Uk:Обласні автомобільні дороги Хмельницька область

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

http://www.km.ukravtodor.gov.ua/merezha-dor%D1%96g/p-e-r-e-l-%D1%96-k-oblasnix-avtomob%D1%96ln.html

Індекс та № доріг relation Найменування автомобільних доріг Протяжнісь (з під'їздами) в км Коментарі


О230101 Шуньки – Гурщина ч/з Переросле 11,5
О230102 Білогір’я – Плужне 21,1
О230103 Білогір’я – Вільшаниця 9,7
О230104 Варивідки – Сушівці 2
О230105 Хорошів – Степанівка 4,6
О230106 Хорошів – Ставищани – Вільшаниця 15
О230107 Карасиха – Ставищани – Ліски 9,7
О230108 (Білогір’я – Плужне) – Синютки 3,8
О230109 Ямпіль – Тихомель ч/з В’язовець 23
О230110 В.Боровиця – (Шуньки – Гурщина) 9,3
О230111 Дзвінки – Шельвів ч/з Залужжя 12
О230112 Окіп – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) ч/з Рідки 2,5
О230113 Воробіївка – (Ямпіль – Тихомель) 2,1
О230114 Білогір’я – (Острог – Кременець – Почаїв – Радивилів) – Юрівка 3,2
О230115 (Кременець – Біла Церква) – Семенів 4,7
О230116 (Кременець – Біла Церква) – Миклаші 3
О230117 (Білогір’я – Плужне) – Коритне 2,2
О230118 (Кременець – Біла Церква) – Квітневе 1,5
О230119 Залужжя – Покощівка ч/з Двірець 1,7
О231601 Теофіполь – (Ямпіль – Тихомель) через Човгузів 6,2
О230201 Віньківці – Подолянське 3,7
О230202 Зіньків – Сл.Охрімовецька 14,9
О230203 Сл.Охрімовецька – Нетечинці 8,9
О230204 Віньківці – Грим’ячка ч/з Петрашівку 16,6
О230205 Яснозір’я – Охрімівці ч/з Виселок 9,8
О230206 М.Олександрівський – Говори 14,0
О230207 Осламів – Карачіївці ч/з Калюсик 7,6
О230208 Осламів – Зоряне 6,8
О230209 Віньківці – М.Олександрів 11,5
О230210 Адамівка – Черкасівка ч/з Покутинці 8,7
О230211 Адамівка – Зіньків 2,8
О230504 Новосілка – Охрімівці 3,8
О230512 Шелехове – Гоголі – Говори 26,7
О230515 Загінці – Яснозір’я 4,4
О230301 Волочиськ – Щаснівка 24,9
О230302 Волочиськ – Соломна 21,3
О230303 Волочиськ – Зайчики 22,2
О230304 Юхимівці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 9,3
О230305 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Бубнівка ч/з Попівці 21,7
О230306 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Курилівка ч/з Чухелі 22
О230307 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Видава 11,9
О230308 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Юхимівці ч/з Трительники 11,9
О230309 (Волочиськ – Соломна) – елеватор 1
О230310 Соломна – Борщівка 2,1
О230311 Бокиївка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 1,3
О230312 об’їзна м. Волочиськ 0,8
О230313 Пахутенці – Клинини ч/з Кушнирівку 18
О230314 Яхнівці – Рябіївка 13
О230315 Гарнишівка – Вигода 5,5
О230316 Завалійки – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) 6
О230317 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Війтівці 2,8
0230318 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Сарнів 2,2
О230319 Нова Гребля – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) 2,5
О230320 Ясне – (Хмельницький – Волочиськ) 1
О230321 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Видава – Петриківці 1,9
О230322 Писарівка – Зелене 2,5
О231611 Улянове – (Волочиськ – Щаснівка) 2,6
О230401 Городок – Лисогірка 4
О230402 (Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич) 22,4
О230403 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – В.Карабчиїв 36,2
О230404 Варівці – ст.Вікторія ч/з Н. Світ 24,8
О230405 Тростянець – (Варівці – ст. Вікторія) ч/з Басівку 10
О230406 (Ярмолинці – Сатанів) – Балакири 6,8
О230407 ст. Вікторія – Мудриголови 7,4
О230408 (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Чорниводи 3,9
О230409 (Чернелівка – Городок – Смотрич) – Н.Пісочна 5,5
О230410 Купин – В.Яромирка – х. Золотарка 9,1
О230411 об’їзна м. Городок 2,6
О230412 Дахнівка – Остапківці 12,6
О230413 Калитинці – (Чернелівка – Городок – Смотрич) 9,6
О230414 Немиринці – Журавлинці 11,5
О230415 Шишківці – [(Ярмолинці – Сатанів) – (Чернелівка – Городок – Смотрич)] 1,2
О230416 Хоптинці – Підлісний Веселець 2,8
О230417 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) – Кам’янка 1
О230418 Слобідка Сатанівська – Кам’янка 5,9
О230419 Липівка – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) 2,6
О230420 Бубнівка – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) 2,6
О230421 Курівка – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) 2,6
О230422 Червона Поляна – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) 7,6
О230423 Хоптинці – (Ярмолинці – Сатанів) з під’їздом до х. Червоного 11,4
О230310 Соломна – Борщівка 21,9
О230501 Деражня – Масівці 16,7
О230502 Деражня – Явтухи 21,2
О230503 Деражня – Колосівка ч/з Галузенці 20,8
О230504 Новосілка – Охрімівці 14,7
О230505 Деражня – Черешенька 4,8
О230506 Красносілка – Новосілка 13,5
О230507 Згарок – Галузенці ч/з Коричинці 13
О230508 Коричинці – Вовковинці 4,1
О230509 Радівці – Степівка 16,5
О230510 Гришки – Вівсяники 11,8
О230511 (Деражня – Колосівка) – Шиїнці 6,6
О230512 Шелехове – Гоголі – Говори 1,8
О230513 Копачівка – (Голосків – Деражня – Лука Барська) 4
О230514 Загінці – Яснозір’я 4,2
О230515 під’їзд до с. Городище 1,9
О230516 Вовковинці – Бар 4,1
О230517 під’їзд до смт Лозове 4,2
О230518 під’їзд до с. Гатна 0,5
О230519 Кальня – (Голосків – Деражня – Лука Барська) 0,5
О230520 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Шпичинці 2,1
О231004 Летичів – Шпичинці 5
О231010 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – (Остропіль – Вовковинці) 1,6
О232017 Іванківці – Коржівці 2,4
О230601 М.Карабчіїв – ст. Дунаївці 16,6
О230602 [(Житомир – Чернівці) – Маків – санаторій ] – під’їзд до цукрового заводу 0,5
О230603 Лошківці – [Томашівка – (Житомир – Чернівці)] 3
О230604 Харитонівка – (Житомир – Чернівці) 14,3
О230605 (Міцівці – Морозів) – Варварівка 6
О230606 Зеленче – Заставля 10,4
О230607 Міцівці – Морозів 19,5
О230608 Іванківці – Притулівка 18,7
О230609 В.Побійна – (Іванківці – Притулівка) 4,8
О230610 (Дунаївці – Грушка) – Соколець 13,6
О230611 (Житомир – Чернівці) – Яцківці 18,1
О230612 ст. Балин – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський) 1,1
О230613 В.Кужелова – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський) 4,1
О230614 Горчична – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський) 3,8
О230615 (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський) –Сивороги 4
О230616 (Житомир – Чернівці) – Ставище 2,9
О230617 Чаньків – (Житомир – Чернівці) 3,4
О230618 (Житомир – Чернівці) – Г.Блещанівська 8,2
О230619 (Дунаївці – Грушка) – Рачинці 2,1
О230620 Лисогірка – (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) 1,7
О230621 (Іванківці – Притулівка) – Держанівка 2,4
О230622 (Житомир – Чернівці) – Маків – санаторій 1,3
О230623 Ярова Слобідка – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський) 10,9
О230624 Дем’янківці – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський) 1
О230625 (Дунаївці – Грушка) – Мушкутинці 1,6
О230626 (Житомир – Чернівці) – Воробіївка 2
О230627 [Томашівка – (Житомир – Чернівці)] – Удріївці 7,8
О230628 (Житомир – Чернівці) – Вихрівка 4,1
О230629 обхід м.Дунаївці 2,7
О230630 Томашівка – (Житомир – Чернівці) 11,9
О230701 Ізяслав – Н. Село ч/з Білогородку, Христівку 37,7
О230702 Ізяслав – Тишевичі 9,9
О230703 Клубівка – Підлісці 10,2
О230704 Білогородка – Базалія ч/з Волицю 3,4
О230705 Ізяслав – Білотин ч/з Михлю 18,9
О230706 Влашанівка – Тарасівка 10,8
О230707 Білогородка – ст. Білогородка 3,6
О230708 Білиженці – ст. Білогородка 3,6
О230709 Борисів – Клубівка ч/з Більчин 13,4
О230710 В.Пузирки – під’їзд до ст. В.Пузирки 2,8
О230711 Теліжинці – Сахнівці ч/з Сохужинці 16,7
О230712 (Ізяслав – Тишевичі) – Нечаївка ч/з Зубарі 6,4
О230713 (Ізяслав – Тишевичі) – (Корець – Славута – Антоніни) ч/з Ріпки 7,1
О230714 Чіпці – Григорівка ч/з Ліщани, Бейзими 10
О230715 (Кам’янка – Шепетівка) – Білеве ч/з Припутні 3,6
О230716 Поліське – Михнів 12,7
О230717 Стороничі – Плужне 7
О230718 Кунів – Болотківці 0,5
О230719 Ізяслав – Сошне 3,3
О230119 Залужжя – Покощівка ч/з Двірець 9,9
О230720 Н.Гутисько – (Білогір’я – Плужне) 14,6
О230102 Білогір’я – Плужне 4,8
О230801 Оринин – Підпилип’я 11
О230802 Ніверка – (Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Поділь­ський) 21,7
О230803 Завалля – Гринчук 27,5
О230804 Довжок – Ластівці 13,7
О230805 Ходорівці – Княгинин 4,6
О230806 Гаврилівці – Сокіл 11,2
О230807 Слобідка Кульчієвецька – Врублівці 11,5
О230808 Княжпіль – (Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця) 4,3
О230809 (Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця) – Китайгород 3,1
О230810 Дерев’яни – Калачківці 16,8
О230811 Кам’янець-Подільський – Супрунківці 16,3
О230812 (Житомир – Чернівці) – Гуменці 1,9
О230813 Нігин – Залісся-2 ч/з Думанів 10,7
О230814 (Кам’янець-Подільський – Білогір’я – (Ярмолинці – Кам’я­нець-Подільський) ч/з В.Залісся 12,8
О230815 Калачківці – Рогізна 3
О230816 Гуменці – М.Залісся 3,3
О230817 Аєропорт – Кам’янка 0,3
О230818 під’їзд до м. Кам’янець-Подільський 2,5
О230819 Грушка – Чабанівка 8
О230820 Крушанівка – Нефедівці 5,1
О230821 (Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця ) – Колодіївка 5,3
О230822 (Татарів – Косів – Коломия – Кам’янець-Подільський) – Голосків ч/з Ульянівку 10
О230823 Рихта – Завалля 7,1
О230824 Довжок – Кудринці 22,2
О231803 Збриж – Нігин 1,4
О230901 Красилів – (Житомир – Чернівці) ч/з Каламаринку 8,8
О230902 Красилів – Баглайки 10,6
О230903 Красилів – Заруддя 16,5
О230904 Щиборівка – Михайлівці 7,8
О230905 Веселівка – Пашутинці 1,6
О230906 Яворівці – (Красилів – Заруддя) 3
О230907 Дубище – Марківці 16,1
О230908 Красилів – Новодубище 13,4
О230909 Заслучне – Трудове 13,8
О230910 Великі Зозулинці – Малі Зозулинці 4,2
О230911 Чапаївка – Кошелівка 6,5
О230912 Вербівка – Чернелівка 18,6
О230913 об’їзна м. Красилова 5,4
О230914 ст. Антоніни – Кузьмин ч/з Манівці 21,5
О230915 Красилів – (Старокостянтинів – Антоніни) 17,7
О230916 [Красилів – (Старокостянтинів – Антоніни)] – Дружне 1,8
О230917 [Теофіполь – Красилів до а/д (Житомир –Чернівці)] – Жовтневе 6,3
О230918 Решнівка – Севрюки 2,3
О230919 Васьківчики – Корчівка 19,5
О230920 Нова Криворудка – Антоніни 19,8
О230921 Якимівці – [Теофіполь – Красилів до а/д (Житомир – Чернівці)] 5,7
О230922 Велика Медведівка – Кременчуки 12,9
О231610 Лютарівка – Чернелівка 18,4
О231001 Лісоберезівка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) 7,2
О231002 Попівці – Суслівці 4,3
О231003 Остропіль – Вовковинці – Грушківці 3
О231004 Летичів – Шпичичці 12,7
О231005 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Голенищево 16,4
О231006 Ставниця – Свічна 23,7
О231007 Ставниця – Щедрова 16,5
О231008 Летичів – Гречинці 15,1
О231009 Волосівці – [(Житомир – Чернівці) – Меджибіж] 4
О231010 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – (Остропіль – Вовковинці) 20,1
О231011 Летичів – Рудня 6,5
О231012 Козачки – (Остропіль – Вовковинці) 4,3
О231013 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Требухівці 1,1
О231014 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Шпиченці 7,6
О231719 Хмельницький – Голосків 4,1
О231705 (Житомир – Чернівці) – Меджибіж 13,2
О231101 Нова Ушиця – Куражин 26,9
О231102 Антонівка – Пижівка 30
О231103 Нова Ушиця – Загоряни 18,3
О231104 Струга – Рудківці – Дністровське водосховище 21,1
О231105 Борсуки – Березівка 9,6
О231106 Куча – Хребтіїв 12,8
О231107 Губарів – З.Курилівці 10
О231108 Заборознівці – Заміхів 13,1
О231109 Заміхів – Струга 6
О231110 Цівківці – Каскада 7,5
О231111 Нова Ушиця – Філянівка 1,3
О231112 Глибочок – (Солобківці – Нова Ушиця) 8,5
О231113 Джуржівка – (Солобківці – Нова Ушиця) 9
О231114 об’їзна смт.Нова Ушиця 2,5
О231115 Косиківці – (Антонівка – Пижівка) 4,6
О231116 М.Стружка – (Гуків – Дунаївці – Могилів Подільський) 0,9
О231201 Полонне – Гриців 24,6
О231202 Новаки – Полонне 19
О231203 Новоселиця – межа району ч/з Котелянку, Прислуч 20,5
О231204 Буртин – Понінка 10,9
О231205 об’їзна м. Полонного 4,9
О231206 Сягрів – Н.Лабунь 17,2
О231207 М.Каленичі – Коханівка 5,9
О231208 (Полонне – Гриців) – М.Шкарівка 12,8
О231209 Сасанівка – Храбузна ч/з Кустівці 20,5
О231210 (Шепетівка – Чуднів – Бердичів) – Черніївка 12
О231301 Ганнопіль – Старий Кривин 19,7
О231302 Піддубці – Ганнопіль 19,8
О231303 Славута – Хоровець – В.Правутин 36,9
О231304 Берездів – М.Правутин 7,8
О231305 Берездів – (Корець – Славута – Антоніни) ч/з Сьомаки 20,2
О231306 Волиця – Губельці 3,1
О231307 Прикордонна Улашанівка – Понора 6,1
О231308 Плоска – Дяків 5,9
О231309 Жуків – Марачівка – Миньківці 11,8
О231310 х. Шевченко – Романіни 7
О231311 Кутки – Хвощівка 5,7
О231312 Нараївка – Рівки 6,6
О231313 Довжки – Ганнопіль 6,3
О231314 Піддубці – Мухарів 5,9
О231315 Берездів – Красностав 8,3
О231316 Тростянець – Ставичани 8,1
О231317 Цвітоха – (Городище – Рівне – Старокостянти­нів) 1,5
О231318 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Полянь 2,7
О231319 Улашанівка – (Корець – Славута – Антоніни) 4,7
О231320 Улашанівка – Славута 3
О231321 ст. Кривин – (Городище – Рівне – Старокостянтинів) 1,5
О231322 Славута – Хоровиця 10,9
О231906 Дубіївка – Манятин 8,2
О231401 Старокостянтинів – Загірне 20,4
О231402 об’їзна м. Старокостянтинів 11,2
О231403 Пеньки – В.Пузирки ч/з Бовкуни 10,6
О231404 Пихтії – Костянець ч/з Бутівці, Стецьки 19,3
О231405 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Партинці 9,4
О231406 Миролюбне – Круглики 7,8
О231407 (Житомир – Чернівці) – Немиринці ч/з Морозівку 19
О231408 Великі Мацевичі – Писарівка 4,9
О231409 Сахнівці – Хижники ч/з Киселі 13,7
О231410 Чорна – Остропіль ч/з Райки 10,1
О231411 (Старокостянтинів – Шрубків) – Іванківці ч/з Ілляшівку 10,7
О231412 Мартинівка – Коржівка 8
О231413 Миролюбне – Підгірне 8,3
О231414 Ладиги – Пасічна 5,5
О231415 (Житомир – Чернівці) – Григорівка 3,1
О231416 (Шепетівка – Старокостянтинів) – Демківці 1,1
О231417 Червона Семенівка – (Городище – Рівне – Старокостянтинів) 9,5
О231501 Стара Синява – Травневе 12,1
О231502 Стара Синява – Нова Синявка 14,8
О231503 Стара Синява – Дубова 15,5
О231504 (Остропіль – Вовковинці) – Хмільник 9,3
О231505 Харківці – Адампіль 12,4
О231506 (Остропіль – Вовковинці) – Бичева ч/з Мшанець 2,6
О231507 (Стара Синява – Дубова) – (Старокостянтинів – Загірне) 1,7
О231508 Ожарівка – Пишки 3,2
О231509 Пилява – Карпівці 9,4
О231510 Дашківці – Щербані 8,2
О231511 пїд’їзд до с. Сьомаки 1,3
О231512 (Остропіль – Вовковинці) – Адампіль 1,2
О231414 Ладиги – Пасічна 5,1
О231411 (Старокостянтинів – Шрубків) – Іванківці ч/з Ілляшівку 16,5
О231601 Теофіполь – (Ямпіль –Тихомель) ч/з Човгузів 11,4
О231602 Теофіполь – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) ч/з Котюржинці 13,6
О231603 Волиця – Троянівка 9
О231604 (Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – (Білогородка – Базалія) ч/з Шибена, В.Лазучин 42,7
О231605 Шибена – Елізаветпіль ч/з Гальчинці 10,8
О231606 (Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Колісець 13,4
О231607 Караїна – Гальчинці ч/з Медисівку 7
О231608 (Білогородка – Базалія) – М.Жеребки 7
О231609 (Теофіполь – Красилів – до а/д Житомир –Чернівці ) – М.Петровського ч/з Олійники 5,6
О231610 Лютарівка – Чернелівка 3
О231611 Улянове – (Волочиськ – Щаснівка) 1,6
О231612 (Ланівці – Лисогірка – Теофіполь) – Кунча 0,7
О230704 Білогородка – Базалія ч/з Волицю 39,7
О230112 Окіп – (Кам’янець-Подільський – Білогір’я) 11,8
О231701 Хмельницький – Миколаїв ч/з Іванківці 20,3
О231702 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Ружична ч/з Жучківці 39,8
О231703 П.Гринівці – В.Гора 12,8
О231704 Ставчинці – (Хмельницький – Волочиськ) ч/з Захарівці 11,9
О231705 (Житомир – Чернівці) – Меджибіж 17,9
О231706 (Хмельницький – Миколаїв) – Грузевиця ч/з Осташки 8,3
О231707 Редвинці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 18,1
О231708 Терешівці – Пирогівці 13,8
О231709 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка) – Андрійківці ч/з Малиничі 10,5
О231710 Лапківці – Чорний Острів ч/з Рідкодуби 9,2
О231711 (Красилів – Заруддя) – (Житомир – Чернівці) 2,4
О231712 Хмельницький – (Житомир – Чернівці) ч/з Л.Гринівці 5,1
О231713 (Житомир – Чернівці) – Шпиченці 7,6
О231714 Климашівка – (Житомир – Чернівці) 6,4
О231715 Малашівці – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 3,3
О231716 Олешин – (Хмельницький – Миколаїв) 2,5
О231717 Чабани – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 2
О231718 Шаровечка – (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) 1,5
О231719 Хмельницький – Голосків 18,1
О231720 (Стрий – Тернопіль – Кіровоград –Знам’янка) – Рижулинці 4
О231721 під’їзд до госпіталю 0,6
О231009 Волосівці – [(Житомир – Чернівці) – Меджибіж] 8,2
О230501 Деражня – Масівці 2,7
О231801 Чемерівці – Криків 10,9
О231802 (Чемерівці – Криків) – М.Зелена ч/з Шидлівці 8,4
О231803 Збриж – Нігин 29,8
О231804 Бережанка – Пукляки 32,7
О231805 Свіршківці – Сл.Скіпчанська ч/з Вишнівчик 20,6
О231806 Закупне – Дубівка 6,7
О231807 Гусятин – Антонівка 27,5
О231808 Юрківці – (Чемерівці – Криків) 1,5
О231809 Шидлівці – Андріївка 5,3
О231810 Вільхівці – Вівся ч/з Романівку 19
О231811 (Гуків – Дунаївці – Могилів – Подільський) – Біла 3,9
О231812 Цикова – Черче 6,5
О231813 Ружа – Кормильче 5
О231814 Н.Життя – Михайлівка 8,3
О231815 Сокиринці – Чагарівка 4,1
О231816 Долинівка – Гуків 4
О231817 Ямпільчик – Хропотова 5,8
О231818 Залісся – Свіршківці 6
О231901 Шепетівка – Пліщин 5
О231902 Шепетівка – Судилків 4,7
О231903 Хутір – Кліментовичі 16,9
О231904 Чотирбоки – Ленківці 4,8
О231905 (Кременець – Біла Церква) – Сульжин ч/з Вербівці 4,4
О231906 Дубіївка – Манятин ч/з Рилівку 10,9
О231907 під’їзд до Чотирбоцького ХПП 0,4
О231908 (Шепетівка – Чуднів – Бердичів ) – Новичі 1
О231909 Бронники – Конотоп 14,1
О231910 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – (Кам’янка – Шепетівка) ч/з Плесну 2,8
О231911 Пиляї – Білопіль ч/з Мокіївці 8,6
О231912 (Городище – Рівне – Старокостянтинів) – Марківці ч/з Вишневе 15,6
О231913 Саверці – (Кременець – Біла Церква) ч/з Лотівку 7,2
О231914 Хролин – Рожична ч/з Медведівку 18
О231915 Вовківці – (Городище – Рівне –Старокостянтинів) 3
О231916 К.Решнівка – Сошки 10,9
О231917 (Кременець – Біла Церква) – Коськів 2,3
О231918 об’їзна дорога Шепетівка – Судилків “кільцева” 3
О231201 Полонне – Гриців 2
О232001 Ярмолинці – Коритна 17,5
О232002 Ст.Скібнево – Королівка 34,2
О232003 (Житомир – Чернівці) – М.Морозівський 18,4
О232004 (Житомир – Чернівці) – Круті Броди 15,7
О232005 Баламутівка – Шарівка 10,5
О232006 ст. Ярмолинці – Томашівка 3,2
О232007 (Хмельницький – Віньківці – Ялтушків) – Іванківці 9,7
О232008 (ст. Скібнево – Королівка) – Лебедівка 11,5
О232009 Сутківці – Борбухи 7,3
О232010 Стріхівці – Андріївка 3,8
О232011 Косогірка – Савинці 2,5
О232012 (Житомир – Чернівці) – Соколівка 0,6
О232013 (ст. Скібнево – Королівка) – Вербка 2,9
О232014 Соснівка – (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) 1,8
О232015 Тарасівка – (Стріхівці – Андріївка) 1,3
О232016 Ясенівка – (Ярмолинці – Кам’янець-Подільський) 1,5
О232017 Іванківці – Коржівці 3,6