Uk:Tag:aeroway=helipad

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg aeroway = helipad
Oryx helicopter.jpg
Опис
Майданчик чи платформа для посадки вертольотів. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Helipad.16.svg
Зображення в OSM Carto area
Rendering-aeroway area.png
Група: Aeroways
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: затвердженийPage for proposal

Теґ aeroway=helipad використовується для позначення  Вертолітних майданчиків – спеціально облаштованих для посадки гелікоптерів майданчиків чи платформ.

Зазвичай, в середини великого кола можна побачити велику літеру H, яку добре видно з гори. Вони можуть розташовуватись на території аеродромів чи вертодромів; можуть бути також майданчиками на території лікарень, дахах готелів, ділових комплексів, державних установах та подібних місцях.

Цим теґом позначаються об’єкти які було збудовано саме для цих цілей та які використовуються регулярно. Не плутайте з місцями призначених для екстрених приземлень.

Як мапити

Поставте точку в центрі майданчика та додайте до неї теґ aeroway=helipad, або окресліть контури майданчика та додайте теґ до нього.

Приклади

Відмінності

  • aeroway=heliport – спеціальний аеродромний комплекс призначений для обслуговування гвинтокрилів (не має злітно-посадкової смуги для літаків)
  • emergency=landing_site – місце для аварійного приземлення – це заздалегідь визначені ділянки з рівною поверхнею (наприклад, поле, берег річки), де вертоліт може приземлитися в надзвичайній ситуації.

Зовнішні посилання