Uk:Key:addr:city

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg addr:city
Lillerod.jpg
Опис
Частина адреси – назва населеного пункту, міста, села (місцевості). Show/edit corresponding data item.
Група: адреси
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Статус: де-фактоPage for proposal

Теґ addr:city=* використовується для позначення частини поштової адреси, яка стосується назви населеного пункту, а для об’єктів, розташованих за його межами, – назва найближчого населеного пункту (об’єднаної територіальної громади).

Як мапити?

В Україні цей теґ не використовується, за виключенням обʼєктів розташованих за межами населеного пункту, але таких що належать до зони обслуговування поштового відділення з найближчого населеного пункту.

У разі потреби, додайте теґ addr:city=* разом з теґами addr:housenumber=* та addr:street=* до обʼєкта (будівлі). Деякі країни додатково виділяють інші типи територіальних одиниць як частину стандартного формату адреси, вимагаючи інших суб-ключів addr:*=*, наприклад addr:region=*, addr:state=*, addr:province=*, addr:town=*, and addr:quarter=*.

Якщо ви мапите поштову скриньку (amenity=letter_box) і бажаєте зазначити адресу на ній – рекомендується використовувати теґ post:city=* замісць addr:city=*, щоб допомогти відрізнити поштову скриньку від помешкання, яке вона обслуговує.

Регіональні особливості

Тлумачення цього теґу різниться в різних країнах. У деяких країнах частина адреси "назва населеного пункту" гарантовано збігається зі значенням теґа name=* найменшої одиниці територіального поділу, що означає населений пункт (place=*), що містить об’єкт, тому явно позначати його не має сенсу. Однак в інших країнах "назва населеного пункту" відповідає назві поштового відділення, яке обслуговує територію. Не гарантовано, що це буде назва міста, що його містить, або навіть місто взагалі. В такому випадку буде корисним явне додавання теґу addr:city=*, навіть якщо воно відповідає назві одиниці територіального поділу, щоб мапери та споживачі даних могли відрізнити такі збіги від відсутніх даних про частину адреси "назва населеного пункту".

Можливі помилки

Якщо ви знаєте місця позначені цим теґом, перевірте їх, можливо їх треба позначити по іншому.
Автоматичні правки категорично не припустимі, якщо ви не усвідомлюєте всю складність цього процесу!

Дивіться також