Uk:Key:population

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg population
World population density map.PNG
Опис
Показує оціночну кількість населення в зазначеній місцевості. Show/edit corresponding data item.
Група: Місця
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

Ключ population=<число> використовується для позначення кількості мешканців зазначеної місцевості.

За можливості, рекомендується додавати також відомості про джерело даних в значенні ключа source:population=*, в якому бажано позначати назву установи яка виконала підрахунок кількості населення, а також рік збору даних. За наявності даних про джерела походження даних інші учасники можуть перевірити та за можливості оновити ці дані. Також, для зазначення дати оприлюднення даних про кількість населення можна скористатись теґом population:date=*, де дата зазначається в форматі  ISO 8601.

Показник чисельності населення повинен бути стабільним, якщо це можливо. Як правило, він включає мешканців, але виключає нерезидентів, які можуть відвідувати місце для бізнесу чи відпочинку. Він не повинен віддзеркалювати тимчасову подію, наприклад евакуацію, пов’язану з погодою.

Приклад

Підтримка з боку програмного забезпечення

Деякі рендери використовують цей теґ, щоб зробити більш населені міста помітнішими, наприклад, позначивши їх жирним текстом, або показуючи їх на загальних рівнях масштабування, чи встановлюючи вищий пріоритет у порівнянні з найближчими менш населеними місцями [1]. Пошукові системи також можуть використовувати цей теґ для ранжування результатів пошуку.

Альтернативи

  • wikidata=* дозволяє користувачам даних отримувати інформацію про кількість населення з Вікіданих. Пов’язаний елемент Вікіданих може мати один чи більше записів про кількість населення (P1082), включаючи історичні дані. Споживачі даних повинні використовувати значення, що має відповідний діапазон або найостаннішу точку у часі (P585).
  • census:population=* – є нестандартним теґом, який було впроваджено під час імпортів і він залишився поширеним в деяких місцевостях в Сполучених Штатах. Його не треба додавати до нових об’єктів, а споживачі даних можуть використовувати його за відсутності population=* чи Вікіданих.