Uk:Tag:amenity=baby_hatch

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = baby_hatch
Babyklappe.jpg
Опис
Пункт анонімного прийому немовлят, де матері можуть залишити їх анонімно, з надією що про них піклуватимуться. Show/edit corresponding data item.
Група: amenities
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: затвердженийPage for proposal

Вікно життя — це місце, куди матері можуть принести своїх, як правило, новонароджених, дітей і залишити їх анонімно в безпечному місці, звідки їх заберуть і будуть за ними доглядати.

Концепція полягає в тому, щоб запобігти вбивству матерями своїх дітей через те, що вони небажані, або просто через депресію, яка часто виникає після вагітності. (Раніше немовлят лишали перед церквами чи монастирями, але тепер це заборонено). Дитина буде віддана на усиновлення, якщо мати не повернеться за дитиною; останнє відбувається без застережень чи покарань.

Думки щодо моральності та ефективності цієї концепції дуже різняться; попри це, такі засоби існують у багатьох країнах.

Як мапити

Додайте точку node, або полігон area будівлі в якій знаходиться вікно життя та позначте його amenity=baby_hatch. Якщо така служба є в інших закладах (напр. пожежна станція), використовуйте baby_hatch=yes.

Приклад

Дивіться також