Uk:Switch2osm

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

switch2osm – новий сайт доступний за посиланням:

switch2osm.org

переклад українською:

osm-ua.github.io/switch2osm/

Мета – поширення, особливо серед веб-розробників, ідеї переходу до використання OpenStreetMap. За різних обставин все більше веб-сайтів починають використовувати OpenStreetMap для своїх мап. Інформація, викладена на цьому сайті, допоможе вам перейти від набридливих мап Google Maps до OpenStreetMap, за хеш-теґом Twitter hashtag#switch2osm у Твіттері, ви зможете також знайти приклади інших, хто вже зробив це або має намір перейти на використання OpenStreetMap.

Вміст та розробка

Переважно сайт було створено за участі User:Richard з допомогою Communication Working Group та інших представників спільноти. Зв'яжіться з CWG, якщо бажаєте долучитись до розробки.

Робота сайту підтримується Фундацією. (публікація на ridley, травень 2017)

Переклад українською

Переклад українською виконаний учасниками української спільноти з метою допомогти всім охочим в переході до використання OpenStreetMap на власних веб-сайтах. За відсутності можливості додати переклад до основного веб-сайту весь вміст знаходиться на GitHub (https://github.com/osm-ua/switch2osm) та доступний для ознайомлення за посиланням - https://osm-ua.github.io/switch2osm/.