнянський район
С250601 Зоцівка - Загін 2,1
С250602 Качанівка - Купина 1,4
С250603 Южне - Пролетарське 3,4
С250604 Крупичполе - Новий Поділ 5,0
С250605 Ічня - Безводівка 6,1
С250606 Бакаївка -Комарівка 2,7
С250607 Заудайка - Коршаки 3,1
С250608 Іваниця - Ковтунівка 1,7
С250609 (Максимівка - Іржавець - Ступаківка) - Зінченкове 2,0
С250610 (Городня -Щурівка) - Однольків 1,5
С250611 А/д Р-68 - Шевченка 1,5
С250612 А/д Р-68 - Безбородьків 4,2
С250614 (Ольшана - Качанівка) - Іценків 2,7
С250615 А/д Т-25-24 - Тарасівка 1,7
С250616 А/д Т-25-15 - Лисогори 2,5
С250617 А/д Т-25-27 - Веприк 1,9
С250618 А/д Р-68 - Селихів 1,0
С250619 Припутні - Барбурське 8,0
ВСЬОГО: 52,5
Козелецький район
С250701 А/д Т-25-13 - Блудше - Нова Гребля 8,1
С250702 А/д Т-25-35 - Кошани 1,3
С250703 А/д Т-25-35 - Скрипчин 1,2
С250704 А/д Т-25-35 - Лутава 2,3
С250705 Одинці - Волевачі 3,5
С250706 Карпоки -Сираї 2,0
С250707 Риків - Бригинці - Карасинівка 6,0
С250708 Берлози - Часнівці 1,0
С250709 А/д М-01 - Привітне 2,2
С250710 А/д М-01 - Сокирин 2,0
С250711 А/д Р-69 - Лебедівка 1,6
С250712 А/д Р-69 - Отрохи 3,4
С250713 Патюти - Будище 6,1
С250714 Данівка - Курганське 3,8
С250715 А/д Т-10-08 – б/в “Нептун” 2,1
С250716 Виповзів -Десна 1,5
С250717 Горбачі - Шуляки - а/д М-01 3,2
С250718 (Горбачі - Патюти) - Шапихи 2,1
С250719 А/д М-01 - Песоцьке 0,8
С250720 (Горбачі – Патюти) - Шалойки 0,4
С250721 А/д М-01 - Кривицьке 2,1
С250722 Надинівка- Копачів 1,6
С250723 А/д М-01 - Шпаків 4,7
С250724 А/д Т-10-08 – Беремицьке 2,0
С250725 Козелець - Берлози - БЛ “Урочище “Пилятин” 4,2
С250727 Білики - Туманська Гута - (а/д Димерка - Борсуків) 11,7
С250728 Новики - Опеньки 1,4
С250730 А/д Т-25-28 - Карасинівка 3,8
С250731 Корніїв - Пізнє 2,1
С250732 А/д Т-25-28 - Олексіївщина 0,4
С250733 А/д Т-25-28 - Жеребецьке 2,5
С250734 Берлози - Сивухи 2,3
С250735 А/д М-01 - Боярівка 2,5
С250736 Під'їзд до с. Сорокошичі 1,1
ВСЬОГО: 97,0
Коропський район
С250801 Іваньків - Великий Ліс 5,9
С250802 Зелена Поляна - Рихли 3,6
С250803 А/д Т-25-19 - Червона Поляна 1,7
С250804 (Короп - Атюша - Пролетарське) - Єгорівка 1,7
С250805 Короп - Тарасівка 4,5
С250806 А/д М-02 - Пролетарське 1,0
С250807 А/д М-02 - Горохове 1,7
С250808 Нехаївка –Лебедин 3,2
С250809 А/д Т-25-16 - Зайцеве 0,8
С250810 А/д Т-25-17 - Мохове 2,9
С250811 А/д Т-25-03 - Червоний Лан 1,5
С250812 Атюша - Лубенець 3,8
С250813 Накот - Пуста Гребля 3,6
С250816 Верба - Осьмаки 1,5
С250817 Сохачи - Подоляки 1,7
С250818 А/д Т-25-60 - Чорнявка 2,0
С250819 Атюша - Кучі 3,6
С250820 Жовтневе - Синявка 4,0
С250821 Нехаївка -Нориця 4,1
С250822 Краснопілля – Червоний Ранок 3,1
С250823 А/д Т-25-17 - Галичівка 2,4
С250824 А/д М-02 - Карацюбине 0,8
С250825 Райгородок - Лукнів 6,0
С250826 Короп - Лиса Гора 3,5
С250827 А/д Т-25-39 - Сміле 1,4
С250828 Горохове - Новоселиця 1,8
ВСЬОГО: 71,8
Корюківський район
С250901 Озереди -Бреч 5,7
С250902 (Охрамієвичі - Лебіддя) - Лупасове 2,5
С250903 Козилівка - Бобрик 5,2
С250904 (Шишківка- Перелюб) - Рудня 0,3
С250905 Наумівка -Переділ 7,7
С250906 А/д Т-25-34 - Петрова Слобода 2,5
С250907 (Корюківка - Гуринівка - Бреч) - Нова Гуринівка 1,4
С250908 Забарівка - Воловики 2,0
С250909 Корюківка- Трудовик 4,2
С250910 Рейментарівка - Гутище 6,6
С250911 Забарівка - Кирилівка 3,1
С250912 Козилівка - Дачне 3,4
С250913 Домашлин- Бешківка 2,9
С250914 Домашлин- Вільшане 1,7
С250915 А/д Т-25-36 - Самсонівка 3,2
С250916 Тютюнниця - Костючки 1,8
С250917 А/д Т-25-36 - Кугуки 2,1
С250918 А/д Т-25-12 - Андроники 2,1
С250919 Рибинськ - Журавлева Буда 2,6
С250920 Рибинськ - Новоселівка 2,1
С250921 Бреч - Ховдіївка 3,6
С250922 Хотіївка - Чернотичі 1,8
С250923 Перелюб -Баляси 2,2
С250924 Козилівка – Борок 2,1
ВСЬОГО: 72,8
Куликівський район
С251001 Горбове - Уборки 6,2
С251002 (Куликівка- Авдіївка – Виблі – а/д Р-67) - Глузди 1,1
С251003 А/д Р-67 - Вершинова Муравійка - Кошарище 6,2
С251004 Дрімайлівка - Будище 1,5
С251005 Грабівка -Вікторівка 1,5
ВСЬОГО: 16,5
Менський район
С251101 (Березна -Ленінівка) - Климентинівка 1,0
С251102 Волосківці- Степанівка 4,6
С251103 А/д Т-25-34 - Чорногорці 1,7
С251104 А/д Т-25-44 - Подин - Мурівка 3,6
С251105 Киселівка - Прогрес 6,8
С251106 (Осьмаки - Ушня) - Дібровка 3,6
С251107 Остапівка - Кіровське 6,0
С251108 А/д Т-25-36 - Вільне 5,3
С251109 Ленінівка - Лугове 5,7
С251110 Данилівка- Веселе 2,7
С251111 Дмитрівка– Перше Травня 7,4
С251112 Червоний Маяк – Сапонівка 3,4
С251113 Ховми - Червоні Луки 4,0
ВСЬОГО: 55,8
Ніжинський район
С251201 (Ніжин – Мрин – Держанівка) - Колісники 3,3
С251202 Бобрик - Низи - Каблуки 5,5
С251203 Безуглівка- Пашківка - Бідин 6,1
С251204 Погребець- Лустівка 1,7
С251205 (Лосинівка- Перемога - Велика Дорога) - Богданівка 4,1
С251206 (Носівка - Лосинівка - Велика Дорога) – ст. Лосинівка 0,5
С251207 (Ніжин - Перебудова) - Почечине 1,5
С251208 (Ніжин - Перебудова) - Паливода 1,9
С251209 Крути - Діброва 6,6
С251210 А/д М-02 - Зруб 1,8
С251211 А/д М-02 - Юність 1,7
С251212 А/д Р-67 - Хомине 8,7
С251213 А/д Р-67 - Калинівка 4,0
С251214 А/д Т-25-27 - Ковтунівка 0,9
С251215 А/д Р-68 - Хомівка 3,1
С251216 А/д Р-68 - Курилівка 1,3
С251217 А/д М-02 - Черняхівка 5,9
С251218 (Титівка - Велика Кошелівка) - Кардаші 1,1
С251219 Шатура - Карабинівка 4,2
С251220 Перебудова - Синдаревське 8,7
С251221 Переяслівка - Бакланове 3,1
С251222 (Ніжин - Мрин - Держанівка) - Григорівка 2,3
ВСЬОГО: 78,0
Новгород-Сіверський район
С251301 Ларинівка – Фаївка – Березова Гать 12,4
С251302 Камінь - Кам'янська Слобода - а/д Р-12 7,3
С251303 (Орлівка -Ломанка) - Красне 1,2
С251304 (Костобобрів - Грем'яч) - Мурав'ї 3,5
С251305 Пушкарі - Будище 7,6
С251306 Буда-Вороб'ївська - Красний Хутір 4,1
С251307 (Костобобрів - Грем'яч) - Ясна Поляна 1,4
С251308 (Буда-Вороб'ївська – Красний Хутір) - Андріївка 1,9
С251309 Лизунівка - Володимирівка 5,5
С251310 А/д Т-25-50 - Зелений Гай 1,7
С251311 Об'єднане - Студинка 3,0
С251312 Ларинівка - Бугринівка 2,2
С251313 Бирине - Прокопівка 9,8
С251314 А/д Т-25-33 - Узруй - Клевин 4,0
С251315 Під'їзд до с. Чайкине зі сторони с. Ясне 2,5
С251316 Володимирівка - Чайкине 8,0
С251317 Будище – Михайлівка – Роща 6,5
С251318 Вороб'ївка– Внутрішній Бір 2,2
С251319 А/д Р-12 –Кремський Бугор 1,5
ВСЬОГО: 86,3
Носівський район
С251401 Степові Хутори - Карабинівка 5,0
С251402 (Носівка - Шлях Ілліча - Ясна Зірка) - Ставок 2,8
С251403 А/д М-02 - Хотинівка 4,8
С251404 Макіївка -Пустотине 5,5
С251405 Роздольне- Киселівка 3,1
С251406 Жовтень - Дебреве 3,5
С251407 (Носівка - Держанівка - а/д М-02) - Ведмедівка 1,6
С251408 (Носівка - Лосинівка - Велика Дорога) - Кіровка 2,5
С251409 Софіївка -Вишневе 4,5
С251410 Калинівка - Вили 2,5
С251411 Коломійцівка - Мильники 2,0
С251412 Червоні Партизани - Кобилещина 2,8
С251413 Коробчине- Сулак - Червоні Партизани 8,5
С251414 Носівка – цукровий завод 0,8
С251415 Рівчак-Степанівка - Григорівка 5,2
С251416 Степове - Кленове 3,4
С251417 А/д Т-25-26 - ст. Дослідне 1,5
С251418 Підгайне -Лукашівка 2,3
С251419 Коломійцівка - Горбачі 1,7
ВСЬОГО: 64,0
Прилуцький район
С251501 А/д Н-07 - Полова 4,8
С251502 А/д Н-07 - Мільки 1,5
С251503 А/д Р-67 - Турківка 4,3
С251504 Жовтневе - Воровського 3,2
С251505 ст. Галка -Обичів 2,6
С251506 Колісники - Левки 3,4
С251507 Білещина - Замостя 1,4
С251508 А/д Р-67 - Лутайки 1,9
С251509 Рибці - Лиски 2,0
С251511 А/д Т-25-24 - Маціївка 1,9
С251512 Пручаї – Охиньки – Дегтярі 4,8
С251513 Нова Гребля - Мокляки 0,7
С251514 Ковтунівка- Нетягівщина - Стасівщина 8,5
С251515 3аїзд – Тихе 5,8
С251516 Канівщина- Кроти - Сухоставець 7,1
С251518 Малківка -Сухоярівка 2,4
С251519 Павлівка -Линовиця 2,3
С251520 Петрівка -Воровського 6,3
С251521 Погреби - Боротьба 7,2
С251522 Сергіївка - Сухоліски 6,9
С251523 Білорічиця- Боротьба 7,3
С251524 Мазки - Перше Травня 5,2
С251525 Мала Дівиця - Новий Лад - а/д Н-07 12,2
ВСЬОГО: 103,7
Ріпкинський район
С251601 Осняки - Велика Вісь - Звеничів 10,7
С251602 А/д Т-25-06 - Миси 3,6
С251603 А/д М-01 - Киселівка 2,7
С251604 А/д Т-25-06 - радгосп 0,7
С251605 (Неданчичі - Тараса Шевченка – а/д Т-25-06) - Незаможне 1,3
С251606 А/д Т-25-61 - Чудівка 0,4
С251608 Присторонь - Мутичів 4,3
С251609 Малий Листвен - Бихальцохівка 2,0
С251610 А/д М-01 - Старі Яриловичі 3,1
С251611 Петрики - Кратинь - Петруші 11,5
С251612 Суличівка - Гучин 5,0
С251613 А/д Т-25-61 - Лопатні 1,3
С251614 Задеріївка- Кам'янка - Суслівка 3,9
С251615 Смолигівка - Розсудів 0,8
С251616 А/д Т-25-37 - Галків - Скитьки 8,3
С251617 Коробки -Маньки 3,1
С251618 Великий Зліїв - Чисті Лужі 2,0
С251619 Петруші - Кислі 3,7
С251620 Малий Зліїв - Великий Зліїв 1,0
С251621 Галків - Губарі 1,5
С251622 А/д Т-25-06 - Шумани 1,8
С251623 А/д Т-25-37 - Петрики 1,5
С251624 Нові Яриловичі - Нова Папірня 3,4
С251625 А/д Т-25-07 - Чижівка 1,9
С251626 А/д М-01 - Яворці 1,1
С251627 Неданчичі- переправа 2,7
С251628 Ріпки – дослідна станція 1,4
С251629 Великий Зліїв - Пушкине 6,3
С251630 Гучин - Трудове 4,8
С251631 А/д Т-25-61 - Лизунова Рудня 2,7
С251632 Олешня - Заводське 4,5
С251634 (Коробки –Маньки) – Голубівка 2,5
С251635 Радуль - Новосілки 4,1
С251636 Задеріївка- Пізнопали 4,7
С251637 Любеч - Кукарі 5,2
С251638 Скитьки - Клонів 1,9
С251639 Олешня - Аткильня 5,4
С251640 Клубівка -Пізнопали 5,1
С251641 Добрянка - Горностаївка 3,4
ВСЬОГО: 135,3
Семенівський район
С251701 Жовтневе - Покровське 2,5
С251702 Тимоновичі - Улянівське 3,2
С251703 (А/д Семенівка - Тимоновичі) - Червоний Пахар 2,2
С251704 (А/д Семенівка - Карповичі) - Червоний Гай 1,3
С251705 Семенівка - Блешня 15,5
С251706 Чорний Ріг- Бобрик Другий 1,9
С251707 (Костобобрів – Олександрівка – Карасі) - Фроли 1,1
С251708 (Костобобрів – Олександрівка – Карасі) - Криульки 0,8
С251709 Олександрівка - Угли 2,8
С251711 Іванівка - Ферубки 10,6
С251712 (Семенівка- Тимоновичі) - Медведівка 1,9
С251713 3алізний Міст - Миколаївка 5,7
С251714 А/д Т-25-12 - Шведчина 2,6
С251715 А/д Р-65 - Кути-Другі 8,0
С251716 А/д Р-65 - Іванпуть 1,2
С251717 (Іванівка -Ферубки) - Східне 0,6
С251718 (Іванівка -Ферубки) - Ракути 1,2
С251720 Жадове - Довжик 6,7
С251721 (Семенівка- Тимоновичі) - Чорнозем 2,0
С251722 Карповичі - Красні Лози 2,6
С251723 (Семенівка- Карповичі) - Лісківщина 3,6
С251724 А/д Т-25-33 - Сергіївське 1,5
С251725 Довжик - Єршов 2,7
ВСЬОГО: 82,2
Сосницький район
С251801 Костирів -Кнути - а/д Т-25-17 4,0
С251802 Бутівка - ст. Бондарівка 7,3
С251803 (Бутівка - ст. Бондарівка) - Польове 0,8
С251804 (Бутівка - ст. Бондарівка) - Бондарівка 2,3
С251805 Велике Устя - Долинське 4,6
С251806 А/д Р-12 - Соснівка 2,7
С251807 Рудня - Ляшківці 8,7
С251808 А/д Р-12 - Ганнівка 1,4
С251809 (Сосниця-Пекарів) - Синютин 2,4
С251810 А/д Р-12 - Свірок 1,4
С251811 Авдіївка-Лузіки 2,6
С251812 Чорнотичі - Хотіївка 4,1
С251813 Спаське - Якличі 2,1
С251815 А/д Т-25-16 - Масалаївка 2,4
С251816 А/д Т-25-16 - Гутище 2,9
С251817 А/д Т-25-16 - Купчичі 0,8
С251818 А/д Т-25-16 - Прогони 2,2
С251819 Вільшане - Гай 4,2
С251820 Вільшане - Домашлин 3,4
С251821 Сосниця - Пекарів 12,9
ВСЬОГО: 73,2
Срібнянський район
С251901 Пручаї – Охиньки – Дегтярі 7,7
С251902 А/д Т-25-30 - Никонівка 3,2
С251903 А/д Н-07 - Артеменків 2,9
С251904 Срібне - Тростянець 2,9
С251905 Карпилівка - Лебединці 4,5
С251906 Поділ - Побочіївка 4,0
С251907 Олексинці- Васюків 5,1
С251908 А/д Н-07 - Дейманівка 3,9
С251909 А/д Т-25-30 - Дейманівка 2,8
С251910 А/д Т-25-30 - Кути 1,8
С251911 (а/д Т-25-30 – Дейманівка) – Поетин 0,7
ВСЬОГО: 39,5
Талалаївський район
С252001 (Дмитрівка - Красний Колядин - Скороходове – Бабчин) - Зелений Гай 6,6
С252002 (Дмитрівка - Красний Колядин - Скороходове – Бабчин) - Корінецьке 4,9
С252003 А/д Т-25-30 - Довгалівка 2,6
С252004 (Іваниця - Бережівка - Обухове) - Займище 4,0
С252005 А/д Т-25-15 - Степанівське 2,3
С252006 А/д Т-25-15 - Петьків 1,0
С252007 А/д Т-25-15 - Сильченкове 2,1
С252008 А/д Т-25-15 - Основа 3,1
С252009 Під'їзд до ст. Талалаївка 0,7
С252010 Харькове - Степове 10,0
С252012 А/д Т-25-15 - Слобідка 1,2
С252013 Червоний Плугатар - Березовиця 3,3
С252015 Березівка - Колядин 3,1
С252016 Красний Колядин - Грицівка 4,0
С252017 Красний Колядин - Левівщина 2,8
С252018 (Іваниця - Бережівка - Обухове) - Нова 2,2
ВСЬОГО: 53,9
Чернігівський район
С252102 А/д Р-12 - Моргуличі 0,9
С252103 А/д Р-12 - Кобилянка 2,4
С252104 Седнів - Нове 5,3
С252105 Малинівка- Стаси 2,5
С252106 А/д М-01 - Шевченка 4,3
С252107 А/д М-01 - Шестовиця 2,5
С252108 А/д М-01 - Золотинка 6,4
С252109 А/д М-01 - Скорінець 2,7
С252110 (а/д Іванівка – Слобода – Вікторівка) - Драчівщина 1,0
С252111 А/д Р-69 - Мажугівка 3,0
С252112 Жеведь - Козероги 5,2
С252113 Васильова Гута - Ліски з під'їздом до с. Будище 6,5
С252114 А/д Р-56 - Семенягівка 0,9
С252115 (А/д Р-56 - Дніпровське - Васильова Гута) - Шмаївка 1,6
С252116 А/д Р-56 - Линея 0,4
С252117 А/д Р-56 - Пакуль 0,7
С252118 Чернігів - Гущин 1,2
С252119 Загатка - Повідов - Прохорів 3,9
С252120 Центральне - Глядин - Північне 7,5
С252121 Зайці - Льгів 5,1
С252122 А/д Р-56 - Радянська Слобода 0,4
С252123 Левоньки - Жукотки - Гірманка 7,9
С252125 Мекшунівка – Пльохів 0,5
С252126 Мохнатин - Рябці - а/д М-01 12,0
С252127 А/д М-01 - Старий Білоус 1,9
С252128 Чернігів – Старий Білоус 2,0
С252130 (Довжик - Кархівка - Андріївка) - Бірки 3,3
С252131 Пустинки - Мньов 3,8
С252132 Ведильці -Малейки 5,2
С252133 Левковичі - Льгів 5,2
С252134 Кархівка -Леньків Круг 3,5
С252135 Папірня - Пильня - Завод - Рудня 3,9
С252137 Під'їзд до с. Олександрівка 2,6
ВСЬОГО: 116,2
Щорський район
С252201 (Хотуничі - Смяч) - Петрівка 1,2
С252202 (Хотуничі - Смяч) - ст. Камка 0,7
С252203 Тур'я – Ількуча 7,0
С252204 Щорс-Малий Щимель 0,8
С252205 Щорс - Носівка 0,5
С252206 А/д Т-25-12 - Михайлівка 8,3
С252207 А/д Т-25-12 - Шкробове 1,2
С252208 А/д Т-25-18 - Нові Боровичі 1,4
С252209 А/д Т-25-12 - Старі Боровичі 2,8
С252210 Єліне - Безуглівка 5,6
С252211 (Тур'я - Єліне) - Мостки 3,0
С252213 Радвине - Лютівка 2,7
С252214 Нові Боровичі – Загребельна Слобода 0,8
С252215 А/д Т-25-12 – Крестопівщина 2,1
С252216 Петрівка - Журавок 5,7
С252217 Гута Студенецька - Сальне 2,5
ВСЬОГО: 46,3
Разом районних доріг: 1651,1