User talk:Andygol

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

Чому не видно Дніпропетровська?

У мене є одне питання чому на мапі у цьому масштабі Україна — 7-й рівень збільшення не показується назв міста Дніпропетровськ, а Дніпродзержинськ є? Хоча Дніпропетровськ є обласним центром, а Дніпродзержинськ — районним. Які теґи потрібно змінити і які значення їм треба вказати? --Andygol 18:57, 28 July 2009 (UTC)

Це — звична ситуація, трапляється, коли поряд розташовані об'єкти з однаковим статусом. Як я розумію, обидва міста є city (позначено абсолютно вірно). Програма з рендерінгу сама вирішує як краще позначити на мапі довгі назви. Єдина порада — рознести подалі одна від одної точки з назвами міст, бажано по вертикалі.
P.S. Дякую за виправлення моїх помилок у перекладі ;) --Va-deam 19:44, 28 July 2009 (UTC)

Додаткові теґи

Може треба застосовувати для розділення міст на мапі певні теґи? Я поки що не знаю які :(, але щось мені підказує, що це можливо якось зробити.--Andygol 19:58, 28 July 2009 (UTC)

Вони вже застосовуються. На жаль, 100 000 мешканців — це поріг для класифікатора населених пунктів. Варто подивитись, як рясніє на міста мапа Німеччини і порівняти з українською: у нас об'єктів city набагато менше позначено, ніж реально є. Дивно виходить тоді: в Україні вкрай мало людей мешкає, що зовсім не відповідає дійсності. Ще наприклад, в США, Фінляндії населений пункт з 900 мешканцями — вже town, а у нас — селище як ніяк. Обидва поняття перекладаються як місто, але у вітчизняних реаліях треба розрізняти дійсно міста й селища (нехай і міського типу).
Допоміжний тег population=* ніяка програма з рендерінгу здається не враховує. Цілком природнім було би тоді писати назви населених пунктів шрифтом різного розміру з певними градаціями.
У статті Uk:Key:place наведені актуальні критерії присвоєння типу місцевостей. --Va-deam 20:35, 28 July 2009 (UTC)
Може треба скористатись теґом, який виділяє адміністративні одиниці? Для столиць він один, для обласних міст — інший, для районних центрів (в областях) — третій, для всіх інших — четвертий, і так далі… Тобто на різних рівнях збільшення будуть показуватись різні міста, починаючи від найголовніших і до найостанніших, відповідно.
Отже питання, чи є такий теґ? Вибачаюсь за недосконале володіння темою. --Andygol 20:49, 28 July 2009 (UTC)
Триває обговорення додаткових тегів для позначення адміністративних одиниць Proposed_features/capital. Зауважу, воно ще на ранній стадії, потрібно далі провести голосування, потім внести корективи до правил Mapnik (та інших програм) і створити відповідний запис у Wiki. Як мінімум місяців шість потрібно, деякі теги чекають на затвердження по кілька років... Звісно, можна вже зараз вживати будь-які теги на власний розсуд, але чи позначиться це на мапі?! Ні, принаймні зараз. --Va-deam 08:22, 29 July 2009 (UTC)

iD/Shortcuts

I'm going to merge our translations ... Please do not edit the page in the meantime. —M!dgard [ talk | projects | current proposal ] 21:24, 17 June 2015 (UTC)

Okay, done. Have a nice day! —M!dgard [ talk | projects | current proposal ] 21:34, 17 June 2015 (UTC)