Uk:Tag:amenity=karaoke_box

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = karaoke_box
Karaoke01.jpg
Опис
Місце відпочинку, де ви можете виконувати пісні караоке, зазвичай в персональних кабінках. Show/edit corresponding data item.
Група: leisure
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: використовуєтьсяPage for proposal

amenity=karaoke_box - це місце, де люди люблять співати разом караоке, як правило, з приватними кабінками, також відомими як караоке-лаунж. Караоке - це вид дозвілля, де ви можете виконувати пісні, слідуючи за їх текстом під попередньо записану музичну фонограму.

Караоке-бокс – це поширений тип караоке-закладів, який виник в Японії, але зараз поширився у багатьох інших країнах. Караоке-бокси (або "лаунж-зали") складаються з декількох кімнат, що містять караоке-обладнання, які зазвичай здаються в оренду на певний час. Типовий заклад містить 10-20 (або більше) таких кімнат, а також може мати головну зону караоке-бару спереду. Караоке-заклади часто продають прохолодні напої.

Як мапити

У більшості випадків караоке-бокси – це не окрема будівля, а один з видів підприємницької діяльності всередині будівлі. В такому випадку поставте точку node та додайте теґ amenity=karaoke_box.

Цей теґ призначений для закладів, які в основному служать караоке-лаунжами. Якщо бар або ресторан обладнаний для караоке, і ви повинні замовити їжу або напої, щоб використовувати караоке-обладнання, позначте заклад як amenity=bar + karaoke=yes або amenity=restaurant + karaoke=yes.