ES:Presentaciones

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Para dosieres de prensa, véase ES:Portal:Prensa.
Para imágenes de prensa, véase Press images.

Fondo de presentaciones para diversos eventos y auditorios. La mayoría puede ser editado con software libre o de código abierto. No todas las presentaciones permiten explícitamente su reutilización. Presta atención a los derechos de autor, las licencias de uso y contacta con los autores para solicitar permiso si fuese necesario.

Inglés

Alemán

Italiano

Checo

Gc1xxxx-osmstand.jpg
  • Simplemente un cartel de presentación (véase imagen a la derecha).
  • Charla introductoria en un evento de geocaching:

OpenStreetMap je mapový projekt, který nabízí zdarma mapy tak jako Wikipedia nabízí encyklopedii. Tedy kdokoliv tam může přispívat z určitých zdrojů (volné ortofoto, GPS stopa..) a odměnou mu je neomezené použítí mapových dat - třeba speciální mapy pro pěší/kolo/mtb. Exporty celkého světa do Garmina, TrekBuddyho.

  • Un breve texto de una revista[1] donde usaban el mapa:

Mapa pochází z projektu OpenStreetMap.org, jehož cílem je tvorba volně dostupných mapových dat. Je to vlastně mapová Wikipedie. Pomoci s tvorbou můžete i vy, stačí jen dobře znát nějaké místo (a zanést do mapy třeba chybějící názvy ulic) nebo vlastni GPSku (a přidat třeba projité turistické trasy). Všechno potřebné naleznete i česky na adrese wiki.osm.org

Español

Catalán

Equipo Humanitario de OSM

Referencias

  1. http://yfrog.com/jkmapaskautskysvetj