Uk:Tag:building=shrine

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg building = shrine
Shinto shrine building.jpg
Опис
Будівля раки (святилище) Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Area building=yes.png
Група: Будівлі
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: використовується

Будівля  Святилища. Використовується у поєднанні з amenity=place_of_worship, religion=* та denomination=*, там де вона досі використовується для релігійних потреб.

Будівлі, позначені теґом building=shrine, можуть бути достатнього розміру, щоб вмістити одну людину разом із вмістом храму, хоча доступ може бути обмежений лише священником. Багато святинь можуть бути набагато більшими.

Для ворітоподібних споруд (наприклад Торії на зображені праворуч), що позначають сакральне місце, не позначайте їх, а ні barrier=gate, а ні building=shrine, вони не є ні першим і не другим. Натомість використовуйте man_made=iljumun, man_made=hongsalmun, man_made=faibang, або man_made=torii.

Для маленьких споруд, зважте на використання historic=wayside_shrine, особливо, якщо вони розташований уздовж дороги чи проїжджої частини, і містять об’єкт поклоніння (пов’язані об’єкти), і у них не може зайти людина через їх малий розмір.

Дивіться також