User talk:Javnik

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

Przystanki autobusowe

//taki syf...ale potem się trzeba będzie tym zająć
Dam tutaj taki mały rendering przystanków może komuś pomoże. bus_stop z route_ref bus_stop i stop_position z towards bus_stop i stop_position z name


Wg. tego w 'aglomeracji' mamy ...przystanków, 485 ma route_ref, ...ma name, 470 ma towards


Supcio!


Ułatwienia dla niewidomych

23 grudnia 2009 Zakład Energetyki Trakcyjnej i Torów spółki Tramwaje Warszawskie przysłał mi na potrzeby OSM listę przystanków z ułatwieniami dla niewidomych w postaci pasu płytek chodnikowych z wypustkami, na podstawie której zostały dodane tagi tactile_paving=yes/no. Lista była wydrukowana na 16 stronach, w celu dokumentacji jest wklejona na stronie poniżej:

Building (X/4)
Building (0/4)
Building (1/4)
Building (2/4)
Building (3/4)
Building (4/4)

Zrzuty ekranu

Hej,

Jeśli idzie o zrzuty do Warszawa w 3D, to chyba trzeba się ograniczyć do OSMB i OSM2W, bo są na wolnych licencjach, więc pewnie i zrzuty można zrobić na tych samych - w przypadku F4 nie wiem, czy ich licencja pozwala na publikowanie zrzutów. Kocio (talk) 21:48, 29 September 2013 (UTC)

Moim zdaniem najbezpieczniej wywalić jednak F4 - nieznana licencja to tak samo jak nie podanie żadnej. Panoramę można przecież walnąć w K3D, jak się trochę danych z terenu zassie. Natomiast OSM2W jest tak słabe, że nie widzę głębszego sensu, żeby się mu przyglądać na razie. Kocio (talk) 23:42, 30 September 2013 (UTC)