Wiki:Uk:Stub

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

У цій вікі є багато сторінок-заглушок з інформацією про ті чи інші обʼєкти мапи. Сторінка позначається тегом stub {{tag stub}}/{{key stub}}, якщо сторінка дуже коротка і містить лише основну інформацію. Це не обовʼязково є проблемою, це скоріш запрошення до вас додати більше інформації, якщо ви вважаєте, що вона буде корисною і якщо ви знаєте більше про цю тему.

Деякі сторінки, без сумніву, залишаться у вигляді заглушок, наприклад, досить поширеними є вікі-сторінки OpenStreetMap про зовнішні вебсайти, з коротким описом і посиланням на них. Очевидно, що зовнішнє посилання є ключовим елементом інформації, яку потрібно передати, але сторінка дає нам простір для опису теми в термінах OpenStreetMap і додавання будь-яких інших приміток, якщо вони потрібні.

Іноді сторінки позначаються як заглушки лише для того, щоб більше людей переглянули їх (хоча це не є метою цього шаблону), а іноді для того, щоб більше людей знали про неї, щоб її можна було відредагувати. Метою завжди має бути покращення описів, щоб документація у цій Вікі охоплювала всі теми, для яких вона призначена.

Створення нових заглушок

Створення нових заглушок заохочується. Треба з чогось починати, і вікі-сторінка дуже часто починає життя як заглушка. Дивіться Mediawiki Help:Starting_a_new_page. Зазвичай, на створену вами нову заглушку буде вести посилання принаймні з однієї іншої сторінки Вікі. Насправді сторінки, на які ми хочемо посилатися з декількох різних місць (наприклад, списки), є особливо корисним типом заглушок.

Вилучення плашки заглушки зі сторінки

Якщо вікі-сторінка має кілька абзаців або розділів, ви можете видалити плашку заглушки. Це можна зробити самостійно, особливо якщо ви надали багато інформації і достатнім чином розширили інформацію на сторінці.

Ми маємо кілька інших вікі-міток для інших типів підтримки роботи з удосконалення Вікі OSM.


Див. розділ список заглушок.