Pl:Tag:leisure=bleachers

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg leisure = bleachers
(wypoczynek = trybuny)
Parkowy amfiteatr - panoramio.jpg
Opis
Wznoszące się w górę, warstwowe rzędy ławek budowane w miejscach imprez widowiskowych. Edit or translate this description.
Grupa: Wypoczynek
Używane do tych elementów
nie może być przyporządkowany do punktunie może być przyporządkowany do liniimoże być przyporządkowany do obszarunie może być przyporządkowany do relacji
Przydatne kombinacje
Zobacz też
Status: w użyciu

leisure=bleachers - służy do oznaczania wznoszących się w górę, warstwowych rzędów ławek, budowanych w miejscach imprez widowiskowych.

Opis obiektu

W Ameryce bleachers lub stands są wznoszące się, warstwowe rzędy ławek, zbudowane w obiektach sportowych i dla innych imprez widowiskowych. Schody dają dostęp do poziomych rzędów siedzeń, często co drugi stopień daje dostępu do rzędu ławek.
Rząd ławek jest od prostych ławek z desek do bardziej wyszukanych ławek z oparciem. Wiele trybun jest otwarte na poziomie ziemi tak, że istnieją tylko ławki z desek, aby usiąść i przejść między nimi.
Niektóre trybuny mają pionowe panele przed ławkami, które częściowo lub całkowicie blokują zejście na poziom ziemi.

Patrz: Bleachers w Wikipedii

Mapowanie

Rysujemy jako node węzeł w miejscu trybuny lub jako area obszar obejmujący trybunę, który może być wyodrębniony z obszaru obiektu sportowego.

Przykłady

Gateway Spring Creek Park 35.jpg

Bleachers.jpg Parkowy amfiteatr - panoramio.jpg Siemianowice Slaskie-amfiteatr.jpg Amfiteatr muzea.JPG Trybuna gospodarzy stadionu w Słupcy 2016 r.jpg Stadion Miejski Bielsko-Biała trybuna odkryta July 2011.jpg Stary stadion Widzewa - trybuna C.jpg

Zobacz też