Uk:Key:exit_to

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg exit_to
High Five.jpg
Опис
Використовується для докладного вказання місця призначення до якого веде виїзд Edit or translate this description.
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомпозначення зв'язків цим теґом невизначено
Використовується разом з
Статус: не визначено

Вікідані

В Сполучених Штатах exit_to=* на точці highway=motorway_junction традиційно використовується для уточнення інформації про місце призначення до якого веде з'їзд з розв’язки.

Основне застосування

Якщо вказівник на федеральній дорозі показує виїзд на Springfield по US 30, позначте це теґом exit_to=US-30;Springfield. Якщо виїзд веде до різних місць, що показане на знаку, додайте їх використовуючи крапку з комою, для розділення значень. Наприклад, exit_to=US-30;Springfield;OK-20;Sometown;Anothertown; зауважте, що Anothertown не має номеру ref.

Покриття в Сполучених Штатах

На 25/06/2014, позначено майже 18,000 точок теґом exit_to=* в порівнянні з приблизно 1,250 destination=* на highway=motorway_link. На цій мапі показане географічне розподілення exit_to=* на території Сполучених Шатів:

Exit to-in-the-us.png

Обговорення

2014

Зараз знову розпочалось обговорення, щодо переходу до використання destination=*. Будь ласка, прийміть участь в обговоренні там, або на сторінці обговорення.

2012

В Листопаді 2012 відбувалось обговорення exit_to. Маперами Сполучених Штатів вважали, що exit_to повинен використовуватись і надалі. Мапери з інших країн схилялись до використання destination=* та пов’язаних ключів, що є більш гнучким та краще відходить для використання в навігаційних пристроях. Обговорення відбувалось в tagging mailing list та на сторінці обговорення

Пов’язані теґи

Дивіться також