Uk:Key:exit_to

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg exit_to
High Five.jpg
Опис
Використовується для докладного вказання місця призначення до якого веде виїзд Edit or translate this description.
Група: Властивості
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомпозначення зв'язків цим теґом невизначено
Використовується разом з
Статус: не визначено

В Сполучених Штатах exit_to=* на точці highway=motorway_junction традиційно використовується для уточнення інформації про місце призначення до якого веде з'їзд з розв’язки.

Основне застосування

Якщо вказівник на федеральній дорозі показує виїзд на Springfield по US 30, позначте це теґом exit_to=US-30;Springfield. Якщо виїзд веде до різних місць, що показане на знаку, додайте їх використовуючи крапку з комою, для розділення значень. Наприклад, exit_to=US-30;Springfield;OK-20;Sometown;Anothertown; зауважте, що Anothertown не має номеру ref.

Покриття в Сполучених Штатах

На 25/06/2014, позначено майже 18,000 точок теґом exit_to=* в порівнянні з приблизно 1,250 destination=* на highway=motorway_link. На цій мапі показане географічне розподілення exit_to=* на території Сполучених Шатів:

Exit to-in-the-us.png

Обговорення

2014

Зараз знову розпочалось обговорення, щодо переходу до використання destination=*. Будь ласка, прийміть участь в обговоренні там, або на сторінці обговорення.

2012

В Листопаді 2012 відбувалось обговорення exit_to. Маперами Сполучених Штатів вважали, що exit_to повинен використовуватись і надалі. Мапери з інших країн схилялись до використання destination=* та пов’язаних ключів, що є більш гнучким та краще відходить для використання в навігаційних пристроях. Обговорення відбувалось в tagging mailing list та на сторінці обговорення

Пов’язані теґи

Дивіться також