Uk:Tag:building=detached

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg building = detached
Residential House USA.JPG
Опис
Окремо розташований дім, що не має спільних стін з іншими подібним будівлями. Зазвичай є домом для однієї сімʼї. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Area building=yes.png
Група: Будівлі
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: де-факто

Окрема хата, індивідуальний житловий будинок у якому зазвичай живе одна сімʼя.

В Штатах – single-family home; в Канаді – single-detached dwelling; у Новій Зеландії – separate house та Maison individuelle у Франції.

Якщо будинок має спільну стіну із сусідським будинком (утворюючи дуплекс), або формуючи ряд із будинків зі спільними стінами, тоді такий будинок варто позначати або building=house, або building=terrace.

Відмінності від building=house

Окремий будинок – це різновид будівель, які не з’єднані з іншими будинками. Позначення окремого будинку теґом building=house зазвичай вважається прийнятним, оскільки це більш загальний термін, тому це дійсний теґ. Залежно від місця розташування building=house може бути відокремленим від інших навколишніх будівель і може містити кілька квартир усередині, в той час, як building=detached може мати лише одне помешкання в будинку.

Альтернативне теґування

Дехто надає перевагу схемі building=house + house=detached. Станом на грудень 2020 близько 80% випадків застосування теґу house=detached було зафіксовано в Ірландії.

Фото

Можливі помилки теґування

Якщо ви знаєте місця позначені цим теґом, перевірте їх, можливо їх треба позначити по іншому.
Автоматичні правки категорично не припустимі, якщо ви не усвідомлюєте всю складність цього процесу!