Uk:RelatedTerms

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

Огляд

Ми намагаємось покращити пошук як в цій Вікі так і за допомогою сторонніх інструментів. Спорідненні визначення обробляються інструментами подібними до Taginfo для створення API з пошуку синонімів.

ВАЖЛИВА ПРИМІТКА: На поточний момент ми використовуємо редактор синонімів з можливістю надсилання даних. Він завантажує та надсилає сторінки Вікі так само, як це робить JOSM для даних (ні, це не бот!).

Пов'язаний термін - це асоціаційний зв’язок між термінами. У OSM це трактується як загальне визначення, оскільки це спрощує пояснення. Це визначення "пов'язаного визначення" включає всі види зв'язків між визначеннями, такими як синоніми, загальні та спеціалізовані визначення. Дивись про thesaurus у Вікіпедії для отримання пояснень.

Пов'язані визначення для користувачів та редакторів Вікі

Для додавання пов'язаного визначення використовуються шаблон Template:RelatedTermList до якого додається декілька шаблонів Template:RelatedTerm.

Дивись приклади використання на в цій вікі, наприклад в статті amenity=place_of_worship.

Підказка із використання: Пов'язані визначення додаються до переліку навіть якщо здається що наявна інформація вже є в назві статті, у вікі розмітці для того щоб зробити цей перелік повним на явним. Також визначення може додаватись за наявності сторінки перенаправлення.

Пов'язані терміни для розробників

Ідея пов'язаних визначень (переліку синонімів, словника) полягає не тільки в покращенні пошуку в цій вікі, але й також в покращенні можливостей пошуку в редакторах даних та інших інструментах. Для цього може знадобитись використання веб-сервісів/API. Див http://tagfinder.herokuapp.com/apidoc.

Дивіться також документацію про RelatedTerms та проєкт TagFinder.

Приклади

Дивіться Template:RelatedTerm.