Uk:Tag:amenity=hospital

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = hospital
RWB Krankenhaus.svg
Опис
Великий медичний заклад із стаціонарним відділенням. Edit or translate this description.
Зображення в OSM Carto
Hospital-14.svg
Зображення в OSM Carto area
Rendering-area-amenity-school.png
Група: Amenities
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки не можна позначати цим теґом
Використовується разом з
Дивись також
Статус: де-факто

amenity=hospital використовується для позначення лікарень - медичних установ із спеціалізованим штатом і обладнанням і, як правило, ліжко-місцями для надання тривалого стаціонарного догляду.

Натомість, медичний центр що надає лише амбулаторне лікування варто позначати як amenity=clinic, а окремі офіси і практики - як amenity=doctors.

Як позначити на карті

Намалюйте полігон area навколо території лікарні, додайте amenity=hospital. Якщо вказати точну територію неможливо, додайте точку node в центрі лікарні.

Додайте назву лікарні в name=*.

Якщо відомо чи є в лікарні відділення невідкладної допомоги - додайте emergency=* із значенням "yes" або "no".

Цим теґом також можна позначати окремі будівлі з теґами building=yes або building=hospital. Проте рекомендованим підходом є позначення всієї території лікарні. Як правило, на території лікарні знаходиться декілька будівель. Зверніть увагу: будівлі не потрібно позначати теґом amenity=hospital. Uk:Один об’єкт — один елемент в OSM. Одна лікарня - один елемент з теґом amenity=hospital. Даний підхід збігається з рекомендаціями щодо позначення schools та universities.

Входи в будівлі можна позначати точкою на контурі будівлі, теґом entrance=yes. Вхід на територію лікарні можна позначити точкою barrier=*. Ця точка може бути частиною пішохідної доріжки чи службового проїзду для покращення прокладання маршрутів.

Рендеринг

Loading map...

Приклади

Варіант 1:

amenity=hospital
name=Hospital for Tropical Diseases
emergency=no

Варіант 2:

amenity=hospital
name=Royal London Hospital
emergency=yes

Дорожні знаки

Дивіться також