Pl:Ito World

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Logo (które może być stosowane dla ITO sponsorowanych wydarzeń).

ITO World jest brytyjską firmą informacji transportowej, która, na różne sposoby, współpracuje z projektem OpenStreetMap.

Została założona w 2006 roku.

ITO Map

ITO Map jest nowym globalnym interaktywnym serwisem map firmy ITO World, który oferuje wiele odwzorwań mapy, pokazując często 'ukryte' dane zawarte w OpenStreetMap.


Analizy OS Locatora

Narzędzie OSM and OSL differences analysis porównuje obecność ulic z OS Locator bazując na danych OpenStreetMap szukając rozbieżności, i promuje konkurencję między powiatami! OSM and OSL differences tileset jest stosowane jako warstwa tła w edytorze OpenStreetMap

OSM Mapper

OSM Mapper został przedstawiony przez ITO w lipcu 2008 roku i zaktualizowany w marcu 2009.

Animacje

Animacje edycji w OSM w 2008 roku.

Badania

ITO jest głównym partnerem przemysłowym w Ideas in Transit, pięcioletniego projektu mającego na celu badanie innowacji użytkowników i gromadzonych prze nich danych pod kątem transportu.
Ideas in Transit jest częściowym wsparciem finansowym ITO importu NaPTAN do OpenStreetMap.
Rozwój tego produktu był częściowo finansowany przez projekt badawczy. Oprogramowanie stosowane w tej prezentacji, masowej współpracy, było częściowo finansowane przez projekt badawczy.

Przegląd licencji

ITO aktywnie uczestniczyło w procesie przeglądu z Open Data License i dostarczyła szczegółowy Przegląd Prawny ODbL wersji licencyjnej 0.9 w marcu 2009 roku. Także przejrzano porady prawne dla Foundation's Articles of Association w grudniu 2008 roku.

Osoby związane z projektem

Linki zewnętrzne