Uk:Key:icao

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg icao
ICAO FirstLetter.svg
Опис
Код аеропорту в організації ICAO. Edit or translate this description.
Група: References
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: затвердженийPage for proposal

 ICAO airport code – використовується для ідентифікації аеродромів та вертолітних майданчиків по всьому світу. Хоч він і не так широко використовується, на відміну від кодів IATA, код ICAO є більш розповсюдженим і застосовується для реєстрації вертодромів та невеликих аеродромів.


Ключ icao=* містить чотирисимвольний код, який слід додавати до території аеродрому чи аеропорту (полігон чи точка з теґом aeroway=aerodrome). Він також застосовується і для вертодромів (aeroway=heliport) чи вертолітних майданчиків, які не входять до складу вертодромів (aeroway=helipad).

Звісно, не всі дані показуються на Стандартній мапі, і код ICAO також, але його можна шукати через Nominatim, крім можливості використання іншими інструментами.

Приклади

Los Angeles Airport:

Ієрархія

Код ICAO ієрархічно організований по регіонах земної кулі, і відповідно змінює свій префікс. Таку інформацію можна використовувати при автоматизованих перевірках якості.

Дивіться також