User talk:Cz ja

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search

man_made=beehive

Hello, are you able to translate the page man_made=beehive from Polish to English? If yes, could you please do it? Thank you. Chrabros (talk) 02:34, 22 March 2017 (UTC) Hello. I'll try. I need some time.

signs

Can you look at https://wiki.openstreetmap.org/wiki/Talk:Tag:man_made%3Dwater_tap#road_signs and reply? Mateusz Konieczny (talk) 07:57, 30 January 2018 (UTC)

Kategorie

Pamiętaj, aby w parametrze "group" podawać nazwę kategorii która już jest w Category:Pl:Kategorie.
Zwróć uwagę na polskie nazwy kategorii, a nie stare, przed przekierowaniem.
W przeciwnym razie artykuł nie będzie skatalogowany poprawnie i trudny do odszukania.

Pozdrawiam. --Władysław Komorek (talk) 12:41, 16 October 2018 (UTC)

Wiki OSM to nie Wikipedia

Proszę abyś trzymał się zasad dotyczących Wiki OSM i przywrócił opis tagu. Na Wikipedii artykuł dotyczy obiektu. Na Wiki OSM artykuł dotyczy TYLKO znacznika. Opis obiektu można dodać bardzo łatwo wpisują link do odpowiedniej strony wikipedii. Czyli cały tekst w artykule powinien dotyczyć danego znacznika, bo to właśnie interesuje osoby szukająca tagu. Rozpisywanie się na temat obiektu jest po prostu dublowaniem Wikipedii, gdzie treść opisu obiektu jest weryfikowalna. Pozdrawiam. --Władysław Komorek (talk) 15:10, 30 October 2018 (UTC)

Nieprzemyślane zmiany w natural=wetland

Proszę nie zmieniaj aktualizacji tego tagu w wersji polskiej. Przywróciłeś błędy w szablonie oraz zdublowałeś wetland=*. Pamiętaj, że wartości w szablonach będą brane z Data Items. Aktualizacja miała na celu przywrócenia poprawnej wersji strony oraz odwrócenie "redirect" dokonanego dawno temu dla wetland=*. W przyszłości proszę zapoznać się wcześniej z historią stron. Jeśli czegoś nie rozumiesz to zapytaj się wcześniej mnie, zanim zaczniesz "revert" moich edycji lub aktualizacji. --Władysław Komorek (talk) 22:54, 12 March 2019 (UTC)