Uk:Tag:place=state

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg place = state
Mapa Mexico 2010.PNG
Опис
Суб’єкт першого рівня адміністративного поділу в державі. В Україні – область. Show/edit corresponding data item.
Група: Місця
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомпозначення зв'язків цим теґом невизначено
Використовується разом з
Статус: використовується

 Штат – адміністративно-територіальне утворення в країнах з федеративним устроєм, таких як Сполучені Штати Америки, Австралія, Мексика, Канада ("Провінції") та інші.

Може також застосовуватись і в інших країнах та мовах, "Provincia", "Estado", "Land" – чи слід використовувати цей теґ, залежить від домовленостей у вашій країні та місцевості де ви мапите.

В Україні суб’єктом першого рівня адміністративного поділу є області та Автономна Республіка Крим.[1] Для позначення міста Києва та Севастополя використовується теґ place=city.

Як позначати

Додайте теґ place=state до відповідного полігону (або мультиполігону) чи до точки разом із назвою в значенні теґу name=<Назва штату>. Розташовуйте точку на нейтральному місці (бажано на державній землі), щоб не привертати увагу до приватної власності чи до її власників.

У разі додавання області або штату точкою, ви також може додати додаткову інформацію, таку як назва іншими мовами, скорочена назва (за наявності), кількість населення population=*.

Приклади

place=state
name=Ontario
name:en=Province of Ontario
name:fr=Province de Ontario
ref=ON
state_code=ON
population=13425124

Дивіться також

Примітки

  1. До складу України входять: Автономна Республіка Крим, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь. Стаття 133. Конституції України - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#n4829