Uk:Незгода з умовами участі

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

Що це за сторінка?

Це спеціальна сторінка для потенційних учасників OpenStreetMap, які не погодились з умовами участі OpenStreetMap.

Якщо ви відхилили умови участі OpenStreetMap

Ви опинились на цій сторінці тому що ви не погодились з умовами участі, нам шкода що ви вирішили не приймати положення угоди участі OpenStreetMap. Це означає, що ви не можете робити свій внесок в дані OpenStreetMap. Якщо ви бажаєте повідомити нам, чому ви вирішили не приймати умови участі, це можна зробити надіславши листа на адресу legal@osmfoundation.org.

Якщо ви натиснули неправильну кнопку

Якщо ви мали намір прийняти умови участі, але натиснули не на ту кнопку, ви можете спробувати ще раз. Натисніть кнопку НАЗАД у вашому оглядачі для того що повернутись на попередню сторінку.

Якщо ви хочете робити свій вклад в OpenStreetMap анонімно

Якщо ви бажаєте робити свій внесок в OpenStreetMap, але сподівалися робити це повністю анонімно, просимо вибачення – це більше неможливо. Ми більше не дозволяємо цього. Подякуйте спамерам. Вимога створення облікового запису певною мірою зменшує негативний вплив від спаму в OpenStreetMap. Наявність облікового запису також дозволяє нам стверджувати, що кожен учасник погодився з умовами участі та з кожним можна вийти на зв'язок для обговорення у випадку незгоди із доданими даними.

Якщо ви просто знайшли цю сторінку у Вікі

Що, справді? Ви знайшли цю сторінку та відвідали її? Чудово.

Заспокойтесь і продовжуйте робити свій внесок в розбудову OpenStreetMap.