Uk:Tag:boundary=historic

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg boundary = historic
OnslowTownshipSign.jpg
Опис
Історична адміністративна межа, що тимчасово зберігається для запобігання повторному нанесенню Show/edit corresponding data item.
Група: межі
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: використовується

Історичні (попередні) адміністративні межі тимчасово зберігається в OSM для запобігання повторного їх нанесення. Це можуть бути адміністративні межі областей (районів, територій, юрисдикцій тощо) які визначено урядом чи органами влади (або іншими організаціями, які мають повноваження) для адміністративних цілей.

Незважаючи на те, що кращими практиками рекомендується не додавати на мапу інформацію про об’єкти, яких більше не існує (для цього є Open Historical Map), для історичних (попередніх) меж адміністративного поділу є сенс робити виключення, та зберігати їх певний час після затвердження нових адміністративних меж у вигляді приміток — для того, щоб користувачі, які будуть вносити подальші правки, були поінформовані про факт нещодавньої зміни адміністративних меж у цьому місці.

Використання цього тегу є альтернативою до note=*.

Тег boundary=historic застосовується до ліній way. Його також можна застосовувати до (або замість) відношення, яке пов'язує декілька ліній.

Див. також статтю про життєвий цикл об'єктів для розуміння можливості застосування.

Зважайте також на те, що OpenStreetMap не є тим місцем, де користувачі, які помилково думають що нацистська Німеччина, Римська імперія або Річ Посполита досі існують, можуть позначати межі цих історичних утворень.

Тег admin_level

Тег admin_level=1 to 10 може використовуватись разом із boundary=historic для уточнення ієрархії.

Див. також