Uk:Tag:aeroway=heliport

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg aeroway = heliport
Heliport Niagara Falls Ontario.jpg
Опис
Вертодром – аеродром для гелікоптерів (вертольотів) зі спорудами та обладнанням для їх обслуговування. Show/edit corresponding data item.
Група: Aeroways
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також

aeroway=aerodrome

Статус: затвердженийPage for proposal

 Вертодром – майданчик або аеродром для зльоту, посадки і стоянки гелікоптерів (вертольотів) із спорудами та обладнанням для їх обслуговування. Відрізняється від aeroway=aerodrome тим що не обслуговує літаки та не має злітно-посадкової смуги. Натомість вертодром має один чи більше вертолітні майданчики (aeroway=helipad).

Вертодром чи вертолітний майданчик

Термін Вертодром (heliport) зазвичай застосовують до комплексу територій та споруд таких як ангари, руліжки, термінали та вітровказ. В той час як вертолітний майданчик – це буквально майданчик для злету/посадки гвинтокрилів, який може знаходитись на території аеродрому, вертодрому, або бути самостійним елементом інфраструктури, наприклад, такий майданчик на території госпіталю.

Теґування

  • Накресліть замкнену лінію (або створіть мультиполігон) навколо території, яку займає вертодром (може бути обнесена огорожею - див barrier=*).
  • Або поставте точку в центрі території вертодрому (якщо відомо, то поставте точку в місці знаходження репера)

та додайте теґи aeroway=heliport + name=*.


Додаткові теґи

Теґ Опис
ele=* Висота над рівнем моря. Як правило це висота референсної точки, кожен окремий об’єкт на території може мати власне значення (злітно-посадкова смуга, вежа й т.і.).
icao=* 4-символьний код наданий ICAO.[1]
addr=* Поштова адреса.
operator=* Назва компанії, що керує вертодромом.
phone=* Номер телефону.
ifr=yes|no Див Instrument flight rules

Приклади

Дивись також