Uk:Районні автомобільні дороги Херсонська область

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search

Херсонської області [1]

    Районні автомобільні дороги  
    Бериславський район  
1 С220101 /М.Горького - Червоний Маяк/ - Ударник 2
2 С220102 /М.Горького - Червоний Маяк/ - Степне 1,6
3 С220103 /М.Горького -Червоний Маяк/ - Костирка 1,8
4 С220104  Кошара - /М.Горького - Червоний Маяк/ 8,2
5 С220105  /Брускинське - Львове/ - Вірівка 5,9
6 С220106  //Брускинське - Львове/ - Вірівка/ - з.д. станція Матросівка 1,5
7 С220107  /Велика Олександрівка - Борозенське - Милове/ - Червоний Яр 4,1
    РАЗОМ 25,1
    Білозерський район  
8 C220201  Ясна Поляна - /Високе - Кірове - Інгулець  до а.д. Р-47/ 3,5
9 C220202  Червоний Поділ - /Кірове - Радянське до а.д. М-14/ 3,7
10 C220203  / Зелений Гай - Киселівка до а.д. М-14/ - Барвінок 2
11 C220204  /Надеждівка - Розлив/ - Черешеньки 2
12 C220205  с.Нова Зоря - /Кірове - Радянське до а.д. М-14/ 1,6
13 C220206  /Надеждівка - Разлів/ - с.Знаменка 2,6
14 C220207 Тельмана - до а.д. /Високе – Кірове - Інгулець до а.д. Р-47/ 3
15 C220208  Гончарне - /Білозерка – Кізомис - піонертабір/ 2
16 C220209  /Східне - Загорянівка  до а.д. М-14/ - Музиківка 1,9
    РАЗОМ 22,3
    Великолепетиський район  
17 С220301  Костянтинівка - /Велика Лепетиха - Запоріжжя/ 2
18 С220302  Дмитрівка - /Мала Лепетиха - Верхній Рогачик/ 5
    РАЗОМ 7
    Великоолександрівський район  
19 С220401  ПÕятихатки - /Борозенське - Милове/ 3,8
20 С220402  /Велика Олександрівка - Борозенське - Милове/ - Садок 4,1
21 С220403  Веселе - Нова Калуга 2,9
22 С220404  Новогреднєве - /Давидів Брід - Калінінське - Бобровий Кут/ 1,5
23 С220405  Андріївка - /Давидів Брід – Калінінінське - Бобровий Кут/ 1,7
24 С220406  /Давидів Брід - Калінінське - Бобровий Кут/ - Сухий Ставок 3,3
25 С220407  Лозове - /Давидів Брід – Калінінське - Бобровий Кут/ 3,4
26 С220408  /Брускинське - Львове/ - Костромка 2,1
27 С220409  Костомарове - /Калінінське – Чарівне - Красносільське/ 0,8
28 С220410  Безводнее - Брускинське  8
29 С220411  /Трифонівка - Нововасилівка/ - Червоне до а.д. Т-04-03 1,2
30 С220412  Калініндорф - Зелений Гай - /Калініндорф - Калінінське/ 6,1
31 С220413  Твердомедове - /Біла Криниця - Велика Олександрівка/ 2
32 С220414  /Кочубеївка - Давидів Брід/ - Запоріжжя 1,1
33 С220415  /Калінінське - Красносільське/ - Дмитренка 5,3
34 С220416  Мала  Сейдеминуха - /Давидів Брід - Калінінське - Бобровий Кут/ 1,5
35 С220417  Токареве - /Кочубеївка - Давидів Брід/ 1,8
36 С220418  /Кочубеївка - Давидів Брід / - КамÕяне 6,5
37 С220419  КамÕяне - /Шостакове - Старосілля/ 4,7
38 С220420  /Брускинське - Львове/ - Чкалове 4,4
39 С220421  Стариця - /Від а.д. Т-22-07 - Нова Кубань/ 1
40 С220422  /Біла Криниця - Велика Олександрівка/ - АБЗ 0,8
41 С220423  Біла Криниця - КарÕєрне - Білоусове до а.д. О220411 6,2
42 С220424  /Кочубеївка - Давидів Брід/ - Білоусово 3,5
43 С220425  Благодатівка - /Давидів Брід - Калінінське - Бобровий Кут/ 3,1
    РАЗОМ 80,8
    Верхньорогачицький район  
44 С220501  /Верхній Рогачик- межа Запорізької області на Білозерку/ - Леніне 1,6
45 С220502  /Нижній Рогачик до а.д.  Т-08-04/ - Михайлівка 1
    РАЗОМ 2,6
    Високопільський район  
46 С220601  /Мала Шестірня - Високопілля/ - Тополине  2,7
47 С220602  Новогригорівське  - /Мала Шестірня - Високопілля/ 1,7
48 С220603  Рівнопілля -  /Кочубеївка - Д.Брід/ 5,8
49 С220604  Світлівка - /Кочубеївка - Микільське/ 1,5
50 С220605  Благодатне - /Зарічне - Архангельське/ 10
51 С220606  /Високопілля - Блакитне/ - Новопетрівка 1
    РАЗОМ 22,7
    Генічеський район  
52 C220701  Жовтневе - /Петрівка - Сокологірне/ 1,6
53 C220702  Роздільне - /Петрівка - Сокологірне/ 1,2
54 C220703  /Новогригорівка - Новий Азов - Фрунзе/ - Комісарівка 3,3
55 C220704  /Петрівка - Сокологірне/ - Привільне 1,9
    РАЗОМ 8
    Голопристанський район  
56 С220801  Іванівка - /Очаківське - Чулаківка/ 7,3
    РАЗОМ 7,3
    Горностаївський район  
57 С220901  Червоноармійське - /Горностаївка – Славне до а.д. М-14/ 6,2
58 С220902  Меморіал - Лопатки 2,9
59 С220903  /Горностаївка - Славне до а.д. М-14/ - Зелений Под 1,2
60 С220904  Старолук'янівка - /Костянтинівка до а.д. М-14/ 8,8
61 С220905  Ольгине - Кочубеївка - /Горностаївка - Славне до а.д. М-14/ 3,6
62 С220906  /Князе-Григорівка - Червоноблагодатне/ - Красне 2,4
63 С220907  Велика Благовіщенка - з.д. станція  Велика Благовіщенка 0,5
64 С220908  Веселе - Козачі Лагері 1,4
65 С220909  Велика Благовіщенка - /Горностаївка – Славне до а.д. М-14/  13
66 С220910  /Старолук'янівка - /Костянтинівка -до а.д.М-14// - Антонівка 2,6
67 С220911  Козачі Лагері - /Горностаївка – Славне до а.д. М-14/ 4,1
    РАЗОМ 46,7
    Іванівський район  
68 С221001  Тимофіївка - //Іванівка - Фрунзе/ - Зелене/ 1
69 С221002  /Українське до а.д. Т-22-09/ - Червоний Прапор 3,5
70 С221003  Захарівка - /Від а.д. М-14 - /Іванівка - Фрунзе// 2
71 С221004  Квіткове - до а.д. /Іванівка - Фрунзе - межа Іванівського  району  - Зелене/ 3,5
72 С221005  Трохимівка - Кірове - /Іванівка-Фрунзе/ 7,3
73 С221006  /Від а.д. М-14 - /Іванівка-Фрунзе// - Новодмитрівка 1 1
74 С221007  А.д. вздовж каналу - Новознаменка 2,5
75 С221008  Дмитрівка - /а.д. вздовж каналу - Новодмитрівка 2-а/ 2
76 С221009  А.д. вздовж каналу - Любимівка 1,1
77 С221010  А.д. вздовж каналу - Новодмитрівка 2-а 3
    РАЗОМ 26,9
    Каланчацький район  
78 С221101  М.Горького - /Каланчак - Хорли/ 1,8
79 С221102  Привілля - /Каланчак - Хорли/ 4,5
80 С221103  Роздольне - /Каланчак - Хорли/ 4,7
81 С221104  /Каланчак - Новопавлівка/ - Новоолександрівка 7,7
    РАЗОМ 18,7
    Каховський район  
82 С221201  Богданівка - /Каховка – Наталівка до а.д. Т-22-02/ 1,2
83 С221202  Любимо - Павлівка - канал Р-1-1 1,1
84 С221203  Любимо - МарÕївка - /канал Р-1-1 – Тавричанка  до а.д. Р-47/ 1,9
85 С221204  Солідарне - /канал Р-1-1 - Тавричанка до а.д. Р-47/ 3,4
86 С221205  /Від а.д. М-14 - Федорівка до а.д. Р-47/ - Слиненко 1,2
87 С221206  //Від а.д. М-14 - Федорівка до а.д. Р-47/ - Волинське до а.д.       М-14// - Остапенко 0,9
88 С221207  /Каховка - Коробки - Червоний Поділ/ - баштанно-овочева база 3,6
89 С221208  А.д. вздовж каналу Р-1-1 9,2
    РАЗОМ 22,5
    Нижньосірогозький район  
90 С221301  Від а.д. /Верби - до а.д. М-14/ - Партизани 5,2
91 С221302  Зернове до а.д. / Вільне-Новорогачинське/ 13
92 С221303  Під'їзд до комбікормового заводу 3
93 С221304  Від а.д. /Верби – до а.д. М-14/ - Комсомольське 2
    РАЗОМ 23,2
    Нововоронцовський район  
94 С221401  Біляївка - Червоне 6,1
95 С221402  Петрівка - Шевченківка 9
    РАЗОМ 15,1
    Новотроїцький район  
96 С221501  А.д. уздовж зрошувального каналу - Захарівка 1,9
97 С221502  Садове - /Від а.д. Р-47 - Сивашівка/ 2,9
98 С221503  А.д. уздовж зрошувального каналу Р-5-1 - Зелене 2,4
99 С221504  Попелак - Дивне - зрошувальний канал Р-5-1  4
100 С221505  Чкалове - Двійне 2,5
101 С221506  Василівка - Дружелюбівка - /Новомиколаївка - Дамба/ 5
102 С221507  Сергіївка - Вознесенка 8
103 С221508  Федорівка - Метрополь 4
104 С221509  Новорепівка - Новоукраїнка 0,4
105 С221510  Благовіщенка - а.д. уздовж зрошувального каналу 1,8
106 С221511  Горностаївка - /Федорівка - Метрополь/ 5
107 С221512  Качкарівка - а.д уздовж магістрального каналу 1,8
    РАЗОМ 39,7
    Скадовський район  
108 С221601  Тарасівка - Новоукраїнка 2,4
109 С221602 /Скадовськ - Каланчак/ - Озерне 3,9
110 С221603 /Скадовськ - Каланчак/ - Дарівка 3
111 С221604 Ленінське - Біленьке 3
112 С221605 А.д. вздовж КЗК 7,5
113 С221606 Промінь -  /Михайлівка - Виноградове/ 2,9
114 С221607 / Велика Андронівка - Широке/ - Шевченка  2,3
115 С221608 Петрівка - /Велика Андронівка-Широке/  2,2
116 С221609 Радгоспне - /Скадовськ - Каланчак/ 2,5
117 С221610 Широке -  /Від а.д.М-17 - Скадовськ/ 1,6
118 С221611 Володимирівка - /Лазурнее до а.д. Р-57/ 1,2
119 С221612 А.д. вздовж КраснознамÕянському каналу 6,1
120 С221613 Дарівка - Новоукраїнка 5,5
    РАЗОМ 44,1
    Цюрупинський район  
121 С221701  /Виноградове - Тарасівка/ - Клини 0,8
122 С221702  /Щасливе-Привільне/ - Марченка 1,6
123 С221703  Праві Солонці - Ліві Солонці 3,3
124 С221704  /Брилівка – Новокиївка - Каланчак/ - Мирне  1,6
125 С221705  /Цюрупинск - Гола Пристань- Скадовськ/ - Праві Саги 0,5
126 С221706  /Великі Копані - Стара Маячка/ - Абрикосівка 0,6
127 С221707  /Від а.д. М-17 - Кринки - межа Каховського району/ - Підстепне 1,2
    РАЗОМ 9,6
    Чаплинський район  
128 С221801  /Скадовка до а.д.Т-22-02/ - Рачівка 2
129 С221802  /Новонаталівка –канал Р/ - Маячинка 2,4
130 С221803  Хлібодарівка - вздовж каналу Р2 7,3
131 С221804  Хлібодарівка - вздовж каналу Р1 6,7
132 С221805  Іллінка - /Від а.д. М-17 - Чаплинка - Асканія-Нова/ 2,2
133 С221806  Питомник - /Від а.д. М-17 - Чаплинка - Асканія-Нова/ 2,4
134 С221807  Червоний Яр - /Від а.д. М-17 – Чаплинка – Асканія-Нова/ 1,3
135 С221808  Світле - канал Р-2 7,5
136 С221809  Комиш -/Від а.д. М -17 – Чаплинка – Асканія-Нова/ 5,3
137 С221810  /Від а.д. М-17 - Чаплинка - Асканія-Нова/ - Нове 3,4
138 С221811  Наталівка - /Від а.д. Т-22-02 - Червона Поляна - Новонаталівка/ 1,3
139 С221812  /Чаплинка - Новотроїцьке - Партизани/ - Нововолодимирівка 3
140 С221813  /Від а.д. М-17 - Чаплинка - Асканія-Нова/ - Хлібодарівка 4,8
141 С221814  Новонаталівка - канал Р2 6,2
142 С221815  Надеждівка - /Від а.д. М-17  -Чаплинка - Асканія-Нова/ 2
    РАЗОМ 57,8
Загальна протяжність районних доріг 480,1