Pl:Tag:amenity=waste_transfer_station

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = waste_transfer_station
(udogodnienie = stacja przetwarzania odpadów)
Ingram Transfer Station - Toronto - 2019 - 06.jpg
Opis
Lokalizacja, która akceptuje, konsoliduje i przesyła odpady w dużych ilościach, zazwyczaj z obiektów rządowych lub komercyjnych. Show/edit corresponding data item.
Grupa: Udogodnienia
Używane na tych elementach
może być przyporządkowany do punktunie może być przyporządkowany do liniimoże być przyporządkowany do obszaru (i relacji multipolygon)nie może być przyporządkowany do relacji (z wyjątkiem relacji multipolygon)
Status: w rzeczywistości

amenity=waste_transfer_station - stosowany do oznaczenia położenia miejsca które akceptuje, konsoliduje i przesyła odpady w dużych ilościach, zazwyczaj z obiektów rządowych lub komercyjnych.

Opis obiektu

Skonsolidowane odpady są regularnie przekazywane do dalszej obróbki, na przykład na obszar oznaczony tagiem landuse=landfill. Zakład może również przyjmować odpady nadające się do recyklingu, takie jak metale.

Jako że takie stacje są przeznaczone do odpadów masowych, będą one zwykle miały wagi do ważenia ciężarówek przy wjeździe i wyjeździe.

Mapowanie

Należy zaznaczyć obszar obszar , na którym jest stacja przetwarzania odpadów lub nanieść węzeł węzeł na środku obiektu dodając tag amenity=waste_transfer_station.

Przydatne kombinacje

Aby wskazać, jakie materiały są przetwarzane, patrz Materiały podlegające recyklingowi.

Podobne tagi

Zobacz też

  • Waste Processing - strona opisująca wszystkie tagi związane z gospodarką odpadami.