Foundation/Blogposts/Lt:Making it easier to join the OpenStreetMap Foundation

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

Palengvinti prisijungimą prie „OpenStreetMap“ Fondo

Norėjus prisijungti (EN) prie „OpenStreetMap“ Fondo, visada reikėjo mokėti nario mokestį (15 svarų sterlingų per metus, kurį galite sumokėti „PayPal“ arba banko pavedimu). Tačiau jei dalyvaujate „OpenStreetMap“ projekte ir negalite sumokėti šio nario mokesčio, jis gali būti netaikomas (EN). Kai kurie mapper'iai gyvena šalyje, kuriai taikomos ekonominės sankcijos / embargas (kitaip sakant, be „PayPal“ prieigos). Kiti yra tautose, kuriose patys banko pavedimo mokesčiai viršija narystės išlaidas. Kiti gyvena tokiomis aplinkybėmis, kai vien tik šis Nario mokestis gali sukelti didelių asmeninių finansinių sunkumų. Viena pagrindinių narystės mokesčio netaikymo programos priežasčių yra noras labiau reprezentuoti mapper'ius iš viso pasaulio.

Norėdami tai išspręsti, sukūrėme mokesčio netaikymo programą, kuri, kvalifikaciją atitikantiems, nemokamai suteiks asocijuotą narystę Fonde (atnaujinama kasmet).

Keletas priežasčių įstoti į OSMF

Kaip Fondo narys jūs galite daryti įtaką būsimai projekto krypčiai, pavyzdžiui:

  • dalyvauti diskusijose tarp narių ir
  • kasmetiniuose OSM fondo rinkimuose rinkti projekto valdybą, kuri keičia projekto kryptį

Nebūdami nariu, vis tiek galite redaguoti „OpenStreetMap“ žemėlapį, susikūrę nemokamą paskyrą https://www.openstreetmap.org ir padėti fondui prisijungdami prie vienos iš Darbo Grupių.

Tinkamumas

Šiuo metu jūs galite kreiptis dėl mokesčio netaikymo, jei:

Esate aktyvus mapper'is ir esate iš šalies, kurioje nėra tinkamų pinigų pervedimo būdų Esate aktyvus mapper'is ir sumokėjus nario mokestį jums atsiras didelė našta dėl finansinių sunkumų Atminkite, kad po 2019 m. Metinio Visuotinio Susirinkimo gali būti pasikeitimų programai.

Kalbos

Kandidatuoti galite ir ne anglų kalba, nors kandidatūrą procesuoti truks ilgiau.

Kur rasti daugiau informacijos

Norėdami sužinoti, kaip užpildyti formas bei gauti nuorodas į tas formas, perskaitykite mokesčių netaikymo vadovą OSM wiki puslapyje.

Kaip padėti

Jei norite padėti daugiau žmonių iš savo bendruomenės tapti Fondo nariais, prašome:

  • Išversti mokesčio atleidimo vadovą wiki svetainėje
  • Kreipkitės į Komunikacijos Darbo Grupę (communication@osmfoundation.org), jei norite versti įvairius pateikimus iš savo gimtosios kalbos (arba iš kitų kalbų) į anglų kalbą. Turėsite pasirašyti neatskleidimo (konfidencialumo) sutartį.
  • Taip pat galite padėti prisijungę prie Narystės Darbo Grupės (mwg@osmfoundation.org).

Ačiū.


Narystės Darbo Grupė

Mokesčio netaikymo programą valdybai parengė Narystės Darbo Grupės savanoriai, ypač ačiū Joost'ui Schouppe'ui, Michael'ui Spreng'ui ir Steve'ui Friedl'ui, kurie padėjo projekto darbui.


Ar norite išversti šį ir kitus tinklaraščių įrašus į jūsų kalbą? Prašome atsiųsti el. laišką adresu communication@osmfoundation.org šia tema: Helping with translations in [jūsų kalba]. Reikia anglų kalbos žinių.

„OpenStreetMap“ Fondas yra ne pelno siekianti organizacija, įkurta JK, siekiant paremti „OpenStreetMap“ projektą. Jis skirtas skatinti nemokamų geografinių erdvinių duomenų augimą, gerinimą ir platinimą, kad visi galėtų jais naudotis ir dalintis. „OpenStreetMap“ Fondas valdo ir prižiūri „OpenStreetMap“ projekto infrastruktūrą, yra finansiškai remiamas iš nario mokesčių ir aukų bei organizuoja kasmetinę, tarptautinę „State of the Map“ konferenciją. Jis neturi etatinių darbuotojų ir remia OpenStreetMap projektą per mūsų savanorių Darbo Grupes. Prašome apsvarstyti galimybę tapti nariu.


Šis įrašas taip pat prieinamas šiomis kalbomis: Olandų, Ispanų, Portugalų-BR, Lietuvių, Prancūzų, Italų

Translation by empers