Cs:Tag:shop=fishmonger

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg shop = fishmonger
Commons-emblem-hand.svg
Popis
Použití této značky se nedoporučuje. Použijte radši shop=seafood. Edit this description in the wiki page. Edit this description in the data item.
Skupina: obchody
Použité na těchto prvcích
nemělo by být použito na uzlunemělo by být použito na cestěnemělo by být použito na plošenemělo by být použito na relaci
Status: nahrazeno

exclamation mark

Tento prvek byl prohlášen za zastaralý. Jeho doporučenou náhradou je: shop=seafood.
Důvod je zdokumentován na stránce Deprecated features. Tuto značku můžete stále používat nebo interpretovat, jak uznáte za vhodné, jelikož v OpenStreetMap nejsou žádné “zakázané prvky”.
Za žádných okolností ovšem neměňte automaticky (nebo poloautomaticky) tuto značku v databázi na jakoukoliv jinou ve větším měřítku, aniž by to odpovídalo Zásadám automatických oprav. Všechny takové změny budou vráceny zpět.

Popis

Obchod prodávající ryby a mořské plody. V současné době jsou pro takový obchod používány nejméně dvě značky. Proces hlasování ukázal, že preferovaná značka je shop=seafood. (Viz diskusi(en) a hlasování(en).) Tato značka (shop=fishmonger) je stále docela často používána, ale značka shop=seafood je nyní častější - viz porovnání Taginfo.

Související značky

  • shop=seafood - doporučená značka pro obchody prodávající ryby a mořské plody