Uk:Автомобільні шляхи України

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

УВАГА: Для доріг які 1 січня чергового триріччя (2013, 2016, 2019…) змінили свій номер залишайте старий номер в тезі old_ref для зв'язку. Новий ref-номер вказуйте як для зв'язку так і для highway-ліній.

Статтею 8 Закону України „Про автомобільні дороги“ автомобільні дороги України загального користування поділяються на дороги державного: міжнародні (М-##), національні (Н-##), регіональні (Р-##) та територіальні (Т-##-##); і дороги місцевого значення: обласні (О-###### або О####, наприклад О05## для Донецької області) та районні (C-###### або С######). Відповідні переліки затверджуються Кабінетом Міністрів України (для доріг державного значення) і обласними державними адміністраціями (для доріг місцевого значення) раз на три роки.

Дороги місцевого значення

Нижче перелічені посилання на переліки доріг місцевого значення. Ці переліки затверджуються відповідними обласними державними адміністраціями раз на три роки.

Якщо перелік відсутній або застарілий, то запитуйте його в обласних держадміністрацій електронною поштою у формі запиту на доступ до публічної інформації (можна використати наприклад сайт „Доступ до правди“) із формулюванням "Прошу надати мені перелік автомобільних доріг обласного та районного значення ##### області". Іноді актуальні переліки містяться на вебсайтах відповідних обласних служб доріг (підрозділів Укравтодору), тож може допомогти простий пошук у Гуглі.

Дивіться також

Посилання