Pl:Tag:leisure=bleachers

From OpenStreetMap Wiki
Jump to: navigation, search
Public-images-osm logo.svg leisure = bleachers
(wypoczynek= trybuny)
Parkowy amfiteatr - panoramio.jpg
Opis
Wznoszące się w górę, warstwowe rzędy ławek budowane dla imprez widowiskowych. Edit or translate this description.
Grupa: Wypoczynek
Używane do tych elementów
nie może być przyporządkowany do punktunie może być przyporządkowany do drogimoże być przyporządkowany do obszarunie może być przyporządkowany do relacji
Przydatne kombinacje
Zobacz też
Wikidane
Status: nie zdefiniowany

leisure=bleachers - służy do oznaczania wznoszących się w górę, warstwowych rzędów ławek, budowanych dla imprez widowiskowych.

Opis obiektu

W Ameryce bleachers lub stands są wznoszące się, warstwowe rzędy ławek, zbudowane w obiektach sportowych i dla innych imprez widowiskowych. Schody dają dostęp do poziomych rzędów siedzeń, często co drugi stopień daje dostępu do rzędu ławek.
Rząd ławek jest od prostych ławek z desek do bardziej wyszukanych ławek z oparciem. Wiele trybun jest otwarte na poziomie ziemi tak, że istnieją tylko ławki z desek, aby usiąść i przejść między nimi.
Niektóre trybuny mają pionowe panele przed ławkami, które częściowo lub całkowicie blokują zejście na poziom ziemi.

Patrz: Bleachers na Wikipedii

Mapowanie

Rysujemy jako węzeł węzeł w miejscu trybuny lub jako obszar obszar obejmujący trybunę, który może być wyodrębniony z obszaru obiektu sportowego.

Przykłady

Gateway Spring Creek Park 35.jpg

Bleachers.jpg Parkowy amfiteatr - panoramio.jpg Siemianowice Slaskie-amfiteatr.jpg Amfiteatr muzea.JPG Trybuna gospodarzy stadionu w Słupcy 2016 r.jpg Stadion Miejski Bielsko-Biała trybuna odkryta July 2011.jpg Stary stadion Widzewa - trybuna C.jpg

Zobacz też