Uk:Tag:amenity=university

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = university
Dscf1076 600.jpg
Опис
Студентське містечко або будівля університету чи вищого навчального закладу Edit or translate this description.
Зображення в OSM Carto node
Rendering-amenity-university.png
Зображення в OSM Carto area
Rendering-area-amenity-school.png
Група: Education features
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомпозначення зв'язків цим теґом невизначено
Використовується разом з
Статус: затверджений
Ознайомтесь також OSM activities by the scientific community Research.

Університети та студмістечка.

Як відмічати на мапі

Зазвичай університети займають велику площу, але на початкових етапах нанесення міста на мапу, весь університет може бути позначений однією точкою node із теґами amenity=university та name=*. Але значно краще створити полігон area, що включає в себе територію усього студмістечка, позначений теґом amenity=university та теґом name=* з назвою університету, замість однієї точки node. Для більш складної розгалуженої структури ідеальним варіантом є використання мультиполігонів. Не повинно існувати одночасно точки та полігону для одного й того ж університету.

Будинки позначаються відповідним теґом building=* та додатково може застосовуватись теґ level=* або height=* для вказання висоти будинків. Будинки, що слугують для різних функції можуть бути описані за допомогою декількох "будівельних" теґів, які спільно використовують точки на межі між функціями. Кожна частина будинку може мати власну назву. Для будинків, що мають кілька підрозділів але не можливо чітко їх розмежувати, можна застосовувати теґ 'name' значення якого розділені ';'. Наприклад: name=Хімічний факультет;Біо-Хімічний факультет. Вхід до будівель позначається точкою node з теґом entrance=*, яку в ідеалі з’єднати з highway=footway, highway=steps чи ще чимось, що пов’язано із транспортною мережею.

Також корисно позначити парковку, парк, бари, ресторани, крамниці та багато чого іншого, що знаходиться поруч.

Окремі елементи, що входять до складу університету не повинні позначатись теґом amenity=university, але можуть мати теґ operator=* з назвою університету, наприклад: operator=University College London. Земля та будинки, що належать університету, але не використовуються для університетських потреб (тобто навчання, дослідів, адміністративних потреб чи помешкання) не повинні входити до меж університету. Якщо університет має земельну ділянку чи будівлі з інвестиційним цілями або для майбутнього використання, вони повинні бути позначені відповідним теґом operator=Такий собі Університет.

Подібні теґи та пропозиції

  • amenity=school — Школи мають подібну схему теґування.
  • Proposed features/University Campus (tertiary education) — оригінальна пропозиція для цього теґу
  • amenity=hospital — лікарні можуть бути великим закладами, що мають багато будівель. Потрібно застосовувати подібний підхід для нанесення їх на мапу.

Приклади та фотографії

Університет Цюриха (лінія 37345941)

Пов’язані терміни: ‹ school › ‹ academy › ‹ institution › ‹ university ›