Uk:Tag:healthcare=clinic

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg healthcare = clinic
Clinic de.jpg
Опис
Невеликий за розміром медичний центр, як правило без стаціонарного відділення, але більший за кабінет лікаря. Амбулаторія. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Doctors-14.svg
Група: Health
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: затвердженийPage for proposal

Теґ healthcare=clinic використовується для позначення невеликих медичних центрів та поліклінік з лікарями, медсестрами та персоналом, що надають послуги амбулаторного лікування і діагностики. Клініки пропонують амбулаторну допомогу, діагностику, рентгенологію, лікування та інколи невідкладну допомогу. Стаціонарне лікування пацієнтів зазвичай не передбачається.

Також теґ healthcare=clinic використовується для установ де практикується вузькоспеціалізована галузь медицини, наприклад, надаються ортопедичні послуги. Однак до цього потрібно ставитись відповідним чином і так, щоб це відповідало вище зазначеним умовам. В іншому випадку, для цього може підійти теґ healthcare=doctor або застосування ключа healthcare=* з відповідним значенням.

Як позначити на мапі

Поставте точку в центрі клініки або накресліть полігон навколо неї.

Додайте теґ healthcare=clinic та зазначте назву клініки за допомогою теґу name=*.

Для позначення спеціалізації клініки або спеціалізації лікарів, що проводять прийом пацієнтів, скористуйтесь теґом healthcare:speciality=*.

Якщо заклад має невеликий штат (1-10 працівників), можливе використання healthcare=doctor або healthcare=dentist (для позначення стоматологічного кабінету).

Використовуйте теґ healthcare=hospital, якщо установа велика і має великий штат та/або має стаціонарне лікування (ліжко-місця для тривалого догляду).

Дивіться також