Uk:Tag:amenity=public_building

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = public_building
Commons-emblem-hand.svg
Опис
Застосування цього теґу небажане, використовуйте замість нього building=public або building=civic або обʼєкти таки як office=government, amenity=townhall, amenity=library, amenity=police, amenity=hospital, amenity=school, leisure=sports_centre, amenity=community_centre. Edit this description in the wiki page. Edit this description in the data item.
Група: amenities
Застосовується до цих елементів
точки не можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони не можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Статус: не рекомендованийPage for proposal

exclamation mark

Цей елемент був позначений як застарілий. Рекомендована заміна: building=public або building=civic або обʼєкти таки як office=government, amenity=townhall, amenity=library, amenity=police, amenity=hospital, amenity=school, leisure=sports_centre, amenity=community_centre.
Причини цього викладені в Uk:Deprecated features. Ви все ще можете вільно продовжувати використовувати або інтерпретувати цей теґ, як ви вважаєте за потрібне, оскільки OpenStreetMap не має “заборонених обʼєктів”.
За жодних обставин ви не повинні (напів-)автоматично замінювати “застарілі” теґи на щось інше в базі даних у великих масштабах, не дотримуючись Правил проведення автоматизованих змін. Будь-які такі зміни будуть скасовані.

Визначення

Використання цього теґу НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ. Замість цього використовуйте відповідні теґи building=*. Для офісу використовуйте належний теґ для позначення офісів, наприклад, для урядових офісів використовуйте office=government. В інших ситуаціях amenity=townhall, amenity=library, amenity=police, amenity=hospital, amenity=school, leisure=sports_centre, amenity=community_centre, amenity=archive можуть бути корисними.

Повʼязані теґи