Uk:Open Database License/Contributor Terms

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

Текст нижче є перекладом ліцензії, що не має юридичної сили, він наведений тут для вашої зручності та кращого її розуміння. Єдиною офіційною та актуальною на поточний момент є англомовна версія, з якою можливо ознайомитись за адресою http://www.osmfoundation.org/wiki/License/Contributor_Terms

OpenStreetMap Contributor Terms 1.2.4

Дякуємо вам за інтерес у внесенні даних та/або іншого інформаційного наповнення (далі разом – «Інформація») до бази геоданих проекту OpenStreetMap («Проект»). Ця угода про співпрацю («Угода») укладається між Вами та Фондом OpenStreetMap («OSMF») та визначає права інтелектуальної власності на Інформацію, яку Ви додаєте до Проекту. Будь ласка, уважно ознайомтесь з наступними умовами та натисніть внизу кнопку «Приймаю» або «Не приймаю», щоб продовжити.

1. Ми поважаємо право на інтелектуальну власність і нам потрібно мати можливість реагувати на заперечення правовласників. Це означає:

(a) Додавання Вами даних не повинно порушувати авторські права будь-кого ще. Якщо Ви додаєте Інформацію, Ви заявляєте, що наскільки вам це відомо, Ви уповноважуєте OSMF використовувати і поширювати Інформацію на умовах цієї ліцензії. Якщо у Вас немає цього права, Ви піддаєте свої дані ризику вилучення (див. далі).
(b) Будь ласка, зверніть увагу, що OSMF не зобов’язаний включати додану Вами Інформацію в Проект і може видалити Ваші дані в будь-який час. Наприклад, якщо ми маємо підозри, що до доданої Вами Інформації (у тому сенсі, що ми далі не можемо легально поширювати її), що вони не сумісні з діючою ліцензією незалежно від того, яка ліцензія чи ліцензії використовуються в даний момент (дивись розділи 3 і 4 ), у такому випадку ми можемо вилучити Ваші дані.

Передача прав

2. Відповідно до Розділу 3 та 4, Ви надаєте OSMF в усьому світі, безоплатну невиключну, безстрокову, безвідкличну ліцензію на виконання будь-яких дій з Інформацією, які обмежуються авторським правом, правами на бази даних чи будь-якими іншими пов’язаними правами, незалежно від того, чи міститься вона на оригінальному чи іншому носії. Ці права прямим чином поширюються на комерційне використання і не виключають будь-які сфери діяльності. Ці права включають, крім іншого, право ліцензувати роботу через кілька рівнів Субліцензіатів, а також позиватись до суду у разі будь-якого порушення авторських прав, прямо пов’язаних з правами OSMF в рамках цієї Угоди. У тій мірі, що допустима згідно із застосуванням місцевого законодавства і конвенцій про авторське право, Ви також відмовляєтесь та/або погоджуєтесь не позиватись до OSMF або її ліцензіатів на передачу Вам будь-яких моральних прав на Інформацію.

3. OSMF погоджується використовувати та субліцензувати Вашу Інформацію, як частину бази даних виключно на умовах однієї із наступних ліцензій: ODbL 1.0 — для баз даних та DbCL 1.0 — на індивідуальний вміст бази даних; CC-BY-SA 2.0; або іншої вільної та відкритої ліцензії (наприклад http://www.opendefinition.org/okd/), що час від часу обираються голосуванням членів OSMF та затверджуються, принаймні 2/3 голосів активних учасників.

Активний учасник визначається як
фізична особа (використовує один або декілька облікових записів), яка вносить зміни (виправлення) у Проекті в будь-який з принаймні 3 календарних місяців за період останніх 12 місяців (тобто виказує зацікавленість принаймні час від часу), підтримує в актуальному стані дійсну адресу електронної пошти, зазначену в своїх реєстраційних формах, та в змозі відповідати з неї впродовж трьох тижнів.

4. На Ваш вибір або вибір власника авторських прав, OSMF погоджується давати посилання на Вас або власника авторських прав. Для цього буде надано окремий механізм, зараз це відбувається на сторінці http://wiki.openstreetmap.org/wiki/Attribution.

5. Окрім випадків, передбачених цією Угодою, Ви залишаєте за собою всі авторські права та право розпоряджатись Вашою Інформацією.

Обмеження відповідальності

6. У межах, допустимих чинним законодавством, Ви надаєте Інформацію «як є» без будь-яких гарантій, явних чи неявних, або інших, включаючи без обмеження будь-які гарантії або умови придатності для конкретних цілей або використання будь-яким іншим чином.

7. З урахуванням будь-яких зобов’язань, які не можуть бути виключені або обмежені законом, ні Ви, ні OSMF не несете відповідальності за будь-які особливі, непрямі, випадкові, що виникають з поважних причин, карні або штрафні збитки, в межах цієї Угоди, що виникають із будь-якої теорії відповідальності. Цей виняток застосовується навіть якщо одна зі сторін була попереджена про можливість такого збитку.

Прикінцеві положення

8. Ця Угода регулюється англійським правом, незалежно від засад колізійного права. Ви погоджуєтесь з тим, що положення Конвенції ООН «Про договори міжнародної купівлі-продажу товарів» (1980) не застосовуються до цієї Угоди. У разі недійсності будь-якого положення цієї Угоди, Сторони погоджуються, що ця недійсність не впливає на чинність інших частин цієї Угоди. Це остаточна угода між Вами і OSMF, що скасовує всі раніше досягнуті домовленості, усні або письмові, пов’язані з предметом цієї Угоди.

[Кнопка "Приймаю"] [Кнопка "Не приймаю"]