User talk:Jkjk

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

Řeky v Česku

Zdravím, díky za vytvoření relace "Vltava" - chtěl jsem ji udělat osobně, ale minimálně v jednom úseku kousek pod Prahou byla duplicita s Dibavodem a bylo by to na více práce. Koukám na to - nechal ji tam jen Dibavod (IMHO to jsou lepší data) a tu druhou duplicitu jsi asi vymazal? Ptám se jen ze zvědavosti... Zdravím, --Kozuch 15:57, 28 August 2011 (BST)

Jo, jo duplicit bylo vic. Krom jednoho useku jsem pouzil Dibavod, ten je vetsinou lepsi (leda kdyz to nekdo dela podle katastru). Ale resit pak ty konflikty (nektery potoky byly napojeny na dibavod, nektery na puvodni reku) bylo celkem peklo. Casem treba udelam i dalsi reky, koukal jsem ze na cs.wiki uz je pekna sablonka na odkazovani primo na relace. --Jkjk 16:14, 2 September 2011 (BST)
Ahoj, díky za odpověď. Jo relace jsou piplačka, člověk musí dát nejdříve věci do kupy aby to dávalo nějakej smysl. A řeky s duplicitama dibavodu jsou fakt peklo. Jinak ta šablona na cs.wiki je moje skromná práce ;-). Snažím se linkovat sem na mapy, ale je to taky piplačka. Stejná šablona existuje na en.wiki (z české je propojena přes interwiki, konkrétně wikipedia:Template:Osmrelation) - na EN už mám asi 150 použití. Cs jsem zatím neměřil. Pokud chceš, můžeš se přidat s linkováním, zatím jsem se snažil udělat články s největší traffikem, aby byla nějaká výtěžnost. Zdravím, --Kozuch 21:09, 2 September 2011 (BST)