Talk:Cs:Příspěvky

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

Odkazy

Prozatím nechávám smazané, nevím totiž, jak s nimi naložit - zůstane měna stejná, nebo se nějak upravují? Pro jistotu, aby nevznikly potíže. --Theon144 21:51, 28 February 2011 (UTC)

Donation, OSM Foundation

Jak přeložit "donation" a "donate"? U spousty výrazů mi to přišlo dost nevhodné ("jednorázový dar", například).

Pak jsem si taky nebyl jistý, jak používat slovo "foundation" dál, chtěl jsem "OpenStreetMap Foundation" nechat, ale měnit každé "foundation" na "OSMF" se mi zdálo nešikovné a "Nadace OpenStreetMap" taky není úplně ideální, jestli se zkratka "OSMF" někde objeví.--Theon144 21:43, 28 February 2011 (UTC)

"Civilizované" země

Bankovní poplatky v civilizovaných zemích nepřekročí poplatky pro vnitrostátní převody v eurech. V Česku alespoň platí, že europlatba je levnější než běžná zahraniční platba.

Není to tak trochu sebemrskačství? Poplatky za SEPA platbu nejsou česká specialita a i mnohé banky eurozóny by je rády vybíraly, jenže nesmí. Bylo by lepší to nahradit větou, popisující faktický stav:

Bankovní poplatky v zemích eurozóny nesmí překročit poplatky pro vnitrostátní převody v eurech. V Česku alespoň platí, že europlatba je levnější než běžná zahraniční platba. --Chiak (talk) 10:12, 8 September 2017 (UTC)