Uk:Key:addr:floor

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg addr:floor
Опис
Частина адреси – поверх, (номер окремої частини об’єкта) Show/edit corresponding data item.
Група: адреси
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

Частина адреси – поверх, (номер окремої частини об’єкта) визначає на якому поверсі знаходиться приміщення (офіс, квартира). Це особливо важливо там де поверхи позначаються не цифрами, а кодами чи назвами, наприклад – addr:floor=A

Теґ addr:floor=* використовується лише у випадках, коли він є частиною поштової адреси.

Теґ level:ref=*, якщо він використовується, повинен мати теж значення що й addr:floor=*. Якщо у вас є потреба вказати, що обʼєкт знаходиться на певному поверсі, але ця інформація не є частиною адреси – використовуйте лише level:ref=*.

Крім цього ще існує теґ level=*, значення якого level=0 стосується першого (наземного) поверху; level=1 – другого (першого над землею) поверху; level=-1 – першого підземного поверху. Теґ level зазвичай використовується для всіх типів обʼєктів, і його застосування не обмежується позначенням адреси. У минулому деякі мапери стверджували, що використання в деяких областях на практиці може відрізнятися, і що цей теґ може бути менш надійним, ніж інші. Якщо ви бачите випадки, коли застосування теґу відрізняється від його визначення, виправте їх.

Графік кількості застосувань level:ref=* в базі OSM. Зауважте, що хоча level:ref=* має більше застосувань, ніж addr:floor=*, більшість з них було додано під час масових редагувань, можливо, імпортів, що помітно через раптові сплески.
Графік кількості появ addr:floor=* у базі OSM. Порівняйте це набагато більш органічне зростання addr:floor=*, очевидно, що використовується у звичайному мапінгу, у порівнянні зі сплесками на попередньому графіку.
Графік кількості теґу level=* в базі OSM.

Посилання