Uk:Tag:access=unknown

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg access = unknown
WhichAccess.png
Опис
Умови доступу невідомі або незрозумілі та вказують на те, що потрібна додаткова перевірка. Show/edit corresponding data item.
Група: restrictions
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Дивись також
Статус: де-факто

Умови доступу невідомі або незрозумілі та вказують на те, що потрібна додаткова перевірка.

Для ключа access, де користувачі можуть припускати права доступу за визначенням або деякими типовими властивостями, таке значення явним чином вказує на те, що фактична ситуація невідома (оскільки відсутній теґ доступу також може бути сприйнятий деякими користувачами як такий, що відповідає типовому доступу відповідно до інших властивостей). Тому ці теґи не треба видаляти, не замінивши їх кращою альтернативою.


Наприклад, споживачі даних зазвичай припускають, що стоянка amenity=parking без теґів доступу є загальнодоступною, і коли такі обʼєкти додаються з використанням аерофотознімків, важко сказати чи має стоянка обмеження, чи ні. В таких випадках варто використовувати значення unknown, щоб надалі мапери на місцевості могли внести уточнення.

StreetComplete запитує про можливість доступу для обʼєктів, що не мають теґів доступу або які позначені теґом unknown

Посилання