Fa:StreetComplete

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

broom

Help (89606) - The Noun Project.svg

StreetComplete
Streetcomplete screenshot v3.4.png
سازنده: Tobias Zwick
مجوز: GPL v3 (رایگان)
سکو: [[Android]] 4.2+
نسخه: 14.1 releases (۲۰۱۹-۰۹-۲۵)
‌زبان ها: آلمانی، انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، دانمارکی، هلندی، لهستانی، سوئدی، فنلاندی، ایتالیایی، پرتغالی، مجاری، چکی، یونانی، روسی، اسلواکی، اسلوونیایی، ژاپنی، نروژی نی‌نُشک، چینی، کاتالان، باسکی، فارسی، لیتوانیایی، آلبانیایی، ترکی استانبولی، و اوکراینی
سایت اینترنتی: GitHub
نصب:
کد منبع: GitHub
‌زبانهای برنامه نویسی: Kotlin و Java

Surveyor app for Android

این یک برنامه اندرویدی است که داده های نادرست ، ناقص یا قابل توسعه را در مجاورت کاربر پیدا می کند و ابزارهایی را در اختیار آنها می گذارد تا این موارد را به راحتی و به طور مستقیم در سایت تکمیل کند بدون نیاز به استفاده از ویرایشگر دیگر.

مشکلات داده به عنوان نشانگرهای روی نقشه به کاربر ارائه می شود. آنها را می توان با پر کردن فرم ساده برای تکمیل / تصحیح اطلاعات حل کرد. سپس پاسخهای کاربر مستقیماً در پایگاه داده OSM پردازش و بارگذاری می شوند که با استفاده از قسمت جست‌وجو قابل پیگیری بوده و به نام حساب کاربری شخص ویرایش کننده، در نقشه ثبت و طبقه بندی می شوند. از آنجایی که این برنامه برای استفاده در خارج از کشور قرار دارد ، به صورت آفلاین کار می کند و در غیر این صورت قصد دارد با استفاده از داده ها اقتصادی باشد.

این برنامه برای کاربرانی ساخته شده است که چیزی در مورد برنامه های برچسب زدن OSM نمی دانند اما هنوز می خواهند با بررسی محله خود (یا مکانهای دیگر) به OpenStreetMap کمک کنند. به دلیل گروه هدف ، برنامه فقط موضوعاتی را ارائه می دهد که خیلی واضح با پرسیدن یک سؤال ساده پاسخ داده می شود و موارد مثبت بسیار کاذب را شامل می شود. همچنین برای نقشه نویسان باتجربه تر که علاقمند به اضافه کردن اطلاعات با استفاده از جستجوی عملی هستند نیز مفید است زیرا StreetComplete امکان شناسایی خودکار داده های از دست رفته و برچسب زدن خود را فراهم می کند ، بنابراین برای مثال نیازی به یادداشت برداری نیست و برای مرحله بعد JOSM برای وارد کردن داده های جمع آوری شده، استفاده خواهد شد.