Uk:StreetComplete

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
StreetComplete
Streetcomplete screenshot v4.0 UK.png
Автор: Tobias Zwick
Ліцензія: GNU General Public License (безкоштовно)
Платформа: [[Android]] 4.2+
Версія: 8.2 (2018-10-14)
Мови: українська, російська, англійська, польська, та ...
Веб-сайт: GitHub
Встановлення:
Сирці: GitHub
Мова програмування: Java

Android-додаток для дослідження місцевості

StreetComplete — це додаток для Android, який знаходить неправильні, неповні або розширювані дані в околицях користувачів і надає їм інструменти для доповнення та внесення цих даних безпосередньо в OSM, без використання іншого редактора.

Опис

Проблеми з даними (квести) представлені користувачу у вигляді маркерів на карті. Їх можна розв'язати, заповнивши просту форму для внесення/виправлення інформації. Відповіді на квести потім оброблюються і завантажуються безпосередньо в базу даних OSM від імені акаунту користувача на OSM та з вказаним типом квесту. Додаток можна використовувати в режимі офлайн, проте й онлайн-режим використовує дані дуже економно. Примітка: щоб користуватися StreetComplete в автономному режимі, спочатку підключіться до інтернету і завантажте квести для певної місцевості.

Додаток має кеш, в якому зберігаються тайли карти — для користування в офлайн-режимі. Розмір кешу налаштовується. Кеш зберігається на диску[1], але система Android може вирішити видалити його (таке відбувається, коли на диску телефона закінчується вільне місце). Окрім цього, при перегляді карти на одному рівні маштабування, тайли карти на інших рівнях не будуть завантажуватися.

Додаток зберігає відповіді на квести і, коли з'являється можливість, завантажує їх на OSM. Лічильники на верхній панелі показують, скільки квестів виконано і скільки з них ще треба завантажити на сайт.

StreetComplete призначений для користувачів, які не знають схеми тегування OSM, але все одно хочуть зробити свій внесок в OpenStreetMap, відповідаючи на питання про свої околиці (або інші місця). Додаток представляє тільки ті проблеми з даними, які можна розв'язати відповіддю на одне просте запитання.

Що всередині

Для відображення карти додаток використовує Tangram-ES. Для отримання нових квестів — відправляє запит до Overpass API, відповіді завантажуються безпосередньо через OpenStreetMap API.

Переклад та баги

Ви можете допомогти перекласти інтерфейс додатку у проекті на POEditor.

Пропозиції та виправлення помилок — через GitHub (див. GitHub-wiki про те, як додавати нові квести в StreetComplete, перш ніж пропонувати нові квести). Але до цього перегляньте повний список всіх доступних квестів, щоб дізнатися, чи не був квест вже реалізований.

Квести

Дивіться повний список квестів.

FAQ

Читайте FAQ.

Побудувати додаток

  1. Завантажте вихідний код з GitHub
  2. Відкрийте його в Android Studio
  3. Запустіть додаток на вашому пристрої або віртуальній машині

Примітки