Cs:Tag:amenity=spa

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = spa
Commons-emblem-hand.svg
Popis
Použití této značky se nedoporučuje. Použijte radši shop=beauty + beauty=spa or amenity=public_bath + bath:type=thermal or leisure=spa (unspecified) or tourism=spa_resort (Proposed features/Spa resort). Edit this description in the wiki page. Edit this description in the data item.
Skupina: Občanská vybavenost
Použité na těchto prvcích
nemělo by být použito na uzlunemělo by být použito na cestěnemělo by být použito na plošenemělo by být použito na relaci
Status: nahrazeno

exclamation mark

Tento prvek byl prohlášen za zastaralý. Jeho doporučenou náhradou je: shop=beauty + beauty=spa or amenity=public_bath + bath:type=thermal or leisure=spa (unspecified) or tourism=spa_resort (Proposed features/Spa resort).
Důvod je zdokumentován na stránce Deprecated features. Tuto značku můžete stále používat nebo interpretovat, jak uznáte za vhodné, jelikož v OpenStreetMap nejsou žádné “zakázané prvky”.
Za žádných okolností ovšem neměňte automaticky (nebo poloautomaticky) tuto značku v databázi na jakoukoliv jinou ve větším měřítku, aniž by to odpovídalo Zásadám automatických oprav. Všechny takové změny budou vráceny zpět.