Uk:Tag:amenity=coworking_space

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = coworking_space
Coworking Space in Berlin.jpg
Опис
Коворкінг – місце де ви можете орендувати стіл та стілець та інше приладдя, потрібне для роботи; надаються послуги звичні для офісів Show/edit corresponding data item.
Група: amenities
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: використовується

 Коворкінг (англ. Co-working – спільно працювати) у широкому сенсі – модель організації роботи людей, найчастіше фрилансерів, з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі; у вузькому – колективний офіс. Майже завжди стягується плата та надаються такі послуги, як місце за столом та підключення до Інтернету. Деякі приміщення пропонують інші зручності, такі як майстерні для ремесел та технологічної розробки. Часто вони відкриті для людей, незалежно від їх роботодавця.

Як мапити

Додайте node точку на мапу, або накресліть area полігон та позначте його теґом amenity=coworking_space. За наявності додайте назву name=*.

Додаткові теґи

  • operator=* – оператор, установа, що надає послуги
  • opening_hours=* – години роботи
  • fee=no – якщо плата не стягується, fee=yes – якщо треба заплатити за перебування та користування коворкінгом, плата стягується у переважній більшості таких місць.

Альтернативні позначення

Для таких коворкінгів, які є офісами, використання office=coworking використовується частіше. Використання таке:

Такий варіант менш популярний:


Дивіться також

  • leisure=hackerspace – місце, де люди зі спільними інтересами, як правило, в науці, техніці або цифровому або електронному мистецтві, зустрічаються, спілкуються та співпрацюють.