User talk:MARC13/easy-routes

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

Hej, nie próbowałem wcześniej, ale w najnowszym JOSM-ie (9329) nie chciał mi uruchomić tej wtyczki. Czy da się ją zmusić lub może jest dostępna poprzednia metoda (generowanie plików na serwerze) albo jakaś inna alternatywa? --Kocio (talk) 23:22, 8 January 2016 (UTC)

Zrobiłem update wtyczki, podmieniłem link na stronie. Poprzednia metoda jest wyłączona. --MARC13 (talk) 17:56, 11 January 2016 (UTC)

OK, super - teraz się uruchamia! A gdzie się ustawia parametry typu socket.timeout.read? Nie znalazłem tych wartości w pliku konfiguracji JOSM, a faktycznie przerywa pracę w trakcie pobierania. I drugie pytanie - gdzie zgłaszać problemy z wtyczką na przyszłość, tu czy na GitHubie? - Kocio (talk) 18:23, 11 January 2016 (UTC)

Może spróbuj w ustawieniach JOSM w trybie eksperta - zapewne domyślne wartości nie są zapisywane w pliku konfiguracyjnym. Lepiej zgłaszać problemy na GitHubie, chociaż wiem, że ogarnięcie kodu zajmie wieki (jak coś normalnego z tego wyjdzie to trzeba będzie wtyczkę opublikować szerzej i podpiąć od repo JOSM). --MARC13 (talk) 22:59, 11 January 2016 (UTC)

MPK Łódź

Hej. Chciałbym uporządkować nieco transport zbiorowy w Łodzi, Twoja wtyczka była by bardzo pomocna. Widzę nawet (http://vps134914.ovh.net/wyszuk/) że robiłeś coś w kierunku odpalenia wtyczki także w tym mieście - czy jesteś w stanie to zrobić, i jak mogę ewentualnie pomóc? W tej chwili tworzę skrypt do wyszukiwania braków (przystanki wg. strony MPK nie mające odpowiednika w OSM, zbyt daleko od punktu ze strony MPK etc), więc jeżeli potrzebujesz np. plików geojson z relacjami każdej z linii to jestem w stanie przysiąść i zrobić skrypt do ich generowania. Może niekoniecznie na jutro, bo wczoraj zaczęła się sesja, ale chętnie pomogę :) Sq7obj (talk) 12:24, 2 February 2016 (UTC)