User talk:Imapi

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

Rakvere, Lääne-Virumaa sõltuvalt töökohast ka natukene Ida-Virumaad. Rakvere on juba päris kena aga tahaks veel "armastust" :).

Jalgratas korda!

Kavatsen nüüd jalgratta korda saada ja kaardistada ära teise taseme (secondary) teed rakverest põhja pool, mis jäävad Kunda ja Võsu vahele.


Pärnukant ;-)

Üllatuseks avastasin, et Pärnusse on tekkinud midagi veel peale minu tekitatud tee. Et kas on veel mõni "aktivist" tekkinud? XML-i uurides selgus aga karm reaalsus, et ikkagi Sina-Imapi ;-)

--Endel 11:57, 7 June 2007 (BST)

Kuule jah mul oli audrus seminar sain siis tulla rakverest pärnu ja sealt tallinna aga rakvere pärnu lõik sai ainult paideni mis oli niigi olemas :D. Pärnust tallinna sain küll. Suure õhinaga tegin juba tee ära ja alles pärast, kui tehtud oli tuli mõte kontrollida kas midagi ees juba pole ja siis nägin sinu lõiku kah aga see vist polnud päris pärnuni? Ma siin olen mõelnud, et võiks teha isegi ühe pärnu päeva, läheks hommikul sinna ja päev otsa käiks ringi, pere paneks randa :). Ps. xml -i ei ole vaja uurida. Josm-il on selline võimalus olemas et kui valid mingid segmendid välja siis näitab kohe ära % -na kes on nagu teinud tee. Viimane kuu aega pole kahjuks üldse olnud aega tegeleda nii sitaks kiire, praegu isegi puhkusel ei ole aega :( aga samas põhja ja kesk-eesti hakab juba looma :). Peaks kedagi lõunast kah leidma.

imapi 09:12, 13 June 2007 (BST)

Pärnu mnt. kuni kuskil Varbola ristini oli kellegi poolt juba ammu olemas. Minu rada tuli Paide poolt ja tegi Iklas haagi ning läks läbi Tõrva-Viljandi tagasi. Seda trippi ma ise ei sõitnud - töökaaslane, kes oma tracelogi loovutas. Ise käisin Sinu kapsamaal - V-Maarja taga Triigis (ema sünnikodu) ja trassi valik sai tehtud teadagi... ;-). Samuti sai mudapealinnas Haapsalus käidud ja see "punane" kuni lõpuni ära joonistatud. Lõunast leidsin ühe segmentidega raja, mille üritasin kaardi abil teeks teha. Loodan, et väga metsavahe teid ei ole kasutatud ;-) trass oli siis Tartu-Reola-Põlva jne. kuni Petserini.

--Endel 11:52, 13 June 2007 (BST)

:)

Ohh mis nüüd minu pärusmaa :) kõik elame siin :). Tegelikult asi millest puudust tunnen on see, et selles arendus serveris väiksemad ohanimed tulevad nähtavale alles z13 aga see on juba päris kõva suurendus ja üldpilt kaob ära.

Tegelikult on olemas gps andmed tartust kuni iklani allpoolt võrtsi järve. Mingid tee sekmendid vist kah aga pole tracki tehtud kunagi sain josm -ga tõmmata ka gps data -t aga enam ei õnnestu. Selle järgi saaks ära joonistada.

Siin vahel liikus jsom -le plugin millega saaks kasutada yahoo sati pilte, kahjuks enam ei leia seda üles seal pidi sati pilt olema parem kui see mis praegu saadaval on.

Ps. Üks tähelepanek kuskilt lugesin et soovitatakse pikemad teed teha nii umbes 50-60 segmendist. Põhjus selles, et kui üks teelõik läheb liiga pikaks siis tee nimi kaob ära, kuna see väljastatakse ühe tee lõigu keskele. imapi 12:44, 13 June 2007 (BST)

Pikkadest teedest... Pikad teed saab hiljem tükeldada, kui olulised ristmikud valmis. Kuskil oli kirjas, et võimalusel rietmikust ristmikuni (exit to exit).

--Endel 06:56, 19 June 2007 (BST)

Muhumaa

Sel ajal, kui mina Järva-, Jõgeva-, Harju- ja Virumaal mingeid kolmandajärgulisi (osaliselt kohutavalt tolmavaid kruusa) teid raalin, oled Sina terve maa kaardile saanud. (nagu rullnokad ütlevad) Retsept! ;-) --Endel 06:56, 19 June 2007 (BST)

Sai tehtud jah

) sai tehtud jah muhumaa ära. Sõitsin sealt läbi suuremad teed ja metsad jms võtsin sati foto pealt) Ise aga käisin just north cupil (euroopa mandrios kõige põhjapoolsem tipp) irmus lahe oli.

imapi 20:49, 25 June 2007 (BST)

Saaremaa

Võtan nüüd kätte saaremaa. Olen ise seal väga harva käinud aga vaatame mis sati pildi järgi teha saab.

imapi 12:30, 1 July 2007 (BST)

Wikipedia OSMi info

OSMi info eestikeelses wikipedias oli väga algne, seega ma natukene täiendasin seda. et.wikipedia