Uk:Key:url

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg url
Опис
Посилання на URL, що стосується об'єкта. Show/edit corresponding data item.
Група: Annotations
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Дивись також
Статус: використовується

URL означає  Уніфікований локатор ресурсів. Може використовуватись для будь-яких посилань, що стосуються об'єкта мапи. Втім, мапери використовують його здебільшого для веб-сайтів.

Цей теґ використовується як заманеться(призначення теґу не специфіковане) - офіційні сайти об'єкту, сайти його оператора, будь-які сторонні сторінки щодо об'єкту, сторінки Вікіпедії, фотографії чи зображення об'єкта, або навіть документація на OSM вікі.

Теґ не рекомендовано використовувати, якщо замість нього можна використати більш відповідний теґ - website=* (або синонім contact:website=*), image=* або wikipedia=*.

Як надійно задавати посилання

Щоб створити посилання, що буде працювати якнавдовше, максимально спростіть його URL. Наприклад, http://www.example.com/department/index.shtml?foo=fum, швидше за все так і буде працювати в майбутньому, якщо задати його як http://www.example.com/department/, або ще краще http://www.example.com

Посилання

Кому цікаво більше дивіться:

  • RFC 1738 - Інтернет стандарт , який визначає URL-адреси

Див. також