Uk:Tag:amenity=childcare

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = childcare
USMC-13550.jpg
Опис
Місце, де доглядають за дітьми, але яке не є дитячим садочком amenity=kindergarten. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Social amenity darken 80-16.svg
Група: education
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Статус: використовується

Цей теґ використовується для місць, де доглядають за дітьми, включаючи дитячу або заклад денного догляду за малечею, які піклуються про маленьких дітей, які занадто малі для дитячого садочка amenity=kindergarten або дошкільного закладу, а також закладів по догляду за дітьми після школи.

Цей теґ може бути суперечливим, оскільки в деяких випадках існує перекриття з amenity=kindergarten, але, з іншого боку, його використання (26 тис. по всьому світу у 2021 році) вказують на попит на такий теґ. Є дві окремі пропозиції для цього самого теґу Proposal:Childcare (відхилено), Proposal:Childcare2.0 (покинута), та ще Proposal:Nursery (покинута).

Теґ amenity=kindergarten використовується по-різному в різних країнах. У деяких місцях він використовується лише для дошкільної освіти (isced:level=0). В інших країнах до нього включають нагляд за дітьми початкової школи в другій половині дня. В інших місцях, таких як Сполучені Штати, "догляд за дітьми (childcare)" – це загальний термін для нагляду за дітьми в широкому діапазоні вікових груп та установ, від шкіл до приватних постачальників послуг. Пропонується позначати установу як дитячий садок, коли є перекриття значень.

Рендеринг

Теґи OSM Carto
Територія з теґами:

amenity=childcare
building=yes
name=Kid's Journey CDC

Подібні теґи

У деяких місцях люди використовують amenity=nursery (що має те саме значення, що і amenity=childcare), але amenity=childcare схоже більш привабливий, ймовірно, через включення до заготовок редактора iD.

Термін дитячий садочок (kindergarten) охоплює однакові вікові групи в деяких регіонах, але різні вікові групи дітей в інших регіонах, що може побачити у використанні теґа:

Дивіться також