Uk:Tag:shop=bicycle

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg shop = bicycle
Bike shop (42682109291).jpg
Опис
Крамниця, де можна купити та/або відремонтувати велосипед а також придбати аксесуари. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto
Bicycle-16.svg
Група: shops
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

Крамниця, де можна купити та/або відремонтувати велосипед а також придбати аксесуари.

Як позначати

Додайте точку в центрі будівлі або накресліть контур, що позначить будівлю. Позначте точку або площину тегом shop=bicycle. Назву можна вказати через name=*.

Додаткові ключі

Ці ключі деталізують послуги, пов'язані з велосипедом. Їх використання не обмежується веломагазинами і їх можна застосовувати до будь-яких точок інтересу.

ключ можливі значення роз'яснення
service:bicycle:retail yes/no велосипеди тут продають
service:bicycle:repair yes/no велосипеди тут ремонтують (за певну плату)
service:bicycle:rental yes/no велосипеди тут здають напрокат.
Не плутайте з amenity=bicycle_rental, призначення якого - позначати "служби прокату велосипедів, діяльність яких базується на паркувальних станціях" та "не відноситься до магазинів по здачі велосипедів в аренду"
service:bicycle:pump yes/no безкоштовне накачування шин, яким може скористатися будь-хто (а не лише клієнти)
service:bicycle:diy yes/no тут є інструменти для самостійного ремонту / збору велосипеда (напр., велокооперативи). Іноді інструменти у вільному доступі, а іноді за них треба платити.
service:bicycle:cleaning yes/no тут велосипеди миють (за плату)
service:bicycle:second_hand yes/no продають велосипеди, що були у використанні

Якщо веломагазин не позначений жодним способом з вищенаведеного списку, це означає, що його статус невідомий: наприклад, якщо немає тегу service:bicycle:repair, не можна з упевненістю сказати чи надає він послуги ремонту.

Інструмент пошуку веломагазинів Великобританії

UK Bike shop locator надає допомогу в пошуку веломагазинів, відсутніх на OSM, на основі списку від Асоціації велотрейдерів (Association of Cycle Traders). Якщо веломагазин наявний в OSM, він має тут відповідну помітку. Якщо не позначений, до нього слід навідатись та додати на мапу в звичний спосіб. Більше інформації: Відомості про веломагазини в OpenStreetMap: потрібна ваша допомога (англійською).


Також дивіться

Related terms: ‹ bicycle shop ›