Wiki:Uk:Stub
У цій вікі є багато сторінок з інформацією про заглушки. Сторінка позначається тегом stub {{tag stub}}/{{key stub}}, якщо сторінка дуже коротка і містить лише основну інформацію. Це не обов'язково є проблемою, але це запрошення для Вас додати більше інформації, якщо Ви вважаєте, що вона буде корисною і якщо Ви знаєте більше про цю тему.
Деякі сторінки, без сумніву, залишаться як заглушки, наприклад, досить поширеною є вікі-сторінка OpenStreetMap про зовнішній веб-сайт, з коротким описом і посиланням. Очевидно, що зовнішнє посилання є ключовим елементом інформації, яку потрібно передати, але сторінка дає нам простір для опису теми в термінах OpenStreetMap і будь-яких інших приміток, які нам потрібно зробити.
Іноді сторінки позначаються як заглушки лише для того, щоб більше людей переглянули їх (хоча це не є метою цього шаблону), а іноді для того, щоб більше людей знали про неї, щоб її можна було відредагувати. Метою завжди має бути покращення описів, щоб документація у цій вікі охоплювала всі теми, для яких вона призначена.
Створення нових заглушок
Створення нових заглушок заохочується. Треба з чогось починати, і вікі-сторінка дуже часто починає життя як заглушка. Дивіться Mediawiki Help:Starting_a_new_page. Як відомо, Ваша нова заглушка слугуватиме перехресним посиланням принаймні з однієї іншої вікі-сторінки. Насправді сторінки, на які ми хочемо посилатися з декількох різних місць (наприклад, списки), є особливо корисним типом заглушок для створення.
Зняття помітки заглушка
Якщо вікі-сторінка має кілька абзаців або розділів, ви можете видалити шаблон і, відповідно, розмітку. Ви можете зробити це самостійно, особливо якщо ви надали багато інформації.
Ми маємо кілька інших вікі-міток вікі-міток для інших типів підтримки вікі.
Див. розділ list of stubs список заглушок.