Uk:Tag:amenity=college

From OpenStreetMap Wiki
Jump to navigation Jump to search
Public-images-osm logo.svg amenity = college
Cambridge Regional College main entrance.jpg
Опис
Коледж — заклад вищої освіти, що провадить освітню діяльність, повʼязану зі здобуттям ступеня молодшого спеціаліста. Show/edit corresponding data item.
Зображення в OSM Carto area
Rendering-area-amenity-school.png
Група: education
Застосовується до цих елементів
точки можна позначати цим теґомлінії не можна позначати цим теґомполігони можна позначати цим теґомзв’язки можна позначати цим теґом
Мається на увазі
Використовується разом з
Дивись також
Статус: затвердженийPage for proposal

information sign

Слово «коледж» означає різні речі в різних діалектах англійської мови, а «подальша освіта» незрозуміла принаймні для деяких людей за межами Великобританії

Теґ amenity=college використовується для позначення навчальних закладів «подальшої освіти» (після середньої), зазвичай це заклад вищої освіти, що провадить освітню діяльність, повʼязану зі здобуттям ступеня молодшого спеціаліста, але який не є університетом (amenity=university).

Університет (amenity=university) – це інститут або інший заклад, який надає освіту вищу за ступенем ніж коледж amenity=college. Так Trinity College Cambridge або Baliol College Oxford – це університети amenity=university, але Cambridge Regional College – є коледжем amenity=college.

Неоднозначність

Зауважте, що цей теґ призначений для вищих навчальних закладів: середні загальноосвітні заклади, відомі як «коледжі», повинні позначатись теґом amenity=school. Однак, багато обʼєктів з теґом amenity=college в іспано та португаломовних країнах є середніми загальноосвітніми школами, через плутанину зі значенням colegio/colégio («середня школа»/«старша школа») у цих мовах.

Крім того, у деяких регіонах англомовного світу «коледж» часто стосується поділу університету на факультети, наприклад "College of Arts and Sciences". Такий поділ часто позначається теґом faculty=* разом з building=university. Однак, у випадках, коли коледж не збігається зі всією будівлею чи він знаходиться більше ніж в одній будівлі, таке позначення може бути незрозумілим. Іноді мапери надмірно використовуються amenity=college з такою метою.

Як мапити

Зазвичай, коледжі займають значну area територію, тож рекомендується окреслити територію кампусу коледжу та позначити її amenity=college та додати назву name=*. У складніших випадках, коли коледж займає кілька ділянок, їх можна обʼєднати в area мультиполігон. Якщо не має можливості напевно визначити яку територію займає коледж, поставте точку та позначте її теґом amenity=college. Однак не варто позначати коледж і точкою і полігоном одночасно.

Дивіться також

  • amenity=school – початкова, середня загальноосвітня школа
  • amenity=university – інститут, університет, заклад вищої освіти
  • amenity=music_school – заклад де учні навчаються музиці, позашкільні заняття
  • amenity=driving_school – заклад де учні вчаться водити траспортні засоби та здобувають водійське посвідчення
  • amenity=language_school – мовна школа, заклад де учні вивчають іноземну мову

Додаткові теґи

  • college=* – тип коледжу